W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak zrobić, aby mieć dłuższy seks?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • andrzej96
    Świętoszek
    • Aug 2013
    • 3

    Jak zrobić, aby mieć dłuższy seks?

    Dobry wieczór wszystkich. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Mam wielki problem z sobą:/ Chodzi o to ,że za szybko dochodzę przy stosunku z kobietą z którą jestem już prawie 2 lata. Wcześniej dłużej wytrzymywałem tak mniej więcej 10-15min bez przerwy. A teraz ostatnio jest tak, że wytrzymuję nie całe 5 min:/ aż mi głupio:/ Dodam jeszcze, że się masturbuję bo myślę, że to pomoże. Co ma zrobić? jak temu zaradzić? nie lubimy prezerwatyw, Ona bierze tabletki. Bardzo proszę Was o pomoc, pozdrawiam i z góry dziękuję
  • ar3k92
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2009
    • 326

    #2
    Takich tematów były setki na forum i w sieci, wystarczy poszukać. Popularną metodą jest też posmarowanie członka specjalną maścią znieczulającą np. taką z lidokainą
    "everybody lies..."

    Skomentuj

    • andrzej96
      Świętoszek
      • Aug 2013
      • 3

      #3
      Jak myślicie? Pomogły by mi ze 2-3 maturbacje przed samym stosunkiem? Chcę dla niej przyjemność zrobić

      Skomentuj

      • ar3k92
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2009
        • 326

        #4
        Odpuść sobie ogierze te 3 masturbacje bo potem nie staniesz przed dziewczyną. Jedna to jest max.
        "everybody lies..."

        Skomentuj

        • as1989
          Świętoszek
          • Aug 2013
          • 6

          #5
          A może gra wstępna np 69?

          Skomentuj

          • Robinson
            Erotoman
            • Sep 2011
            • 515

            #6
            Faktycznie wałkowane... Ćwicz mięsień PC.

            Ostatnio znalazłem taki temat http://spolecznosc.grmg.pl/topic/117...9%C5%BCczyzny/

            Skomentuj

            Working...