Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > Akademia Bez Tabu
Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 05-05-15, 21:33   #201
wiarus
SeksMistrz
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Miasto: Mazowsze
Postów: 3 264

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał kamaro10 Zobacz post
Wracam sobie dzisiaj z pracy po południu trójmiejską skm-ką(takie trojmiejskie metro) i w Sopcie wsiada para, dziewczyna zwykła i chlopak no wlaśnie cały z make-up !!!! Nie wiedzialem co mam zrobić?? Czy się z tego smiać czy płakać a może walnąć mu w ryj...
Za grosz wyrozumiałości dla "innych trendów"
Normalnie - podejść do faceta, ładnie się uśmiechnąć, po czym zdjąć prawą skarpetkę i podając mu z uśmiechem poprosić, aby się przetarł, bo jakieś gówno ma na facjacie.
__________________
"Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
James Jones - Cienka czerwona linia
wiarus jest offline   Reply With Quote
Old 28-07-15, 03:02   #202
kimirsen
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Postów: 120

Płeć: Mezczyzna
A ja uważam, że najniebezpieczniejsi genderyści to są ci w czarnych i różowych sukienkach, często przyozdabiając się koronkami i szopkami na głowach.
Przecież wielu przedstawicieli kleru prowadzi podwójne życie: jedno księdza i drugie genderysty. Obłuda Krk na maksa.

https://www.youtube.com/watch?v=srdUGrU3Kqs

Cytat:
Napisał JKL Zobacz post
Że to ma jaki kolwiek sens poza rozbiciem rodziny i zatomizowaniem społeczeństwa ???????
W jaki sposób gender zagraża rodzinom, co konkretnie?
kimirsen jest offline   Reply With Quote
Old 01-09-15, 09:16   #203
kamaro10
Erotoman
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: 3city
Postów: 374

Płeć: Mezczyzna
Ktoś gadał na tym profilu że w polskich przedszkolach nie ma ideologi gender....
http://parezja.pl/dzieci-wyrzucone-z...ologii-gender/
kamaro10 jest offline   Reply With Quote
Old 06-09-15, 09:40   #204
spermopompka
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2015
Miasto: Polska
Postów: 40

Płeć: Mezczyzna
Jak nie ma o czym rozprawiać albo sprawy bieżące są*zbyt trudne by podjąć dyskusję*to wymyśla się tematy zastępcze.

Od kiedy temat jest na tapecie, miałem okazję zapytać 2 księży o wyjaśnienie czym właściwie jest gender. Odpowiedzi były lakoniczne i wymijające.

Pomijając wątek czy jest to dobre czy złe, to z pewnością*forma w jakiej dotarł do ludzi przekaz ma charakter propagandy.
spermopompka jest offline   Reply With Quote
Old 06-09-15, 12:58   #205
michaelx
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Postów: 101

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał brkt Zobacz post
Ehh...musiało się pojawić...

Szanowni Państwo. Dla niepiśmiennych film na vimeo z okazji piątku https://vimeo.com/19921928 jeden z filmów (7) Haralda Eia, który żywo zainteresował się "gender"

Obejrzyjcie proszę a potem strzelajcie tezami.

Buziaczki
Oj naprawdę dobry dokument
Dzięki za wrzutke
michaelx jest offline   Reply With Quote
Old 29-10-15, 19:57   #206
kamaro10
Erotoman
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: 3city
Postów: 374

Płeć: Mezczyzna
Wracając dzisiaj z pracy widziałem pewną rzecz. Otóż w autobusie siedziała sobie małolatka z róża...myśle sobie pewnie dostała od chłopka niech ma i się cieszy no co bede zawistny czy zazdrosny. Jednak na przystanku na którym ja wysiadałe wysiadała też ona ... Iiiiiiii patrze czeka na nia chłopaczek w rurkach z ******ką grzywką. Ona nagle dała mu ta róże !!!!!!!! ****** mało się w gacie nie zesral z radości... [NO COMMENT]
kamaro10 jest offline   Reply With Quote
Old 29-10-15, 21:43   #207
JKL
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Miasto: Łódź
Postów: 375

Płeć: Mezczyzna
Cóż w tym dziwnego , po dobrym bzykaniu wiele kobiet całowało mnie w rękę , moje bliskie znajome wiedzą że lubię kwiaty , bywają okresy że dostaje ich cała masę - mimo że lubię kwiaty wszystkim mówię że wolę seks , ale zrozum tu kobiety , uważają że sam seks to jak by przyszły z pustą ręką
JKL jest offline   Reply With Quote
Old 29-10-15, 22:07   #208
elumar
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Postów: 289

