Wzrost faceta

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • joedoe
    Perwers
    • Aug 2014
    • 1272

    #16
    Tlusta baba i kurdupel to z grubsza rownowazne srednio negatywne okreslenia.
    Czemu ktos ma sie nie obrazac za kurdupla a ktos sie obraza gdy sie spyta go o wagę?

    Boli gdy sie samej dostanie szpilę?
    Przyznam. To bylo celowe. Mialo byc lekcją uwazania na to co sie mowi i chyba zadzialalo.

    Skomentuj

    • rusalka1
      Banned
      • Jan 2017
      • 56

      #17
      Napisał joedoe
      Tlusta baba i kurdupel to z grubsza rownowazne srednio negatywne okreslenia.
      Czemu ktos ma sie nie obrazac za kurdupla a ktos sie obraza gdy sie spyta go o wagę?

      Boli gdy sie samej dostanie szpilę?
      Przyznam. To bylo celowe. Mialo byc lekcją uwazania na to co sie mowi i chyba zadzialalo.
      Ha ha ha, no błagam Was, a dokładniej Ciebie. Pytanie o wagę kobietę w temacie ''wzrost faceta'' Czyżby to miało mnie zaboleć? I czy ja się obraziłam? Spytałam jedynie neutralnie, co ma waga kobiety do tematu wzrost faceta. Chyba chciałeś mi dać pstryczka w nos jednak nic takiego nie odczułam, ani trochę. Możesz starać się dalej. I PS. Dwa razy usunełam wypowiedzi, bo nie jestem jeszcze tak tutaj zaznajomiona, a chciałam koniecznie zacytować.

      Skomentuj

      • lee
        Erotoman
        • Sep 2005
        • 567

        #18
        Napisał Zebraa
        Niscy faceci powinni umieć zmierzyć się z byciem kurduplem dla kobiet tak samo jak kobiety z cyckami B słyszą od większości że mają małe cycki.
        Fakt pozostaje faktem.
        Hmm, Myślę Zeberko, że jest w tym stwierdzeniu pewna nieścisłość. Wynika bowiem z niego wniosek, że poczucie "bycia kurduplem" jest niejako ceną za traktowanie kobiet z cyckami poniżej rozmiaru C jako "tych z małymi". Tyle tylko, że jedno i drugie odczucie leży po stronie kobiet. Jeśli popatrzysz na wynik ankiety:

        to widać wyraźnie, że wielu mężczyzn woli mniejszy biust i preferencje po obu stronach rozmiaru C rozkładają się dość równo, choć wynik A+B >D+E.


        Napisał Zebraa
        Kobiety jakoś żyją że świadomościa że Cycki zaczynają się od C. Więc musicie panowie przełknąć że dla części kobiet pewien wzrost nie będzie atrakcyjny.
        No przełykam to jakoś (bo mam tylko 170 cm) ale "za co?" skoro wolę mniejsze biusty (nigdy nie przekreślając większych, bo to z czasem ma tak nieistotne znaczenie)
        Last edited by lee; 03-04-18, 23:03.

        Skomentuj

        • wiarus
          SeksMistrz
          • Jan 2014
          • 3264

          #19
          Oj tam - bez sensu tłuczecie się schematami.
          Gdzieś już o tym pisałem - mam kumpla coś około 165. Sięga mi gangrena do ramienia, a najbardziej kręcą go laski z tych powyżej 180. Tylko mu się świecą oczy i idzie jak w amoku. I z wzajemnością.
          O jakości wyjmowanych egzemplarzy niech świadczy fakt, że mówię o zawodowych modelkach.
          Podobnie jest z cyckami
          Last edited by wiarus; 09-04-18, 17:28. Powód: cycki :D
          "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
          James Jones - Cienka czerwona linia

          Skomentuj

          • cieslak82
            Świętoszek
            • Feb 2017
            • 6

            #20
            Napisał wiarus
            Oj tam - bez sensu tłuczecie się schematami.
            Gdzieś już o tym pisałem - mam kumpla coś około 165. Sięga mi gangrena do ramienia, a najbardziej kręcą go laski z tych powyżej 180. Tylko mu się świecą oczy i idzie jak w amoku. I z wzajemnością.
            O jakości wyjmowanych egzemplarzy niech świadczy fakt, że mówię o zawodowych modelkach.

            Tez lubie wysokie kobiety wiec moze kazdy niski facet ma podobne upodobania

            Skomentuj

            • lee
              Erotoman
              • Sep 2005
              • 567

              #21
              Oczywiście, że wzrost faceta zatracił wraz z rozwojem cywilizacji swoje znaczenie. Być może w czasach, kiedy nasi przodkowie prowadzili koczowniczy tryb życia i przemierzali wiele mil w poszukiwaniu pożywienia to taki drągal z długimi nogami zaszedł dalej, dogonił szybciej, zobaczył więcej. Dziś to już nie ma znaczenia i preferencje kobiet w kierunku wyższych panów są li tylko pozostałością po archaicznym instynkcie

              Skomentuj

              • joedoe
                Perwers
                • Aug 2014
                • 1272

                #22
                Wzrost faceta jest w jakims stopniu czulym punktem dla niego.
                Zycie tak to uklada przynajmniej statystycznie.
                Tym bardziej ze w odroznieniu od tlustej kobiety ktora moze sie odchudzic wiec jesli jest tlusta to znaczy ze jest leniwa i nie dba o siebie on nie moze zrobic nic.
                Juz samo to swiadczy ze to gra nie fair.

