Co było u was pierwsze? Oral czy tradycyjnie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sexy_man
    Perwers
    • Feb 2007
    • 1163

    #16
    Napisał Gayka
    Anal niecały rok temu w wieku lat 27
    Gayka, o to w temacie nie pytają. No ale chciałaś się pochwalić, rozumiem.
    Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

    Skomentuj

    • Maoam
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 714

      #17
      Najpierw seks oralny (w obie strony), a potem klasyczny. Wydawało mi się to oczywiste, że penetracja to poważniejsza sprawa i wprowadzeniem do niej jest seks oralny, był czas, żeby oswoić się z męskim ciałem i swoimi reakcjami, chociaż penetracja nastąpiła już nie z tym partnerem (ten zresztą, był nim krótko, a ja chciałam mieć trochę więcej czasu...chociaż z kimś innym wystarczyłoby mi może właśnie tyle).
      Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
      Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
      I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
      Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

      Skomentuj

      • czarnulka_22
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2009
        • 212

        #18
        Pierwszy był normalny stosunek-prawie 17 lat,oral dopiero jakoś rok póżniej-jakoś nie mogłam się do niego przemuc i podobnie jak gayka podeszłam do niego z obrzydzeniem.

        Skomentuj

        • John Anthony
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jul 2010
          • 271

          #19
          U mnie i oral i klasyk był kilka dni po 16 urodzinach.
          A hard man is good to find

          Skomentuj

          • koneser666
            Erotoman
            • Aug 2010
            • 502

            #20
            Napisał czarnulka_22
            Pierwszy był normalny stosunek-prawie 17 lat,oral dopiero jakoś rok póżniej-jakoś nie mogłam się do niego przemuc i podobnie jak gayka podeszłam do niego z obrzydzeniem.
            Wydaje mi sie że taka kolejność w sumie jest prawidłowa. Oral jak dla mnie to jakby wyższy stopień zaawansowania w erotycznych pieszczotach, a także dowod bliższej więzi między partnerami. Obrzydzenie nie ejst niczym dziwnym, jeśli z tą drugą osobą nie jest się odpowiednio blisko.. Dziwi mnie więc, jak dzieciarnia od tego zaczyna, i szczerze mówiąc - sobie samej robi tym największą krzywdę. Jak dziewczyna robi loda przygodnemu partnerowi - to sobie wystawia laurkę.. Jak potem da dowód miłości komuś, kogo naprawdę pokocha, jak wcześniej wszystko dawała jak na tacy, byle komu?
            HATE ME!

            Skomentuj

            • Lilith.
              Erotoman
              • Feb 2010
              • 439

              #21
              Napisał koneser666
              Dziwi mnie więc, jak dzieciarnia od tego zaczyna, i szczerze mówiąc - sobie samej robi tym największą krzywdę. Jak dziewczyna robi loda przygodnemu partnerowi - to sobie wystawia laurkę..
              A jeśli dziewczyna zaliczająca się jeszcze do tej dzieciarni zrobi loda facetowi z którym jest już jakiś czas, zależy jej na nim, chce dać mu przyjemność ale nie czuje się jeszcze gotowa na to żeby on grzebał w najintymniejszym miejscu jej ciała (nie dlatego że mu nie ufa ale dlatego że nie odczuwa jeszcze takiej potrzeby, boi się ciąży, penetracji, et cetera), i dlatego zaczyna od seksu oralnego to z nią też na stos?
              Tak, opisuje własną historię, miałam 15 lat Miałam do seksu oralnego odwrotne podejście, uważałam że to coś mniej intymnego niż penetracja. I nie żałuję, cieszę się że poczekałam z seksem waginalnym na innego partnera
              Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucia, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynamy ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych...

