Czytacie książki??

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Godefroy_87
    Ocieracz
    • Jul 2020
    • 112

    Przy okazji oglądania drugiego sezony Dobrego Omeny postanowiłem odświeżyć nie tylko pierwszy sezon ale i książkę, którą czytałem chyba jeszcze w liceum.

    Skomentuj

    • Kationek
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 749

      Napisał Godefroy_87
      Przy okazji oglądania drugiego sezony Dobrego Omeny postanowiłem odświeżyć nie tylko pierwszy sezon ale i książkę, którą czytałem chyba jeszcze w liceum.
      I jak wrażenia po odświeżeniu? Ja taki zamiar mam od jakiegoś czasu.

      Tymczasem poległem na wyzwaniu LC.
      Miała być książka na tydzień czyli 52 w skali roku, a zamykam go z ...51 tytułami.
      Na przyszły będzie poprawa - mniej tv, więcej czytania. Na zdrowie mi wyjdzie
      Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

      Skomentuj

      • Godefroy_87
        Ocieracz
        • Jul 2020
        • 112

        Drugi sezon całkiem ok. Wiadomo, że nie ma tak mocnego i spójnego wątku ale jak ktoś lubi postacie to mu się spodoba. Trzeci ma być bardziej jak pierwszy bo Gaiman z Pratchettem planowali ciąg dalszy historii, nakreślili treść i o tym na być trójka.

        Skomentuj

        • Goldie
          Erotoman
          • Apr 2012
          • 505

          Może po latach wrócę do Pratchetta, skoro polecanki są. Lubiłam kiedyś Rincewinda i jego podejście do życia

          Skończyłam „Kwiaty dla Algernona” - bardzo spoko, aż nawet film zakolejkowałam.
          _____ _____ ___ _

          Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

          Skomentuj

          Working...