                Przykladowy dialog:
                "Ile masz wzrostu?"
                "Powiem ci gdy powiesz mi ile wazysz."
                "A co to ma za znaczenie?"
                "Takie samo jak wzrost".

                I na tym koncze swoja tworczosc w tym temacie.

                Skomentuj

                • digoxine
                  Ocieracz
                  • Apr 2017
                  • 124

                  #23
                  no właśnie, wzrost nie jest taki ważny. ze względu na fajnie zaprezentowaną osobowość na forum bardzo chętnie umówiłabym się z karłowatym lee ale niestety obawiam się, że mogę mieć za duże cycki
                  także niskim, zamiast zadręczania się wzrostem polecam popracować nad charakterem.

                  Skomentuj

                  • Scaramanga
                    Perwers
                    • Dec 2010
                    • 849

                    #24
                    Napisał digoxine
                    no właśnie, wzrost nie jest taki ważny. ze względu na fajnie zaprezentowaną osobowość na forum bardzo chętnie umówiłabym się z karłowatym lee ale niestety obawiam się, że mogę mieć za duże cycki ....
                    Nie myślałem, że kobieta kiedykolwiek może narzekać, że biust ma za duży

                    Skomentuj

                    • lee
                      Erotoman
                      • Sep 2005
                      • 567

                      #25
                      No cóż, nie z takimi problemami człowiek mentalnie sobie poradził

                      Kobiety narzekają bo im się najzwyczajniej dużych cycków nosić nie chce. Najchętniej to potraktowałyby go jak biżuterię -
                      - Na dzisiejszy wieczór założę C, bo dekolt będzie spory,
                      - Do fitness klubu wezmę taki sportowy, żeby nie przeszkadzał - może A?
                      - Na upojną noc zabiorę kilka. Najpierw zainstaluje D bo w pozycji na jeźdźca fajnie się prezentuje. Potem, jak polegnę na plecy, zamienię na B, bo duży będzie się rozlewał. Od tyłu E będzie w sam raz, bo tak seksownie się buja. Może go nawet zostawię na "zakończenie" bo ślicznie po nim będzie spływać. Albo nie, za dużo potem do mycia... zainstaluje C i niech nie marudzi...

                      Gdzie ja schowałam te walizkę z cyckami?
                      Last edited by lee; 05-04-18, 16:02. Powód: literówki

                      Skomentuj

                      • naukowiec
                        Odszedł
                        • Nov 2014
                        • 207

                        #26
                        Przecież autorka ma rację i ma prawo do swoich preferencji odnośnie wzrostu.Te jeszcze nie są aż tak bardzo wygórowane.Moja znajoma mowi,że facet powinien mieć minimum 190 cm.Najlepiej 2 metry.

                        Jeżeli chodzi u wzrost u faceta:
                        -poniżej 180-niski
                        -od 180-185-średni
                        -powyżej 185-wysoki.

                        Facet poniżej 170 to wręcz tragiczny kurdupel,tak samo jak kobieta ważąca powyżej 65 kg jest spasiona.

                        Co do cycków,to już nie chodzi o to,że faceci wolą mniejsze.Chodzi o to że te mniejsze są najczęściej jędrniejsze i nie zwisają dlatego są przez facetów pożądane.Nie mam nic przeciwko cyckom rozmiaru EE byleby były jędrne i sterczące przez następne 30 lat.Niestety duże cycki i jędrne cycki stoją ze sobą w sprzeczności.

                        Skomentuj

                        • digoxine
                          Ocieracz
                          • Apr 2017
                          • 124

                          #27
                          Naukowiec, gówno wiesz o cyckach.

                          Skomentuj

                          • cieslak82
                            Świętoszek
                            • Feb 2017
                            • 6

                            #28
                            Napisał naukowiec
                            Przecież autorka ma rację i ma prawo do swoich preferencji odnośnie wzrostu.Te jeszcze nie są aż tak bardzo wygórowane.Moja znajoma mowi,że facet powinien mieć minimum 190 cm.Najlepiej 2 metry.

                            Jeżeli chodzi u wzrost u faceta:
                            -poniżej 180-niski
                            -od 180-185-średni
                            -powyżej 185-wysoki.

                            Facet poniżej 170 to wręcz tragiczny kurdupel,tak samo jak kobieta ważąca powyżej 65 kg jest spasiona.
                            170 i mniej u faceta to ciezka sprawa bo wiekszosc kobiet jest w okolicach tego wzrostu.

                            Skomentuj

                            • Bnm
                              Ocieracz
                              • Feb 2018
                              • 139

                              #29
                              jestem kurduplem

                              mam 174 cm
                              Last edited by sister_lu; 13-03-22, 22:24.

                              Skomentuj

                              • Kalilah
                                Administrator

                                Demoniczna Bogini

                                • Mar 2012
                                • 2689

                                #30
                                Przypomnę tylko, że nie jest to temat o cyckach.
                                My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                                Regulamin forum

                                Skomentuj

                                Working...