Płeć: Para
JKL - zapytaj proboszcza czym on pali w tym kadzidle które wąchasz.
__________________
Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuc***e jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności.
elumar jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-16, 13:03   #209
Kadan
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Nienack
Postów: 23

Płeć: Mezczyzna
Najnowsze badania mówią (i tutaj szok), że płeć nie jest określana przez umysł zdrowy czy chory, ale przez geny. Był nawet kiedyś eksperyment, w którym dwóch bliźniaków było. Jednego wychowywali na dziewczynkę drugiego po ludzku na chłopca. I proszę, dalej był chłopcem i jak chłopiec się zachowywał.
__________________
"Gdyby w żyłach płynął nam atrament bylibyśmy nieśmiertelni"
Kadan jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-16, 16:40   #210
Kadan
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Nienack
Postów: 23

Płeć: Mezczyzna
To nie to. Psychiatra szukał rodziców gotowych poświęcić się (i dzieciaka) dla nauki. Ten był zdrowy. Przeprowadzili mu operację zmiany płci, a żeby wykreował sobie odpowiednie instynkty kazali mu (jej) i bratu odgrywać pozycje seksualne. Kiedy dorośli i zrozumieli to wszystko to Brenda (nasz bohater) poddała się operacji w drugą stronę, zmieniła imię na David i było wszystko ok. Jego brat cierpiał na schizofrenię i przedawkował leki, a David strzelił sobie w głowę niedługo potem.
__________________
"Gdyby w żyłach płynął nam atrament bylibyśmy nieśmiertelni"
Kadan jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-16, 19:38   #211
Christophero
Banned
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Postów: 1 039

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał iza230179 Zobacz post
Poczytałam sobie co niektóre brednie i stwierdzam z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa ,że jesteście bandą idiotów od góry do dołu. Pojęcia nie macie o czym piszecie. Wasza dyskusja w tym temacie jest tak jałowa i bezsensowna, że zastanawiam się czy kiedykolwiek, ktokolwiek z was interesował się czym jest " gender mainstreaming"
ja za to wiem czym jest układ nadążny i transformata Laplacea,
wiem też jak działa półprzewodnik,
znam się na roślinach psiankowatych,

i lizę cipkę tak że tynk opada ze ścian od krzyku.
Christophero jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-16, 19:41   #212
znowuzapilem
SeksMistrz
 
Zarejestrowany: Nov 2010
Postów: 3 555

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Kadan Zobacz post
To nie to. Psychiatra szukał rodziców gotowych poświęcić się (i dzieciaka) dla nauki. Ten był zdrowy. Przeprowadzili mu operację zmiany płci, a żeby wykreował sobie odpowiednie instynkty kazali mu (jej) i bratu odgrywać pozycje seksualne. Kiedy dorośli i zrozumieli to wszystko to Brenda (nasz bohater) poddała się operacji w drugą stronę, zmieniła imię na David i było wszystko ok. Jego brat cierpiał na schizofrenię i przedawkował leki, a David strzelił sobie w głowę niedługo potem.
Ciekawe. Możesz podać źródło tego nieludzkiego eksperymentu?
Obstawiam nazistów, japończyków albo wójka stalina.
__________________
Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski
znowuzapilem jest offline   Reply With Quote
Old 22-02-16, 19:50   #213
Kadan
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Miasto: Nienack
Postów: 23

Płeć: Mezczyzna
Eksperyment przeprowadził w latach sześdziesiątych w Stanach dr. John Money. Nie pamiętam oryginalnego nazwiska dziecka, tylko tyle że miał być Bruce, została Brenda, a po właściwej operacji powrotu do normy zmienił nazwisko na David Reimer.
__________________
"Gdyby w żyłach płynął nam atrament bylibyśmy nieśmiertelni"
Kadan jest offline   Reply With Quote
Old 24-09-16, 11:29   #214
kamaro10
Erotoman
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: 3city
Postów: 374

Płeć: Mezczyzna
Mówiłem jakiś czas temu o chłopaczku z make-upem teraz prezentuje pewnien filmik który zapewne większość już z was widziała. I co powiecie że to zachowanie jest normalne?? https://www.youtube.com/watch?v=eAFGoaE6-2w
kamaro10 jest offline   Reply With Quote
Old 18-01-22, 19:01   #215
Nolaan_2.0
Erotoman
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Miasto: Poznań
Postów: 492

Płeć: Mezczyzna
Gender to nie ideologia. Wiem, staroć, ale jak widzę ten zlepek wyrazowy to mnie z marszu krew zalewa.
__________________
Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
Marek Hłasko
Nolaan_2.0 jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > Akademia Bez Tabu

Tags
fobia, równość

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:04.
   Archiwum