W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Penis - nie naciaga sie...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mat
    Świętoszek
    • May 2005
    • 21

    #16
    Barque.....mam do ciebie pytanko....bo ja mam 18lat :/ i mam podobny problem...jak penis jest "oklapniety" to sciagam skorke i niboli a jak "stoi" to zchodzi do pewnego momentu a dalej boli i nieprobowalem :/.....czy to znaczy ze tez musze to zrobic "na chama" a pozniej bedzie juz gladko ? Masturbuje sie ale nigdy niesciagalem skorki z zoledzia bo po co?...ale jeszcze niegdy nie wspulzylem a ten moment chyba juz jest blisko i niewiem czy sciagniecie tej skorki jest do tego niezbedne? :]

    a jeszcze niedawno to nawet do polowy sie skorka niesciagala...tylko moja dziewczyna sie troche do niego dobrala, pobolalo ale teraz juz do polowy schodzi
    0statnio edytowany przez sister_lu; 09-02-09, 00:05.

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #17
      Nie wiem czy jest nie zbedne... Ale ja zawsze mam sciagneta, nie wiem czy niesicagniety napletek nie przeszkadza przy uzywaniu gumek... ale z 2 stroni niby czemu...
      A tak wlasciwie to w czym problem - idz do lekarz i on to zalatwi szybko i skutecznie (jak i bezpieczenie)
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • mat
        Świętoszek
        • May 2005
        • 21

        #18
        dzieki za rade :]....ale ostatnio troche z tym popracowalem i jak by to powiedziec - moj maly robi postepy ....hehe...zreszta do lekarza raczej niechcial bym isc :]...dupa ze mnie nie?....no ale po co jak juz mi skorka schodzi w stanie tak jak by 75% wzwodu i nic nieboli.....jeszcze troche i bedzie wsio ok :]

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #19
          W sumie to ja tez chyba cos takiego mialem ze nie schodzil do konca ale potem przeszlo... (taka metoda jak piszesz ) ale to bylo baaardzo dawno jak wogole nie bylem swiadom istnienia seksualnosci
          Wiec jak piszecie ze wam nei schodzi to to tak z powaznie wyglada a tak to sie zrobi jakis homemade sposob i jest git
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          Working...