W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jazda konna

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • delta2
    Świntuszek
    • Apr 2010
    • 71

    #31
    Witam.

    Jezdziectwo to jeden z moich fetyszy. Juz od jakiegos czasu interesuje mnie tematyka jezdziecka , sprzet , techniki , ubior , siodla itd.

    No i nie tylko w tym wzgledzie bo coraz bardziej kieruje sie tez jako zdrowa rekreacje i planuje nauke jazdy konnej.

    Jednak wracajac do glownego nurtu tematu. Historia jest prosta , kolezanka z liceum jezdzila konno i opowiadala o tym a to ze mi sie podobala i to bardzo dokonczylo sprawe. Najpierw sam zainteresowalem sie jezdziectwem jako rekreacja a potem przerodzilo sie to w fetysz.

    A pozostale moje ladnie mi w tym pomogly . Chocby to ze lubie damskie buciki niedlugo zajelo bym zainteresowal sie tym aspektem

    Ogolnie rzecz biorac podoba mi sie elegancja i pasja kobiet jezdzacych konno. Lubie siedziec w siodle i wykorzystywac sprzet jezdziecki w ciekawy sposob.

    Nie tak dawno wymyslilem zabawe w jazde konna tyle ze bez konia. Np na pilce z rogami albo w siodle. Uznalem kiedy ze siodlo moze byc ciekawe do zabaw z balonami ktore tez sa moim fetyszem i polaczylo sie to.

    Np by wsiasc na balona na siodle i pojezdzic. I inne takie. Niestety mimo prob nie udalo sie specjalnie wiele zrealizowac z moich pomyslow.

    A tym bardziej z kims zaznajomic. Chcialbym miec kogos kto w "nauczy" mnie zabawowej jazdy konnej. Lub sie ze mna po prostu pobawi lub choc pomoze.

    Pozdro. Zapraszam do dyskusji.

    Skomentuj

    • gis110
      Świętoszek
      • Apr 2016
      • 28

      #32
      Hmmm
      Szpilki nie ale oficerki juz tak? Mała różnica ale jest
      Jazda konna i sex? Chyba zawsze szło w parze aczkolwiek chyba wolę nieco dodaje od boksu, chociażby pod prysznicem.
      Ale gdzies w terenie pod drzewem.....ihaaaaaa;D

      Skomentuj

      • Monia_Warszawa
        Świętoszek
        • Jun 2016
        • 2

        #33
        Bryczesy tak, ale reszta nie w boxie
        0statnio edytowany przez Monia_Warszawa; 27-06-16, 01:53.

        Skomentuj

        Working...