              Skomentuj

              • Naughty_girl
                Ocieracz
                • Sep 2009
                • 100

                #22
                Jak czytam o Waszych przygodach to muszę przyznać, że zaczęłam dość późno, ponieważ pierwszy stosunek oralny i klasyczny miałam w wieku osiemnastu lat. A jaka była kolejność.. już nie pamiętam sama, pamiętam tylko, że do pierwszego loda zabrałam się po kilku piwach i dość długo to trwało nim zrobiłam partnerowi dobrze na trzeźwo ;P
                I won't hurt you, unless you ask me to...
                hurt you.

                Skomentuj

                • koneser666
                  Erotoman
                  • Aug 2010
                  • 502

                  #23
                  Lilith, Twoja sprawa, możesz robic loda byle komu, nie moja sprawa, ja mam tylko pogląd na sprawę. Mozesz mieć odmienny, nic mi do tego. Natomiast nie chciałbym mieć do czynienia z dziewczyną która udaje dziewicę, czy chociaż niedoświadczoną, a tak naprawdę dała sobie wczesniej wsadzać wszędzie, tylko nie do cipy..
                  HATE ME!

                  Skomentuj

                  • Lilith.
                    Erotoman
                    • Feb 2010
                    • 439

                    #24
                    koneser666, nie prosiłam Cię o pozwolenie Pytałam tylko co sądzisz o dziewczynach które opisałam w poprzednim poście i nadal nie uzyskałam odpowiedzi. A Ty od razu mieszasz dwie różne sprawy i piszesz o dziewczynach udających cnotki, podczas gdy ja do takowych nie nawiązałam.
                    Zauważyłaś, że książka po kilkakrotnym przeczytaniu staje się o wiele grubsza, niż była? Jakby za każdym razem coś zostawało między kartkami: uczucia, myśli, odgłosy, zapachy... A gdy po latach zaczynamy ją kartkować, odnajdujemy w niej nas samych, młodszych, innych...

                    Skomentuj

                    • Sexy_man
                      Perwers
                      • Feb 2007
                      • 1163

                      #25
                      Napisał Naughty_girl
                      muszę przyznać, że zaczęłam dość późno, ponieważ pierwszy stosunek oralny i klasyczny miałam w wieku osiemnastu lat.
                      Yyyy... to nie jest późno.
                      Napisał Naughty_girl
                      do pierwszego loda zabrałam się po kilku piwach i dość długo to trwało nim zrobiłam partnerowi dobrze na trzeźwo ;P
                      Oto przykład jak seks oralny może prowadzić do alkoholizmu.
                      Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

                      Skomentuj

                      • Elew
                        Świętoszek
                        • Sep 2010
                        • 15

                        #26
                        16 lat oralny ,17 po wszystkim

                        Skomentuj

                        • Naughty_girl
                          Ocieracz
                          • Sep 2009
                          • 100

                          #27
                          Napisał Sexy_man
                          Yyyy... to nie jest późno.
                          Oj kochany nie bierz tego tak dosłownie, miałam raczej namyśli "późno" w odniesieniu do dziewczyn, które w wieku 15 lat już ładnie sobie poczynały

                          A co do alkoholizmu, może, może, w każdym razie piękne to były wakacje
                          I won't hurt you, unless you ask me to...
                          hurt you.

                          Skomentuj

                          • Nolaan

                            #28
                            Pierwsze było ujeżdżanko, jakieś 10 miesięcy temu. Pierwszy oral jakąś godzinę później. Albo dwie, nie pamiętam. W każdym razie dużej rozbieżności czasowej między jednym a drugim nie było, jak widać.

                            Skomentuj

                            • londonerka
                              Świntuszek
                              • Aug 2010
                              • 74

                              #29
                              oral byl pierwszy

                              Skomentuj

                              • kasik*
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Dec 2010
                                • 242

                                #30
                                Zaczęłam od oralnego Poźniej dopiero miesiąc tradycyjny seks
                                "Los sprowadza nas na ziemię każdego dnia drzemie w nas
                                Promyk nadziei zgasł czy będzie płonąć czas
                                Nie ubłagalnie zostawia na nas swój ślad Pierwiastek zła znów szuka swego ujścia"

                                Skomentuj

                                Working...