Problem z penisem

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Darecki5
    Świętoszek
    • Nov 2013
    • 2

    Problem z penisem

    Witam od jakichś 3 dni mam pewien problem z penisem, a konkretnie z żołędzią mam na niej coś w rodzaju złuszczonego naskórka, jest on bialy i jak myję penisa nawet parę razy to i tak nadal jest coś białego na nim coś w rodzaju spermy do sexie. Ale nie kochałem sie ostatnio i dbam o higienę. A di tego penis (żołądź mnie swędzi, i piecze jest zaczerwieniona skóra,
    Proszę i pomoc, bo trochę wstyd jest mi iść do lekarza z tym





  • Cicho_sza
    Erotoman
    • Apr 2012
    • 668

    #2
    Mastka.
    Jestem śliczna, higieniczna, przy tym silna niczym tur
    Rozkoc***ę w sobie chłopców, za mną poszliby pod mur
    Bo jestem sprytna i wybitna
    Romantyczna także jesteś jak chłopięcy chór.

    Skomentuj

    • luna24
      Świętoszek
      • Mar 2013
      • 7

      #3
      Prędzej to wygląda na grzybice niż mastke, szczególnie dodając do tego takie objawy jak swędzenie i pieczenie. Nie sądzę, że mastka powoduje coś takiego. Po mimo wstydu proponuje jednak iść do lekarza który widział już nie takie rzeczy i nie będzie to dla niego niczym dziwnym ani nadzwyczajnym

      Skomentuj

      • Darecki5
        Świętoszek
        • Nov 2013
        • 2

        #4
        Kupiłem specjalny żel do higieny intymnej i moczyłem penisa w wodzie z szarym mydłem, i problem zniknął.

        Jednak pojawił sie kolejny niestety. a mianowicie skóra na penisie strasznie zrobila mi sie sucha i tak jakby mi sie skórczyla i nie mogę zdjąć skóry z żołędzia. czuje przy tym ból i nie jestem w stanie tego zrobić.

        Jak mogę sobie na to pomóc? może nasmarować penisa wazeliną lub olejkiem do ciała?

        Skomentuj

        • Jamie
          Ocieracz
          • Sep 2011
          • 111

          #5
          Hahaha no ja się nie dziwię, że Ci się skóra skurczyła od moczenia w wodzie z mydłem. Zamiast robić sobie krzywdę (i swojej partnerce też, bo jeśli to grzybica to wiele prawdopodobne, że jej ją podarujesz) idź do lekarza. Albo chociaż kup w aptece clotrimazolum i smaruj.
          Co to za pomysły żeby moczyć penisa w wodzie z mydłem? Może od razu w wodzie z domestosem? Ten na 100% zlikwiduje wszystkie problemy na Twoim przyrodzeniu, bardzo możliwe, że i ono Ci odpadnie i będzie po problemie.


          P.S. Noooo sorry ale jak widzę akie posty to mnie skręca. po to są lekarze żeby korzystać z ich pomocy.
          ...ale to tylko MOJE zdanie...

          Skomentuj

          • luna24
            Świętoszek
            • Mar 2013
            • 7

            #6
            Kup clotrimazolum, a najlepiej idż do lekarza który najlepiej oceni co Ci dolega. Jeśli to grzybica lub inna infekcja to nie przejdzie po szarym mydle i innych podobnych specyfikach. Przy okazji możesz jeszcze zarazić swoją dziewczyne i naprawde watpie, że się z tego ucieszy. Im szybciej do niego pójdziesz tym szybciej będzie po problemie chyba, że lubisz się tak katować.

            Skomentuj

            Working...