W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • elnotcho
    Świętoszek
    • Feb 2007
    • 34

    enzo ma sporo racji
    Chodziło mi jedynie o sprawę samotności, ale nie ma o co się spierać... Wiem, że dla niektórych osób zawsze wiatr w oczy wieje, ale właśnie o to chodzi, by się nie poddać. Wiem, że czasami już sił brak... A nóż widelec kiedyś się uda
    Always look on the bright side of life

    Skomentuj

    • enzo
      Świętoszek
      • Mar 2006
      • 12

      @elnotcho
      Przepraszam, Twój post potraktowałem jako punkt wyjścia do dalszych rozważań. Po prostu szlag mnie trafia, kiedy czytam/słyszę rady kategorii "weź się za siebie, próbuj do skutku". Oczywiście, na krótsza metę zdecydowanie popieram takie postępowanie, nie można się poddać za wcześnie. Ale ile można próbować, jak głębokie są pokładu optymizmu/naiwności.

      Opisany scenariusz dotyczy nieprzerwanego pasma niepowodzeń i ciężko mi sobie wyobrazić osobę, która notorycznie odrzucana przez społeczeństwo (bo jak inaczej rozumieć samotność?) ostatecznie się od niego nie odwróci? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ja zebrałem już wystarczającą ilość razów, nie będę więcej próbował, szkoda mojego wysiłku. Stoję w rozkroku, z jednej strony rujnuje mnie brak bratniej duszy, z drugiej natomiast ludzie mi zbrzydli. Nie znam Twojej (elnotcho) historii ale czytając posty, nie przypuszczam abyś był osobą odliczającą minuty do końca dnia. Brak możliwości podzielenia się czymkolwiek - fatalne uczucie. I tak w kółko.

      Wracając do seksu, czytając posty osób będących w związku i narzekających, ze partner/partnerka odmawia, dochodzę do wniosku, że całkiem nie pojmują szczęścia jakie ich spotkało. Seks? Hahaha! Ja marze o szczerym przytuleniu . Ale dobrze "Wam" tak, zamartwiajcie się, woda na mój młyn .

      Skomentuj

      • Oja
        Świętoszek
        • Nov 2006
        • 43

        @Alish

        Wnioskujac z Twoich wypowiedzi, po miesiacu zwiazku facet chce sie kochac. Przeciez mowisz, ze nie jestes gotowa i tyle, jak facet normalny to zrozumie i bedzie czekal az sama tego zapragniesz. Chyba, ze jak tak mowisz to Cie rzucaja wszyscy? Ewentualnie kiedy facet proponuje Ci seks to Ty go zostawiasz? Bo tego chyba nie doczytalem..

        Skomentuj

        • alish
          Świętoszek
          • May 2007
          • 10

          Napisał Oja
          @Alish

          Wnioskujac z Twoich wypowiedzi, po miesiacu zwiazku facet chce sie kochac. Przeciez mowisz, ze nie jestes gotowa i tyle, jak facet normalny to zrozumie i bedzie czekal az sama tego zapragniesz. Chyba, ze jak tak mowisz to Cie rzucaja wszyscy? Ewentualnie kiedy facet proponuje Ci seks to Ty go zostawiasz? Bo tego chyba nie doczytalem..

          To może wpierw doczytaj,a później zadaj pytanie
          A odnośnie pierwszej części..też tak myślałam,ale się myliłam

          Skomentuj

          • Oja
            Świętoszek
            • Nov 2006
            • 43

            Ahh uwielbiam, kiedy kobieta zamiast odpowiedziec na pytanie, kaze szukac odpowiedzi, ktorej nie mam szans znalezc.. Bo nic nie napisalas na temat tego, jak sie dalej takie zwiazki rozwijaly

            I wiesz co.. nie mylilas sie. Po prostu trafialas na nienormalnych facetow

            Skomentuj

            • alish
              Świętoszek
              • May 2007
              • 10

              Napisał Oja
              Ahh uwielbiam, kiedy kobieta zamiast odpowiedziec na pytanie, kaze szukac odpowiedzi, ktorej nie mam szans znalezc.. Bo nic nie napisalas na temat tego, jak sie dalej takie zwiazki rozwijaly

              I wiesz co.. nie mylilas sie. Po prostu trafialas na nienormalnych facetow
              1)To,że mam duży biust nie oznacza,że jestem kobietą
              2)To nie pisz"doczytałem" bo to oznacza jakobyś nie doczytał wypowiedzi czyjejś
              3)nie wiem czy nienormalni,w każdym bądź razie jak na moją głowę dziwni.

              Ale co tam...całe życie przede mną

              Skomentuj

              • patyk
                Ocieracz
                • Mar 2006
                • 172

                alish - możemy sobie podać ręce, bo ja jak na razie spotykam same dziwne kobiety i chyba już się poddam, a mam dopiero 22 lata

                ale niestety jest wielu facetów, którzy zachowują się jak "typowy samiec" jak wy, kobiety, to określacie
                Pesymista to dobrze poinformowany optymista..

