W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • specialboy
    Świntuszek
    • Mar 2012
    • 54

    #46
    naciśnij guzior POST REPLY (lub na dole w "Szybkiej odpowiedzi" naciśnij "Opcje Zaawansowane"), pokaze ci sie okienko w ktorym mozesz pisac, wowczas nacisnij na spinacz. Otworzy ci sie okienko w ktorym mozesz wyslac do 5 zdjec na jedna odpowiedz...

    Skomentuj

    • endriusek
      Świntuszek
      • Sep 2011
      • 68

      #47
      a co mam wpisać w okienku "Upload File from a URL

      Skomentuj

      • n3bfan
        Seksualnie Niewyżyty
        • Nov 2010
        • 216

        #48
        W URL wklejasz linka ale to możesz zrobić bezpośrednio w tekście. Jak masz foty zapisane na komputerze to wklejasz je wyżej tam gdzie masz: Upload File from your Computer. Wciskasz przeglądaj i wybierasz foty z dowolnej lokalizacji z Twojego kompa.
        0statnio edytowany przez n3bfan; 19-10-12, 13:13.

        Skomentuj

        • endriusek
          Świntuszek
          • Sep 2011
          • 68

          #49
          oto moje ostatnie przymiarki w NY
          Załączone Pliki
          0statnio edytowany przez endriusek; 26-06-13, 11:43.

          Skomentuj

          • n3bfan
            Seksualnie Niewyżyty
            • Nov 2010
            • 216

            #50
            Ha, to widzę że na twardziela wziąłeś sobie do szatni damskie bezrękawniki Są niezłe tylko w niebieskim mnie osobiście nie pasuje futerko od środka i trochę za "gumowaty" materiał a w czarnym z kolei materiał super ale brak kaptura.

            Dziś rano przechodziłem koło popularnego sklepu z obuwiem i zobaczyłem ogromny plakat Hale Berry w puchowej kurtce z kapturem na głowie. Nie znalazłem tej foty w necie ale znajdziecie ją w ich katalogu.
            Znalazłem za to to (plakat o której pisałem niżej jest na jednej z fotek pokazany na monitorze:
            Załączone Pliki
            0statnio edytowany przez n3bfan; 21-10-12, 05:59.

            Skomentuj

            • Tom-R
              Świętoszek
              • Jun 2007
              • 34

              #51
              Oto, ku mojej uciesze, nowy zakup mojej żony. Seksowna błyszcząca ortalionowa kurteczka. I szybka fotka przed wyjściem na imprezę :-)

              01.jpg02.jpg

              Skomentuj

              • mrdjtulec
                Świętoszek
                • Sep 2011
                • 5

                #52
                ??????????????

                Skomentuj

                • Ortalmen
                  Ocieracz
                  • Feb 2009
                  • 148

                  #53
                  endriusek te fotki z NY bardzo fajne.
                  n3bfan: świetna ta kurteczka z plakatu. Sam chciałbym taką mieć.
                  co do Tom R kurteczka też fajna tyle że krótka.

                  Ja byłem ostatnio w BS zainteresowani wiedzą o który płaszczyk chodzi. On jest super.
                  Kupiłem go ale oddałem bo jednak drogi.
                  Jeszcze sięnad nim zastanawiam bo materiał ma identyczny jak Nike down trench z przed dwóch sezonów.

                  n3bfan dotykałeś może ten płaszczyk z BS???

                  Skomentuj

                  • krzysiek1538

                    #54
                    czesc wszystkim to moje najlepsze kurtki a ta czrna to ostani moj nabytek super wypelniona pierzem rewelacja blyszca czern cos pieknego codzienia ja uzywam nie moge sie na cieszczyc
                    Załączone Pliki

                    Skomentuj

                    • kokoko6
                      Ocieracz
                      • Jun 2012
                      • 146

                      #55
                      Witam jestem tu nowy ale przeczytałem aż parenaście stron tego teamatu i po części się z Wami identyfikuje... uwielbiam kobiety w błyszczących ciuchach zwłaszcza teraz w zimę mega błyszczące kurtki, legginsy ala lateks albo z błyszczącej eko skóry czy też te modne ostatnio kalosze masturbacja w kurtce czy czymś mnie nie rajcuje wole oglądać to na kobiecie, swoją dziewczynę namówilem np na legginsy, sukienki do łóżka mega błyszczące, 1 taką na balety też sexy połysk, ma też fajne szpilki na różne okazje ;> po części akceptuje ten mój fetysz i zaklada ciuszki gdy poprosze ładnie ale jednak mam wrażenie że robi to tylko dla mnie i jednak bez pasji dlatego się czuje z tym dziwnie i mi głupio już jej o tym mówić... kupiłem też jej pas do pończoch i leginsy z lateksu pas ok zakłada chętnie (narazie raz z pończochami szpilkami i takim błyszczącym sexy stanikiem) ale leginsy to był problem, są ciasne wiadomo lateks i się ciężko zakłada mimo środka nabłyszczająco-poślizgowego to i tak szło cięzko gdy ją porosiłem o przymierzenie to co chwile o coś się wsciekała ze tu cisnie tam nie mozna naciagnac... po tym sie poddalem i juz wiem ze to robi tylko ze wzgledu na mnie i to niechetnie pewnie ma ten fetysz za cos dziwnego... a marze o tym zeby te mega blyszczace leginsy czasem zalozyla.. pozostaje mi tylko patrzenie na inne dziewczyny w takich ciuszkach niestety...

                      Skomentuj

                      • mrdjtulec
                        Świętoszek
                        • Sep 2011
                        • 5

                        #56
                        to moje kurteczki

                        kro chce sie pobawic
                        Załączone Pliki
                        0statnio edytowany przez sister_lu; 23-10-12, 17:56.

