W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

W bieliźnie czy bez?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • surfer22

    #16
    ja lubię spać bez bielizny i prawie zawsze tak robię

    Skomentuj

    • Ygreko
      Erotoman
      • Sep 2006
      • 557

      #17
      No spanie to już dla mnie norma wszędzie

      Skomentuj

      • Infinitum
        Świętoszek
        • Jan 2011
        • 3

        #18
        Chodzenie bez bielizny to bardzo kiepski pomysł, raz próbowałem i było strasznie niewygodnie. Wolę jednak w bokserkach, nie lubię jak wszystko lata.

        Skomentuj

        • tommar15
          Świętoszek
          • Jun 2007
          • 26

          #19
          Spacerowanie bez bielizny, a np w jeansach jest jak dla mnie mało komfortowe. Wolę jednak zawsze coś mieć pod spodem.

          Skomentuj

          • mmmmm
            Świętoszek
            • Nov 2006
            • 9

            #20
            no i ja próbowałem to zrobić ale mimo wszytsko to już chyba kwestia przyzwyczajenia. faktycznie ja też bardziej komfortowo czuje sie w bieliźnie.
            aczkolwiek kto wie moze jak sie zrobi ciepło zrobię drugie podejście hee.

            Skomentuj

            • Mestiv
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2010
              • 317

              #21
              Ja jestem przyzwyczajony do noszenia bielizny, ale nie wydaje mi się, żeby jej brak był szkodliwy albo co... Kwestia tego czy komuś wygodnie czy nie po prostu

              Skomentuj

              • DRS
                Świntuszek
                • Mar 2011
                • 56

                #22
                Ja też bez bielizny sobie nie wyobrażam. A konkretnie to wole majty, są idealne, bo sprzęt nie lata i nie jest ciasno.
                No chyba, że dojdzie co do czego i nagle ktoś rozbije namiot O żesz, ile się muszę wtedy namęczyć i naobracać, żeby w miejscu publicznym sobie komfortowo pytę ustawić
                Tego kwiatu pół światu, a 3/4 ch*** warte

                Skomentuj

                • 3_grosze
                  Świntuszek
                  • Feb 2009
                  • 78

                  #23
                  Często mibsię zdarza. Nie rozumiem, jak ktoś mówi, źe niewygodnie, tomtylko przyzwyczajenie(uzaleźnienie?). Gdyby, nie to, ze spodnie trudniej uprac, niź gacie, w ogóle bym z nich zrezygnował. Co do erekcji, to teź sięvczłowiek przyzwyczaja. No chyba, źe źona złapie w kroku...
                  Nie rozumiem tylko po co kobiety zakładaja majty pod spodnice?

                  Skomentuj

                  • Outlaws13
                    Perwers
                    • Oct 2011
                    • 1332

                    #24
                    mi jako facetowi sie to czesto zdarza, lubie i tyle. Inna moja glupota jesto ze nie nosze skarpet do gajerku, nigdy.
                    "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                    sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                    Skomentuj

                    • hardkor
                      Ocieracz
                      • May 2007
                      • 112

                      #25
                      w upalne dni zakładam krótkie spodenki z siateczką w środku wtedy majtek nie zakładam jest fajnie przewiewnie a co najważniejsze nie widać czy mamy erekcje lecz gdy zakładam spodenki bez tej siateczki to majteczki obowiązkowo, spalił bym się ze wstydu jak by mi się zrobił namiocik w centrum miasta.

                      Skomentuj

                      • rimmingator
                        Perwers
                        • Apr 2009
                        • 967

                        #26
                        i co codziennie spodnie do prania? No chyba, że wy nie zmieniacie codziennie bielizny

                        Po****ny zdrowo pomysł by smigac bez bielizny...ale co kto lubi

                        Skomentuj

                        • raz-dwa
                          Świętoszek
                          • Oct 2015
                          • 9

                          #27
                          Latem bez bielizny albo w luźnych bokserkach jest zdrowiej. Przegrzewanie jąder grozi niepłodnością i rakiem jąder

                          Skomentuj

                          • joonek9
                            Banned
                            • Oct 2015
                            • 16

                            #28
                            Latem w spodenkach z siateczką można śmiało chodzić bez bielizny, choć trzeba trochę na początku się oswoić bo można czuć się nago. W długich spodniach zawsze mam pod nimi bieliznę, ze względy na komfort.

                            Skomentuj

                            • dawidkowalski87

                              #29
                              nie zdażyło mi sie nie zakładać bokserek...w zime pewnie penis chce odmarznąć, latem...wole jednak mieć dodatkową ochronę skarbów

                              Skomentuj

                              • Grieg
                                Świętoszek
                                • Feb 2015
                                • 22

                                #30
                                ja jak najbardziej chodzę czasem bez bokserek pod spodniami, ogólnie rzecz ujmując, bardzo to lubię, szczególnie, gdy jest ciepło... trzeba jedynie uważać przy zapinaniu rozporka na suwak

                                Skomentuj

                                Working...