                Dyplomata to ktoś, kto potrafi powiedzieć "s********j" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się podróżą

                Skomentuj

                • alish
                  Świętoszek
                  • May 2007
                  • 10

                  patyk - Heheh nie poddawaj się.Nie samymi dziewczynami/chłopakami człowiek żyje
                  Zajmij sobie czymś czas

                  Tak też bywa...

                  Skomentuj

                  • Reflux
                    Świętoszek
                    • Apr 2007
                    • 23

                    Bo z babami to tylko kłopoty ... (no z resztą ludzi też ale nieco mniejszy)
                    "Boy oh boy, the price of freedom is steep."

                    Skomentuj

                    • Max07
                      Świętoszek
                      • May 2007
                      • 10

                      hej
                      dopiero co się zalogowałem.
                      ja obawiam się pierwszego razu ze względu na to, że nie chce zrobić krzywdy mojej dziewczynie. tyle razy słyszałem ze to boli dziewczynę i stresuje, ze nie wiem co mam zrobić. ciągnie mnie do tego, ale ona jest ważniejsza. ostatnio zaczęliśmy o tym częściej rozmawiać i w ogóle czuje ze jesteśmy tego bliscy. czy to dobrze ze dziewczyna zaczęła się masturbować, nie często, tak od czasu do czasu??

                      Skomentuj

                      • lawlessness
                        Erotoman
                        • Aug 2006
                        • 504

                        No bywa że boli, jedną bardziej drugą wcale, ale jest to ból do przeżycia, a potem to już tylko lepiej.
                        Co do tego ze zaczęła sie masturbować, ani to dobrze, ani to źle, zwyczajnie musi rozładować i tak to robi.
                        Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

                        Skomentuj

                        • Garrett
                          Świętoszek
                          • May 2007
                          • 1

                          Mimo tego, że mam dopiero (aż?) 19 lat nigdy nie miałem jakiegoś bliższego kontaktu z dziewczyną (nawet jeżeli chodzi o jakąś dłuższą rozmowę nie mówiąc tu już o przytulaniu itp.). Prawdę mówiąc to nie za bardzo wiem dlaczego, z wyglądu chyba aż tak źle nie wyglądam (tak mi się przynajmniej wydaje), ale tu raczej chodzi o mój charakter, muszę daną osobę dobrze poznać zanim zacznę do niej swobodnie mówić, a to może trwać naprawdę długo. Wydaje mi się też, że dziewczyny się po prostu mnie boją (!), nie mam zielonego pojęcia dlaczego. Gdy chcę zacząć rozmowę wydają się przerażone, że w ogóle się do nich odzywam, a gdy same podchodzą by zacząć rozmowę (najczęściej tylko po to abym coś dla nich zrobił) chcą jak najszybciej zakończyć rozmowę i oddalić się od miejsca zdarzenia(?). Pytanie jakie mi się tu nasuwa: "Czy one myślą, że ja wyciągnę z kieszeni co najmniej shoutgun-a i zacznę do nich strzelać". Ogólnie rzecz ujmując czuje się przez nie traktowany jak powietrze. Ale zdążyłem się już się do tego przyzwyczaić i oswoiłem się z myślą, że dziewczyny (nie dla sex-u, bo to sprawa dla mnie drugoplanowa) raczej nie będę miał.

                          Skomentuj

                          • Max07
                            Świętoszek
                            • May 2007
                            • 10

                            dzieki
                            ja dopiero z dziewczyna, mam 17 lat wiec ok. slyszalem ze u kobiet to z tego powodu, ze ktos ja elektryzuje, ze to szansa jak euro 2012 - jesli sie interesujesz pilka to powinnas/powinienes wiedziec co to znaczy
                            na razie duzo czytam i sie ksztalce
                            mamy za soba juz oral i w ogole, ale sam seks to kojarzy mi sie z bolem dla niej. wiem ze to nietypowe zachowanie dla faceta ale ja ja bardzo mocno kocham

                            a Ty sie Garrett nie martw
                            bo nie mozna szukac na sile laski
                            gdybym nie mial tej co teraz to i ja pewnie bym czekal do studiow czyli do tych 19 - 20 lat. dasz rade, kazdy znajdzie ta druga polowe
                            0statnio edytowany przez Hagath; 03-02-09, 20:45.

                            Skomentuj

                            • carlorozzi
                              Świętoszek
                              • Jun 2007
                              • 7

                              jestem nowy na tym forum i mam 18 lat nadal jestem prawiczkiem czy to wstyd?Chcialbym to zrobic z moja dziewczynom ale nie wiem jak sie do tego zabrac moze ktos mi cos doradzi?

                              Skomentuj

                              • patyk
                                Ocieracz
                                • Mar 2006
                                • 172

                                Napisał carlorozzi
                                mam 18 lat nadal jestem prawiczkiem czy to wstyd?
                                to nie jest powód do wstydu.
                                a jak niebardzo wiesz jak się do tego zabrać, tzn że musicie jeszcze poczekać
                                Pesymista to dobrze poinformowany optymista..

                                Dyplomata to ktoś, kto potrafi powiedzieć "s********j" w taki sposób, że poczujesz podniecenie w związku ze zbliżającą się podróżą

                                Skomentuj

                                Working...