Czy nosicie coś w pupie bądź cipce na co dzień?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Anu sia
    Świntuszek
    • Jan 2012
    • 50

    #31
    Ja tez nie mam potrzeby niczego tam trzymac

    Skomentuj

    • 3_grosze
      Świntuszek
      • Feb 2009
      • 78

      #32
      Któregoś popołudnia odniosłem wrażenie, że moja żonka dziwnie grzechocze. Wkrótce usłyszałem jak się pokłada ze śmiechu. Okazało się, że poprzedniego woeczou zapomnieliśmy wyjąć kulki używane do igraszek. Nosiła je cały dzień i nie poczuła!!! To nie tak miało być ;-(((

      Skomentuj

      • Mascot

        #33
        Na co dzień noszę w cipce kulki waginalne, żeby ćwiczyć mięśnie Kegla

        Skomentuj

        • Bambiii
          Perwers
          • Feb 2009
          • 852

          #34
          Nie noszę nic, ale zamówiłam dzisiaj kulki dopochwowe i zamierzam je zainstalowac przed kolejną randką z moim future husband. Ciekawa jestem, jak zareaguje, gdy wsunę w knajpie jego rękę w moje majtki i będzie mógł poczuc, że coś we mnie jest.
          Eat shit.

          Skomentuj

          • 3_grosze
            Świntuszek
            • Feb 2009
            • 78

            #35
            Napisał Bambiii
            Nie noszę nic, ale zamówiłam dzisiaj kulki dopochwowe i zamierzam je zainstalowac przed kolejną randką z moim future husband. Ciekawa jestem, jak zareaguje, gdy wsunę w knajpie jego rękę w moje majtki i będzie mógł poczuc, że coś we mnie jest.
            Jeszcze lepiej zareaguje jak po drodze do kulek nie napotka majtek :-)))

            Skomentuj

            • jrzyboy
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2010
              • 227

              #36
              Ładny, bambii!!!!
              Last edited by jrzyboy; 04-11-12, 16:40. Powód: blad
              sześćdziesięciu jest nowy czterdzieści

              Skomentuj

              • Bambiii
                Perwers
                • Feb 2009
                • 852

                #37
                A potem poproszę go, żeby je powoli wyjął, oczywiście przy stoliku.
                Eat shit.

                Skomentuj

                • TamiG
                  Świętoszek
                  • Nov 2012
                  • 9

                  #38
                  Hm, w sumie chyba u każdego faceta łaskotanie prostaty tą drogą musi sprawiać przyjemność. Tą fizyczną. Bo być może ,jak wspominałem w innym miejscu, jakaś psychiczna blokada może być na tyle silna, że ją pokona. Sam orgazm z taką stymulacją jest też mocniejszym doznaniem.

                  Ja próbowałem, ale na co dzień nic tam nie noszę. Pamiętam jak pierwszy raz coś tam włożyłem dosyć małego, a tyłek mi to wessał. Może to była bateria paluszek. Byłem przerażony. Miałem problem żeby to wyjąć. W sumie nie pamiętam kiedy coś tam wkładałem. Niby przyjemne, ale jakoś mi się nie chce. Może to lenistwo. Czasami tylko jak sobie leżę, to mi paluszek tam wędruje, ale tylko mi śmiga po wierzchu, albo wchodzi minimalnie.

                  Skomentuj

                  • ramirez7
                    Świętoszek
                    • May 2012
                    • 41

                    #39
                    ja na codzień w pupie noszę kupę

                    Skomentuj

                    • badacz
                      Ocieracz
                      • Oct 2009
                      • 156

                      #40
                      zazwyczaj w dupie mam różne rzeczy ale na codzień nie nosze niczego... zamierzam kupic korek analny i wypróbować jak to jest...
                      --->>>DaNgEruSe<<<---
                      ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

                      Skomentuj

                      • LackMan
                        Świętoszek
                        • Nov 2012
                        • 46

                        #41
                        czasem korek analny ;P

                        Skomentuj

                        • Marta90
                          Banned
                          • Oct 2012
                          • 28

                          #42
                          Męża czasami nie ma w weekendy (praca) i jak mi to wyjątkowo doskwiera to chodzę z zatyczką analną, ale często tego nie praktykuje

                          Skomentuj

                          • Bambiii
                            Perwers
                            • Feb 2009
                            • 852

                            #43
                            Nosiłam dzisiaj kulki gejszy przez kilka godzin.
                            Eat shit.

                            Skomentuj

                            • upocone jajka
                              Banned
                              • May 2009
                              • 5151

                              #44
                              rozepchasz se broche

                              Skomentuj

                              • xcpsx
                                Świętoszek
                                • Dec 2012
                                • 6

                                #45
                                Witam
                                Czy zdarza Wam się chodzić z korkiem analnym lub w czymś innym w pupie, podczas normalnych zajęć codziennych , np w pracy, na zakupach, gdzieś indziej w miejscach publicznych?
                                Ja przeczytałem gdzieś o tym i tak sobie spróbowałem, nie wiedziałem że to tak może wciągnąć i dawać takie podniecenie. Rozmawiasz sobie z ludzmi, wykonujesz jakieś zajęcia a nikt nie wie że w tyłku masz koreczek. Ja jestem przedstawicielem handlowym, jeżdrze po sklepach i rozmawiam z klientkami ostatnio coraz częściej mając w pupie koreczek. Jadąc samochodem też go mam. Wszystko trwa od miesiąca i coraz bardziej mnie wciąga. Wczoraj spróbowałem takiego z wibracjami na pilota. Fajny bo umożliwiał siedzenie nie było go widać i nie wysuwał się w kieszeni miałem pilota. Oczywiście podczas rozmów ze sprzedawczyniami musiałem niećgo wyłączonego bo to jednak słychać,ale jak rozmawiałem przez tel z klientkami miałem włączonego na maxa to jest dopiero uczucie. Ciekawy jestem czy jest ktoś, kobiety czy mężczyźni którzy tego spróbowali. Taka fajna perwersja.
                                Dla bardziej perwersyjnych mam jeszcze jeden mega pomysł ale to tym później
                                Last edited by RedJane; 09-01-13, 18:58. Powód: usunęłam z posta adres mailowy

                                Skomentuj

                                Working...