W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
Ten wątek jest przyklejony.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lubartowiak
    Erotoman
    • Oct 2006
    • 487

    dama = dziewczyna :p
    Długo jeszcze będziesz prawiczkiem
    "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

    Skomentuj

    • ukryty91
      Świętoszek
      • Jun 2009
      • 8

      domyslam sie czemu tak myslisz ( jezeli to , to o czym ja mysle , nie ma sie czym przejmowac ) ale mozesz rozwinac swoja wypowiedz na podstawie ktorej to stwierdziles ? bo moge sie myslic

      Skomentuj

      • Lubartowiak
        Erotoman
        • Oct 2006
        • 487

        Nie stawiaj cipki na piedestale.
        "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

        Skomentuj

        • ukryty91
          Świętoszek
          • Jun 2009
          • 8

          haha teraz nie uwierzysz ale w realu ofc tak nie mowie , to mial byc zamiennik slowa kobieta / dziewczyna z lekkim zargonem ironi / humoru .. sam nie wiem . ale spoko

          Skomentuj

          • Noddy
            Świętoszek
            • Dec 2009
            • 38

            Wiek: 19
            Powód: Nie miałem jeszcze aż na tyle długo dziewczyny żeby do tego doszło. Może kiedyś sie to zmieni
            "Życie jest jak morze-raz spokojne a raz burzliwe , ale w seksie to my decydujemy jaki on ma być "

            Skomentuj

            • xmati94
              Świętoszek
              • Jun 2009
              • 12

              Wiek : 15 Lat
              Płeć : Meżczyzna
              Powód: Hmmmm.... nie mam dziewczyny,, jestem strasznie nieśmiały ( strach itd.) Ale bardzo bym chciał to wkońcu przeżyć .....

              Skomentuj

              • _mike
                Banned
                • Aug 2007
                • 820

                Napisał xmati94
                Hmmmm.... nie mam dziewczyny,, jestem strasznie nieśmiały ( strach itd.) Ale bardzo bym chciał to wkońcu przeżyć .....
                To idź do burdelu.

                Skomentuj

                • o/c
                  Świętoszek
                  • Aug 2006
                  • 10

                  Wiek: 21
                  Płeć: M
                  Mocna strona duchowa nie doprowadziła mnie do szukania "mięsa armatniego", a nie spotkałem dziewczyny która byłaby wolna i wyrażała jakieś zainteresowanie moją osobą. Kilka dziewczyn które mi się podobały wypuściłem bez najmniejszego skinienia - nie robiłem nic widocznie przez nabyte frajerstwo.

                  Mieszkam w Siedlcach (miasto do 100 000 mieszkańców)

                  Skomentuj

                  • kagome
                    Świntuszek
                    • Aug 2009
                    • 75

                    Wiek: 21
                    Płeć: K
                    Powód: nie było okazji chłopaka mam już rok
                    Kotoliszka wrote: Żył sobie kiedyś kubeczek z kakao, pomysłów szalonych miał on niemało. Założył na się maskę, z piórem czapkę, lecz wciąż na wariactwa miał dziwną chrapkę. Pomysłem tym wzbudził wśród naczyń trwogę: "Od dziś zamiast ucha będę miał nogę!"

                    Skomentuj

                    • bibelo87
                      Świętoszek
                      • Dec 2009
                      • 17

                      Wiek: 18
                      Płeć: M
                      Powód: Brak okazji. Trudno znaleźć sobie odpowiednią partnerkę przy mojej nieśmiałości i ogólnej niechęci do poznawania nowych ludzi. Ale jakoś mi to nie wadzi i nie mam na razie ochoty szukać. Akceptuję nawet wizję starego kawalera, po prostu jakoś (nienaturalnie?) mi to kompletnie zwisa. Co będzie to będzie.
                      0statnio edytowany przez bibelo87; 24-12-09, 01:11.

                      Skomentuj

                      • Neverminder
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jun 2007
                        • 229

                        To lepiej żeby ci zaczęło wadzić, bo się potem obudzisz jak będzie już za późno :p

                        Skomentuj

                        • bibelo87
                          Świętoszek
                          • Dec 2009
                          • 17

                          Heh cóż wtedy będzie czas na zmartwienia, na razie jest czas na życie teraźniejsze Po co teraz sobie dupe zatruwać tym co będzie kiedyś. Jak nie znajdę to trudno, nie od tego moje życie zależy.

                          Skomentuj

                          • Cookie1990
                            Świętoszek
                            • Dec 2009
                            • 1

                            Wiek: 19
                            mezczyzna
                            Powod: Moja dziewczyna 18 lat umyslała sobie dotrzymac dziewictwa do slubu a takze ma strach przed ciązą ... moze jej przejdzie

                            Skomentuj

                            • grasshopper
                              Świętoszek
                              • Jan 2010
                              • 4

                              wiek: 22
                              mężczyzna
                              a powód? prozaiczny. nigdy nie byłem związany z żadną dziewczyną tak długo by do czegoś doszło. 2 razy miałm szanse, ale tak się zalałem ze nie było szans, drugim razem zjarałem się tak że nie mogłem. A teraz trochę mi wstyd, że wciąż jestem przed pierwszym razem.

                              Skomentuj

                              • kamil8cz
                                Świętoszek
                                • Oct 2009
                                • 12

                                wiek: 19 prawie 20
                                mężczyzna
                                powód: a dokładniej to powody - wygląd i brak stałej partnerki. A teraz powoli dochodzi brak pewności siebie ponieważ większość moich rówieśniczek jest już po. Kiedyś miałem dziewczynę, ale to raczej był incydent niż związek, później jeszcze była okazja do zrobienia, ale sam zrezygnowałem. Co jakiś czas przechodzi przeze mnie myśl żeby udac się do prostytutki, ale póki co się nie zdecydowałem. Nie decyduję się na dziwkę z tego samego powodu co zrezygnowałem z dziewczyny o której napisałem powyżej - chciałbym żeby mój pierwszy raz był z niewiastą, którą będę kochał.(no ale "chcieć to se moge")
                                Ale teraz naprawdę zaczynam bać się kompromitacji podczas stosunku z kobietą, która już kiedyś miała kogoś i przez to staje się coraz bardziej zamknięty w sobie... Strach jeszcze potęguje moje przyrodzenie, które należy do tych małych.

                                Generalnie jest kiepsko.

                                PS. fajnie, że jest forum na którym można się bez krępacji wygadać.
                                Pozdrawiam wszystkich

                                Skomentuj

                                Working...