W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Golenie miejsc intymnych

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • RandomLBN
    Świętoszek
    • Aug 2015
    • 3

    Skora jeszcze sie przyzwyczai ale nie zapominaj o balsamach i nawilzaniu tych miejsc

    Skomentuj

    • ciekawski92r
      Świętoszek
      • Aug 2015
      • 7

      No wlasnie teraz postanowiłem regularnie dbać o stan tego miejsca i przyzwyczajać. Dzisiaj chyba kolejne golenie, moze będzie lepiej. No i z tym nawilżanie to dzieki za rade

      Skomentuj

      • troll98
        Ocieracz
        • Apr 2015
        • 101

        Ja ostatnio pierwszy raz przyciąłem trochę nożyczkami i wygląda lepiej i jest bardziej komfortowo, lecz do zera nie mam zamiaru golić bo jakoś mi się to nie podoba

        Skomentuj

        • MateuszS
          Świętoszek
          • Jun 2015
          • 7

          ja golę całe ciało nie licząc brwi i włosów na głowie. Jakoś owłosienie mi przeszkadza

          Skomentuj

          • netmaniac
            Świntuszek
            • Jun 2010
            • 76

            no ja już golę ładnych parę lat, chociaż kiedyś nabijałem się z kumpla, który się przyznał do golenia tam W sumie zacząłem za namową żony co prawda nie golę się regularnie (co tydzień, rzadziej) ale to z przyczyn głównie komfortu (swędzi potem )

            Ale i tak uczucie tuż po goleniu jest rewelacyjne! poczucie czystości

            Skomentuj

            • bartoszcz
              Świntuszek
              • Jan 2014
              • 98

              Jestem prawdziwy facet a nie jakaś cipcia i nie golę i nigdy nie zgolę. To nie pachy, które czasem widać w miejscach publicznych.. A jak ktoś mówi, że nie higieniczne to znaczy że nie wie że człowiek powinien się codziennie myć. Wygolony fiut a niemyty śmierdzi tak samo jak naturalnie zarośnięty.

              Skomentuj

              • troll98
                Ocieracz
                • Apr 2015
                • 101

                Ja dziś zgoliłem włosy na mosznie i jestem bardzo zadowolony, wygląda lepiej i czuję się bardziej komfortowo Jeśli ktoś chciałby zobaczyć jak mi wyszło to zapraszam na mój profil jest tam fotka

                Skomentuj

                • gejlov
                  Świętoszek
                  • Jan 2015
                  • 23

                  Ja co jakiś tydzień przycinam busz w okolicach penisa na +/- 1cm. Kiedyś goliłem wszystko na błysk, ale później nie czułem się komfortowo.
                  Znacie na to jakiś domowy sposób aby później nie swędziało i kłuło ?

                  Skomentuj

                  • OwIeCzKa
                    Erotoman
                    • Nov 2005
                    • 444

                    Napisał gejlov
                    Ja co jakiś tydzień przycinam busz w okolicach penisa na +/- 1cm. Kiedyś goliłem wszystko na błysk, ale później nie czułem się komfortowo.
                    Znacie na to jakiś domowy sposób aby później nie swędziało i kłuło ?
                    Chyba nie ma takiego. Ewentualnie dobra i ostra maszynka i golenie z włosem, nie pod włos.
                    Ja robiłam depilację laserowa na wszystko. Kilka razy. Efekt jest super. Prawie nic nie rośnie. Gole tak raz w tygodniu i te włoski są cienkie i delikatne.
                    Zupełnie pozbylam się pryszczykow i swedzenia.
                    Polecam
                    Społeczeństwo, społeczeństwo
                    Dyscyplina, posłuszeństwo
                    Psychopaci i zboczeńcy
                    Społeczeństwo, społeczeństwo

                    Skomentuj

                    • Scaramanga
                      Perwers
                      • Dec 2010
                      • 854

                      Jak na małym obszarze polecam zwykłą pęsetę i depilację. Odpowiednio wyrywany włos mało boli, a odrasta z miękkim czubkiem więc nie swędzi i nie kuje. Nie muszę dodawać, że także dłużej tam nic nie ma.

                      Skomentuj

                      • ogo.thai
                        Ocieracz
                        • Apr 2015
                        • 134

                        Napisał Scaramanga
                        Jak na małym obszarze polecam zwykłą pęsetę i depilację. Odpowiednio wyrywany włos mało boli, a odrasta z miękkim czubkiem więc nie swędzi i nie kuje. Nie muszę dodawać, że także dłużej tam nic nie ma.
                        jakoś mnie nie zachęciłeś do wyrywania sobie włosek po włosku. chyba, że miałbym ćwiczyć Verdiego. w sumie pod pachą mam jeszcze mniejszą powierzchnię.
                        ps. bywam jak to ktoś nazwał "przewiewny" tam.

                        Skomentuj

                        • gejlov
                          Świętoszek
                          • Jan 2015
                          • 23

                          Właśnie jestem świeżo po goleniu całkowicie na zero okolic penisa, jąder i tylnej strony ciała. Użyłem do tego balsamu do golenia i zwykłej maszynki jednorazowej. Optymalnie wydłużyło mój sprzęcior o jakieś 4 cm, a przy okazji fajnie wygląda. Jest super gładko.

                          Teraz po zgoleniu dżungli zostały tylko obawy, co przyniesie jutro jak będą powoli odrastały.

                          Skomentuj

                          • Monika1980
                            Świntuszek
                            • Jun 2014
                            • 57

                            Ludzie skóra musi sie przyzwyczaić do golenia. Na początku zawsze będą pojawiały się zaczerwienienia czy swędzenie. Mimo tych niedogodności należy golić się nadal. Po jakimś czasie gdy skóra się przyzwyczai będzie już komfortowo. Ja gole sie co 2-3 dni i obecnie nie mam problemów z zaczerwienieniem czy wrastaniem włosków.

                            Skomentuj

                            • OwIeCzKa
                              Erotoman
                              • Nov 2005
                              • 444

                              Napisał Monika1980
                              Ludzie skóra musi sie przyzwyczaić do golenia. Na początku zawsze będą pojawiały się zaczerwienienia czy swędzenie. Mimo tych niedogodności należy golić się nadal. Po jakimś czasie gdy skóra się przyzwyczai będzie już komfortowo. Ja gole sie co 2-3 dni i obecnie nie mam problemów z zaczerwienieniem czy wrastaniem włosków.
                              Ja goliłam się kilka lat i zawsze swędziało i robiły się pryszczyki jakieś.
                              Społeczeństwo, społeczeństwo
                              Dyscyplina, posłuszeństwo
                              Psychopaci i zboczeńcy
                              Społeczeństwo, społeczeństwo

                              Skomentuj

                              • gejlov
                                Świętoszek
                                • Jan 2015
                                • 23

                                A robi może sobie ktoś tzw. fryzurę intymną ?

                                Skomentuj

                                Working...