W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kara śmierci

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paffcio
    Banned
    • Mar 2006
    • 2286

    Napisał znowuzapilem
    Pewnie istnieje. Tak jak wśród prawników, znanych reżyserów żydowskiego pochodzenia czy psychologów. Jednak ty byłeś pierwszy jak się cokolwiek pojawiło na KK w "rzetelnych" pismach.
    I do tego zmierzałem.
    Brawo, istnieje czyli zaczynasz otwierać oczy. Czy żyjemy w państwie wyznaniowym, nie. Czy muszę popierać zachowanie kleru, nie. Czy mogę być w stosunku do nich w opozycji, oczywiście. Czy mogę być ateistą, ależ oczywiście. Czy mam wskazywać palcem na pedofilów w sutannach czy przemilczeć ich zachowanie, muszę o tym mówić na głos!

    Tak, "ułaskawił" bym ich zastrzykiem i rozkrojeniem na ważne organy dla potrzebujących, o czym pisałem nie raz.
    Choć coraz bardziej przekonuje się do pomysłu Burbona
    No widzisz, znowu otwierasz oczy tylko w przypadku pedofilii kara śmierci jest pomysłem chybionym nawet gdy państwo będzie musiało ponosić koszty utrzymania.

    Skomentuj

    • znowuzapilem
      SeksMistrz
      • Nov 2010
      • 3555

      Napisał paffcio
      Brawo, istnieje czyli zaczynasz otwierać oczy. Czy żyjemy w państwie wyznaniowym, nie. Czy muszę popierać zachowanie kleru, nie. Czy mogę być w stosunku do nich w opozycji, oczywiście. Czy mogę być ateistą, ależ oczywiście. Czy mam wskazywać palcem na pedofilów w sutannach czy przemilczeć ich zachowanie, muszę o tym mówić na głos!
      Widze ze w ogóle nie zrozumiałes pocisku w twoja strone więc nie ma sensu dyskutować


      Napisał paffcio
      No widzisz, znowu otwierasz oczy tylko w przypadku pedofilii kara śmierci jest pomysłem chybionym nawet gdy państwo będzie musiało ponosić koszty utrzymania.
      Chybionym niby dlaczego? Jedyny powód przeciw to U.E. od której w wielu dziedzinach niestety jesteśmy zależni.
      Gdyby zrobić referendum to jestem przekonany że większość było by ZA. Wiadomo, pewne środowiska by robiły pikiety, blokady i oskarżali by o faszyzm itp ale kto się garstką wykolejeńców by przejmował
      Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

      Skomentuj

      • Burbon2009
        Erotoman
        • Jun 2009
        • 571

        a ja bym pomysł Carlina trochę zmienił i można by coś takiego zrobić - mamy 2 skazanych pedofili na karę śmierci, ale przed wykonaniem egzekucji dajemy im szanse wykupienia życia w walce jak niegdyś gladiatorzy. Ten który przeżyje wysyłany jest do pierdla/szpitala wstaw tutaj co Ci się podoba, a cała walka jest nadawana na żywo ( oczywiście publika może obstawiać który wygra po przez sms ) koszt reklamy pewnie by był wyższy jak w czasie super bowl

        Skomentuj

        • znowuzapilem
          SeksMistrz
          • Nov 2010
          • 3555

          Hahaha, albo do KSW jako freak fight zaraz po Pudzianie i Najmanie
          Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

          Skomentuj

          • paffcio
            Banned
            • Mar 2006
            • 2286

            Napisał znowuzapilem
            Widze ze w ogóle nie zrozumiałes pocisku w twoja strone więc nie ma sensu dyskutować
            Chcesz dyskutować a własnych pocisków nie rozumiesz.
            Przypominam, to temat o karze śmierci a nie płacze i żale przeciw niewiernym.Nie słyszałem aby księŻa mieli być zabijani w tym kraju, może kiedyś.

            Chybionym niby dlaczego? Jedyny powód przeciw to U.E. od której w wielu dziedzinach niestety jesteśmy zależni.
            Gdyby zrobić referendum to jestem przekonany że większość było by ZA. Wiadomo, pewne środowiska by robiły pikiety, blokady i oskarżali by o faszyzm itp ale kto się garstką wykolejeńców by przejmował
            Zaraz jaki faszyzm z tego co się orientuję w USA wykonywana jest ta kara ale chyba faszystowskim krajem nie są czy coś się od wczoraj zmieniło, w powojennej Polsce również był faszyzm a ja nic o tym nie wiem
            Chybiona z tego względu, że nie jest adekwatna do popełnionego czynu. Bo czym jest ona? Chwila i skazany traci życie. To zbyt proste, zbyt szybko i bezboleśnie. Taki typ powinien ponieść konsekwencje swojego czynu. Nie muszę wspominać jaki los czeka pedofila w więzieniu.
            Problemem jest moment gdy jakimś cudem wyjdzie na wolność. Trynkiewicz ,o którym ostatnio głośno, jest doskonałym przykładem, że państwo przez tle lat ,gdy ten odsiadywał wyrok, nie miało koncepcji co zrobić po zakończeniu odsiadki. Podejrzewam, że Trynkiewiczów jest wielu, a decydenci jak spali tak śpią.
            0statnio edytowany przez paffcio; 04-02-14, 14:48.

            Skomentuj

            • TheOff
              Ocieracz
              • May 2013
              • 110

              Ja już zrezygnowałem z dyskusji w tym temacie. To jest niczym rzucanie grochem o ścianę. W wypowiedziach widzą tylko i wyłącznie te akapity co chcą widzieć i argumentują wszystko prostą zasadą. Oko za oko, ząb za ząb.
              Trochę dłużej, trochę szybciej, trochę mocniej na sam szczyt.

              "Jesteś w pełni odpowiedzialny za swój los" - Brian Tracy

              Skomentuj

              • anduk
                Koci administrator
                • Jan 2007
                • 3900

                Trynkiewicz ,o którym ostatnio głośno, jest doskonałym przykładem, że państwo przez tle lat ,gdy ten odsiadywał wyrok, nie miało koncepcji co zrobić po zakończeniu odsiadki. Podejrzewam, że Trynkiewiczów jest wielu, a decydenci jak spali tak śpią.
                Państwo (politycy) mieli bardzo prostą koncepcję, nie wiem czemu teraz rżną głupa i leją krokodyle łzy w sprawie tych pedofilów?

                If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                Skomentuj

                • karolisq12
                  Świętoszek
                  • Feb 2014
                  • 15

                  jestem za kara smierci dla pedofili
                  Myślałam, że do końca życia będę głupia, ale czuję, że dzięki beztabu niedługo wszystko się odmieni!!!

                  Skomentuj

                  Working...