Old 25-05-23, 17:16   #1
Mikoc
Świętoszek
 
Zarejestrowany: May 2023
Postów: 6

Płeć: Mezczyzna
Masturbacja w miejscu publicznym
Robiliście to kiedyś? Jak tak to dajcie jakieś fajne historie z tym związane.

Ja robię to odkąd miałem 14 lat regularnie w lesie lub na polach i sprawia mi to mega przyjemność. Często to nagrywam. Lubię stać cały nago w lesie, tak żeby ubrania leżały obok. Nigdy nie chciałbym oczywiście zostać złapanym, ale myśl o tym że ktoś może mnie zobaczyć jest podniecająca. Ale tak do końca nie wiem czemu to robię. Czasem po prostu najdzie mnie ochota i wtedy mam spokój na jakieś 2 tygodnie.
Mikoc jest offline   Reply With Quote
Old 24-09-23, 21:56   #2
zwyczajnyfacet
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Sep 2023
Postów: 34

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał Mikoc Zobacz post
Robiliście to kiedyś? Jak tak to dajcie jakieś fajne historie z tym związane.

Ja robię to odkąd miałem 14 lat regularnie w lesie lub na polach i sprawia mi to mega przyjemność. Często to nagrywam. Lubię stać cały nago w lesie, tak żeby ubrania leżały obok. Nigdy nie chciałbym oczywiście zostać złapanym, ale myśl o tym że ktoś może mnie zobaczyć jest podniecająca. Ale tak do końca nie wiem czemu to robię. Czasem po prostu najdzie mnie ochota i wtedy mam spokój na jakieś 2 tygodnie.

Mam podobnie, chociaż wybieram mniej przypałowe miejsca. Szatnia na basenie, siłowni czy wydmy na plaży nudystów. Chętnie o tym poopowiadam.
zwyczajnyfacet jest offline   Reply With Quote
Old 28-12-23, 11:23   #3
Choina
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Dec 2023
Postów: 4

Płeć: Mezczyzna
A co na tych wydmach było?
Choina jest offline   Reply With Quote
Old 28-12-23, 15:05   #4
lucas7911
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Postów: 26

Płeć: Mezczyzna
Ja biegam często poza miastem, tereny nad rzeką lub lasy , łąki, często mnie chęć najdzie więc tylko rozglądam się czy nikogo nie ma, spodenki lub dresy w dół walę, co prawda po mocniejszym orgazmie pojawia mi się słabość w nogach ( tak już mam ) i trzeba na nowo się rozruszać , ale bardzo to lubię
lucas7911 jest offline   Reply With Quote
Old 02-01-24, 09:50   #5
TomaszCracow
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Kraków
Postów: 138

Płeć: Mezczyzna
Bawiłem się tak niejednokrotnie podczas nagich spacerów w lesie, czy to podczas opalania się nago na łąkach, nad rzeką, nad jeziorem podczas plażowania, a także jak najdzie wielka ochota to i w aucie podczas jazdy czy to w trasie, czy po mieście. Kilka razy zostałem przyłapany, ale z pozytywną reakcją zawsze
Jakieś 3 tygodnie temu podczas postoju na parkingu przyłapała mnie starsza pani spacerująca z pieskiem, to się uśmiechnęła, mrugnęła okiem i poszła dalej Miałem mega mocny orgazm pod napływem adreanaliny.
__________________
Carpe diem
TomaszCracow jest offline   Reply With Quote
Old 16-01-24, 22:31   #6
Ebecoi
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jan 2024
Postów: 2

Płeć: Mezczyzna
ja lubie jechac w trase autem bez spodni i gaci. Najbardziej jak ktos to widzi.
Ebecoi jest offline   Reply With Quote
Old 26-02-24, 23:36   #7
Caderus
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2024
Postów: 2

Płeć: Mezczyzna
Jeżdżę czasem rowerem po lasach. Też kręci mnie walenie w różnych dziwnych miejscach. Nie chcę być przyłapany, więc dobrze dobieram miejsce, ale jak już je znajdę to zdejmuję całkiem spodnie. Bardzo mnie to kręci. Szybko mi staje i jest bardzo sztywny. Lubię to robić, choć sam nie wiem dlaczego tak mnie to kręci.

Cytat:
Napisał Ebecoi Zobacz post
ja lubie jechac w trase autem bez spodni i gaci. Najbardziej jak ktos to widzi.
Fajnie, tylko nie wal wtedy... dla bezpieczeństwa ogólnego. Poza tym jaki będzie obciach jak cię gołego znajdą.

Ostatnio edytowany przez iceberg; 27-02-24 at 18:39.
Caderus jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Masturbacja

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:58.
   Archiwum