                        Skomentuj

                        • Ortalmen
                          Ocieracz
                          • Feb 2009
                          • 148

                          #57
                          Napisał kokoko6
                          Witam jestem tu nowy ale przeczytałem aż parenaście stron tego teamatu i po części się z Wami identyfikuje... uwielbiam kobiety w błyszczących ciuchach zwłaszcza teraz w zimę mega błyszczące kurtki, legginsy ala lateks albo z błyszczącej eko skóry czy też te modne ostatnio kalosze masturbacja w kurtce czy czymś mnie nie rajcuje wole oglądać to na kobiecie, swoją dziewczynę namówilem np na legginsy, sukienki do łóżka mega błyszczące, 1 taką na balety też sexy połysk, ma też fajne szpilki na różne okazje ;> po części akceptuje ten mój fetysz i zaklada ciuszki gdy poprosze ładnie ale jednak mam wrażenie że robi to tylko dla mnie i jednak bez pasji dlatego się czuje z tym dziwnie i mi głupio już jej o tym mówić... kupiłem też jej pas do pończoch i leginsy z lateksu pas ok zakłada chętnie (narazie raz z pończochami szpilkami i takim błyszczącym sexy stanikiem) ale leginsy to był problem, są ciasne wiadomo lateks i się ciężko zakłada mimo środka nabłyszczająco-poślizgowego to i tak szło cięzko gdy ją porosiłem o przymierzenie to co chwile o coś się wsciekała ze tu cisnie tam nie mozna naciagnac... po tym sie poddalem i juz wiem ze to robi tylko ze wzgledu na mnie i to niechetnie pewnie ma ten fetysz za cos dziwnego... a marze o tym zeby te mega blyszczace leginsy czasem zalozyla.. pozostaje mi tylko patrzenie na inne dziewczyny w takich ciuszkach niestety...
                          Koko: Miło Cię powitać na naszym forum Cieszę się że do nas dołączyłeś.
                          Mam nadzieje że już z nami zostaniesz.
                          Nie przejmuj się że dziewczyna nie chce zakładać takich ciuchów. Moja żona tez nie chciała i nadal tego nie lubi ale wie że mnie to rajcuje i robi to dla mnie. Tłumacz sobie to tak że życie jest sztuką kompromisów i ugody. Kiedyś przeczytałem na koszu na śmieci w parku taki tekst "pójdźmy na ugodę ty zrobisz mi laskę a ja spuszczę Ci się na brodę". Mojej żonie ten tekst wydał się śmieszny i jak go przypomnę to chętniej zakłada kurteczki.

                          Jeśli możesz to napisz gdzie kupowałeś te błyszczące sukienki do łóżka?

                          MRdjulec masz super kurteczki ja pobawiłbym się tą różową to chyba płaszczyk?

                          Pozdrawiam wszystkich

                          Skomentuj

                          • n3bfan
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Nov 2010
                            • 216

                            #58
                            Cześć wszystkim.
                            Najpierw najważniejsze. na aledrogo jest wystawiona baltoro nortfejsa! Absolutny must have fanów grubych puchowych kurtek. Nowa podchodziła pod 2 tys. więc cena jaka jest w tej chwili jest po prostu śmieszna. Boski wręcz kaptur, jeden z najlepszych w ogóle.
                            Nie biorę tylko dlatego że za duża dla mnie a po za tym miałem już jej kopię produkowaną przez alpinusa. Mam jej foty w mojej galerii.

                            Tom-R: bardzo fajna ta kurtka, teraz musisz żonę namówić na bardzo popularną cienką puchówkę. Oczywiście błyszcząca i najlepiej z kapturem. Masa kobiet teraz takie nosi, facetów zresztą też.

                            Ortalmen: Oglądałem ten płaszczyk BS, świetny materiał ale dla mnie do ideału brakuje lepiej zapinanego kaptura Ja lubię jak można zasłonić usta i dokładnie zaciągnąć

                            Krzysiek super kurtki, oczekujemy teraz fotek założonych z kapturem na głowie. Namów żonę

                            kokoko6, to stary problem One zakładają to dla nas, ale niestety tylko dla nas. Nie czują tego co my. Są też takie kobiety których sam ciuch (nie ważne już jaki, i z jakiego materiału) nie rusza ale podnieca je fakt że jak go założą to stają się dla nas bardziej jeszcze atrakcyjne i dlatego chętnie się przebierają. Kiedyś miałem znajomą która bardzo chętnie wskakiwała w catsuit z pvc który jej sprawiłem bo wiedziała co jej wtedy zrobię

                            mrdjtulec, super jest ta granatowa, ma może jeszcze kaptur?

                            Skomentuj

                            • milutkowa
                              Banned
                              • Oct 2012
                              • 40

                              #59
                              A dla mnie błyszcząca kurteczka musi być żeby ładnie wygladać i obowiązkowo kozaczki.

                              Skomentuj

                              • kokoko6
                                Ocieracz
                                • Jun 2012
                                • 146

                                #60
                                wiem że to stary problem bo troche sie naczytałem że niestety wiele kobiet nie podziela naszych upodobań, moja i tak wiele robi dla mnie ;> chociaż chyba każdy z fetyszystów marzy o tym żeby jego kobieta uwielbiała nosić fetyszowe rzeczy i żeby ją też to krecilo ;> co do sukienek to znalazlem je na allegro moze jakosc nie jest powalajaca ale wazne ze blyszczą prawie jak nabłyszczony lateks efekt powalajacy dla wielbiciela polysku tutaj jest ich sporo http://allegro.pl/bielizna-i-odziez-...ck-vinyl-63823

                                Skomentuj

                                Working...