Częste kłótnie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tigana
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2011
    • 220

    #46
    Napisał SweetChocolatte
    Z moim kochaniem przez pięć lat kłóciliśmy się może trzy razy. Do ubiegłego roku. Jakoś tak na wiosnę zaczęły się zgrzyty między nami, z tego wyrastały porządne kłótnie. Teraz powoli wszystko zaczyna wracać do normy.
    Znam podobne przypadki, harmonia i ład związkowy niczym niezmącona tafla wody przez lata,a w obliczu stawania przed większymi wspólnymi wyzwaniami lub podejmowaniem odpowiedzialnych decyzji okazuje się,że problemy są, były i będą w postaci przemilczanej lub zamiecionej pod dywan.

    Kwestia strategii to pewnie indywidualna sprawa ponieważ tak czy siak związki się rozpadają, od siebie dodam,że wolę się porządnie pokłócić ponieważ nie umiałabym żyć wiecznie dopasowując się do drugiej osoby.
    "Encore des mots toujours des mots
    les mêmes mots..."

    Skomentuj

    • slonko_
      Świętoszek
      • Feb 2013
      • 6

      #47
      U mnie po jakimś tygodniu od zamieszkania razem zaczęliśmy się kłócić codziennie praktycznie o wszystko, ale to chyba był taki okres przystosowawczy, bo potem wszystko ustąpiło i zaczęło być trochę nudno. Może to dziwnie zabrzmi, ale ja nawet lubiłam te kłótnie i teraz czasami mi tego brakuje, bo mam taki charakter, ze muszę się wygadać, wypłakać, wykrzyczeć czasami, a kłótnia była dobrym pretekstem do wyładowania emocji.

      Skomentuj

      • carolline19
        Świętoszek
        • Feb 2014
        • 5

        #48
        Kiedyś sama taka byłam, ale udało mi się nad sobą popracować i wszystko dobrze się skończyło, bo teraz bardzo rzadko się kłócimy
        Nie będę linkować w podpisie

        Skomentuj

        Working...