W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Mam za wąską.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kocica060
    Świętoszek
    • Jul 2011
    • 17

    #16
    Ja niestety też mam ten sam problem. Niby gra wstępna jest długa(bo sama staram się ją przeciągać ;p) ale potem i tak nie wchodzi. Byliśmy razem dwie noce i tylko jednej coś tam trochę się udało ale zaczęło boleć no i mój chłopak przestał. Bo widział że nie jest mi dobrze. Chcemy spróbować znowu ale powiem szczerze że trochę się boje ....

    Skomentuj

    • Willow
      Świętoszek
      • Jun 2011
      • 6

      #17
      Tilia dziękuję za szczegółową poradę. Oliwka działa i faktycznie mój chłopak sam mi powiedział, że jest mu bardzo przyjemnie. Dla mnie to już nie takie cierpienie To całkiem przyjemne. Nawet bardzo
      Nigdy nie można oznaczyć z pewnością,
      gdzie się w kobiecie anioł kończy,
      a diabeł poczyna.

      Skomentuj

      • Danny8
        Świntuszek
        • Aug 2009
        • 86

        #18
        Moja dziewczyna przy pierwszym naszym zbliżeniu też była dość ciasna, ale z każdym następnym razem była bardziej rozluźniona i wchodziłem głębiej. Tak że myślę że wszystko przed wami na pewno będzie ok

        Skomentuj

        • Willow
          Świętoszek
          • Jun 2011
          • 6

          #19
          jestem szczęśliwa z moim menem jest wyrozumiały i jak mówię że mnie boli jest jeszcze delikatniejszy. dobrze że te moje początki są właśnie z nim bo nie czuje żadnej presji ani nacisku z jego strony. jak już to troskę o mnie uczymy się siebie na wzajem
          nie powiem że teraz jest już całkiem super. nadal się trochę spinam i odczuwam jakiś ból, ale nie jest to przerażające dla mnie. staram się nie bać tego, wtedy staje się to coraz bardziej przyjemne tak więc Danny zgadzam się, że jeszcze wszystko przed nami
          Nigdy nie można oznaczyć z pewnością,
          gdzie się w kobiecie anioł kończy,
          a diabeł poczyna.

          Skomentuj

          Working...