Zapach potu kobiety

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • breathed
    Seksualnie Niewyżyty
    • Aug 2005
    • 269

    #16
    Napisał DrSzpadel
    Pary, które nie akceptują zapachu swojego potu są po prostu niedobrane seksualnie. Nie mówię oczywiście o zapaszku kilkudniowego potu. Akceptowanie zapachu ciała tylko bezpośrednio spod prysznica to nie akceptacja ciała, tylko żelu do kąpieli.
    Dlatego ja wolę zapach kobiety przed prysznicem niż po... Oczywiście pot po pewnym czasie - a w trakcie upałów jeszcze szybciej - się rozkłada i po prostu zaczyna być nieprzyjemny, ostry. Wtedy czekam aż ma luba wyjdzie spod prysznica...

    Skomentuj

    • Raija
      Erotoman
      • Jan 2013
      • 416

      #17
      Pot ani w wydaniu męskim ani damskim raczej mnie nie kręci... moze inaczej sie postrzega w przypadku swojego partnera, ale tego nie wiem bo partnera nigdy nie mialam.
      A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję.

      Skomentuj

      • Maryja_dziewica
        Perwers
        • Nov 2011
        • 902

        #18
        Swiezy pot nigdy nie smierdzi chyba, ze ktos jest chory lub w******** hurtowo czosnek.
        "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

        Skomentuj

        • hateofdeath
          Świętoszek
          • May 2011
          • 33

          #19
          Podobno ludzie potrafią się dobierać po zapachu. Jeśli zapach kobiety Cię kręci, to znaczy że coś w tym jest

          Skomentuj

          • PSJ
            Ocieracz
            • Dec 2016
            • 198

            #20
            Mnie osobiście pociąga

            Skomentuj

            • ulustelus
              Świętoszek
              • Dec 2016
              • 18

              #21
              To jest bardzo popularny fetysz ,tyle ,że nie w Polsce (chyba) mam na myśli Japonię oraz Chiny.

              Skomentuj

              • Ola_18+
                Świętoszek
                • Jan 2017
                • 21

                #22
                myślę, że to normalna sprawa, jestesmy ssakami, węch to jeden ze zmysłow które na NAs działają po prostu. że tak powiem kazdy z nas jest zaprogramowany na pewin okreslony typ czy to wygladu kobiety charkatru zapachu itp

                Skomentuj

                Working...