W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Przejmowanie (kopiowanie) zachowań innych osób.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Christophero
    Banned
    • Feb 2009
    • 1039

    #16
    Pierwsze znaczące zapożyczenie obcej cechy pamiętam ze studiów, sposób wyrażania myśli, w przypadku poważnych spraw, głównie technicznych - to wpływ doktorki od analizy matematycznej, to osoba, która wpłynęła na moje postrzeganie świata.
    To jak mówię, w jaki sposób to robię, to zapewne przetransponowana kopia doktorki i implementowana w jaźń Christophera.

    Jaroslaw Hasek, jego Wojak Szwejk. Myślę, że jego "cząstka" żyje we mnie. Jego sposób komentowania rzeczywistości i irytujące anegdoty to cały ja.

    Ijon Tichy, główny bohater Lema. Jego sposób widzenia i analizowania zjawisk miał ogromny wpływ na moje późniejsze życie.
    Jego pewność siebie i rodzaj samozadowolenia to też moje właściwości.

    Od mojego zmarłego kolegi przejąłem powiedzonko "Jeeebyany".
    I kilka innych.

    Od żony przejąłem słowo "powściągliwy", często go używam, bo uczę się tej cechy od lat.

    "Zasadniczo" - to powiedzonko pożyczone od Zdzisława Dyrmy z Misia, który handluje żoną.

    "Dddebil", to najczęstsze powiedzonko, skradzione Misiowi, który komentuje anegdotę Stanisława Palucha o tradycji i że to taka dziewczynka...

    Skomentuj

    Working...