Gdzie i kiedy...najczesciej sie masturbujecie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jacek87
    Świntuszek
    • Aug 2021
    • 85

    Z ciekawości - prysznicem czy ręcznie?

    Skomentuj

    • onWponczochach
      Ocieracz
      • May 2022
      • 143

      Zazwyczaj jak jest na to czas i spokojne miejsce gdzie mi nikt nie przeszkadzanajczesciej w pracy i w domu gdzie moge sie zamknac albo wiem ze nikt mi nie przeszkodziw zasadzie wolalbym masturbacje rownolegla jesli juz,)niz zeby mnie ktos z pracy przylapal no chyba ze sie przylaczy
      Last edited by onWponczochach; 16-06-23, 08:51.

      Skomentuj

      • zwyczajnyfacet
        Świętoszek
        • Sep 2023
        • 35

        Najczęściej w domu, fotel przed komputerem.
        Kilka razy wzięła ochota pod prysznicem na basenie czy siłowni.

        Plaża nudystów? Oczywiście, że się zdarzyło.

        Najbardziej niespodziewanym miejscem był górski strumyk podczas samotnej przechadzki. Gorąco, sama natura dookoła. Rozebranie się do golasa, po kolana do wody i jazda. Cudowne uczucie

        Skomentuj

        • Godefroy_87
          Ocieracz
          • Jul 2020
          • 112

          Czasem rano w łóżku, zwłaszcza jeśli coś fajnego się śniło i nie musze się spieszyć i szybko wstawać (zwykle wstaje godzinę, półtorej później niż druga połówka, która ekspresowo wyskakuje z łoża o 6:00).

          Skomentuj

          • Ebecoi
            Świętoszek
            • Jan 2024
            • 2

            Mi to chyba wszedzie sie zdarzylo, lubie na lonie natury. Najlepsze bylo jak kiedys troszke zrobiony wymyslilem, ze zwale sobie nago na podworku. 2 w nocy, co moze pojsc nie tak. Wiec wychodz z chaty na golasa, zeby bylo ciekawiej na droge oswietlona latarniami (mieszkam na wsi w nocy nic sie nie dzieje) i chodze sobie kawalek w ta i we wta i jade na recznym. w pewnym momencie widze, ze u sasiada firanka jakos tak dziwnie odstaje, przygladam sie a tam sasiadka, kobitka 50+ ja wtedy mialem ponizej 30. troche sie speszylem, przestalem, ale dalej stoje nago, ta dalej patrzy. wiec zaczalem walic dalej, ze niby jej nie widze. Skubana ogladala do konca z zaciekawieniem.

            Skomentuj

            Working...