W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

"Mokro mi" slowa faceta czyli bardzo obfite wydzielanie plynu przedejakulacyjnego

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marigold
    Świętoszek
    • Jan 2007
    • 15

    "Mokro mi" slowa faceta czyli bardzo obfite wydzielanie plynu przedejakulacyjnego

    dawno nie zaglądałam... lęk przed tym, że tyran władca odkryje, że pisze na forum EROTYCZNYM zwyciężył


    hehe ale nie o to nie o to

    Pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja...
    Byłam z pewnym mężczyzna i w trakcie całowania i przytulania zauważyłam, że on się strasznie podnieca...problem w tym, że on mnie "pociąga" tylko intelektualnie i ja w zasadzie wole leżeć i z nim rozmawiać, ale widziałam, że on chce więcej...w pewnym momencie powiedział "mokro mi tam"... hmmm mowie mu więc, że to ode mnie może a on, że nie...no ok w sumie wiem, że nie ma za dużej wiedzy o sexie wiec odpusciłam...później dotknęłam jego penisa i moja ręka zaczeła się zalewać spermą wyleciało bardzo dużo nasienia cała się lepiłąm (pomyślałam..o matko jeszcze tak nie miałąm, ledwo go dotknełam!) przestałam ale on chciał jeszcze -odmawiałąm i tak było to dla mnie za dużo ( z nim) poszłam umyć ręce i poprosiłam by też się umył...on się mnie pyta dla czego? ... (??) w koncu zapytałąm czy jak mówił mi, że mu mokro czy wtedy też się spuścił a on się zaczął smiać mówiąć że nie miał orgazmu...kiedy ja czułam wyciekającą sperme i skurcze penisa ma małego więc w zasadzie całego czułam prze te kilka sek....to był wytrysk...zaczełam mu mowić, o płynie przedejakulacyjnym ale nie słyszałam by był tak obwity jak sama ejakulacja! on nie wiedział nawet o tym powiedział, że mam wysłać swojego byłego do lekarza bo to normalne że facetowi mokro sie robi... i że mam poczytać...potem spojrzał na mnie i powiedział że i tak pewnie juz wszystko przeczytałam ale widocznie to przeoczyłam...miałam kilku partnerów żaden nie robił się "mokry" ... inna sprawa, że on mnie wogóle nie podnieca ale to nieważne

    W każdym razie zszokowało mnie to...czy faktycznie coś przeoczyłam i zdarza się tak czy może miał tak słaby orgazm tzw "splasha" w koncu tylko dotknełam go i nie poczuł...bo mi się tak wydaje...poza tym cały czas mu stoi cała noc ranek a on sie martwi, żę sie czasem budzi ze stojacym i czy to źle Dla mnie juz tak

    Namieszałam? po prostu masakra jakas
  • miętus
    Świętoszek
    • Feb 2007
    • 23

    #2
    Wow...zakręcone to troche
    nie wieze zeby facet nie poczul tego ze sie spuscil
    mi nawet jak sie w nocy zdarzly niekontrolowane westrzaly to sie budzilem
    mokro to tez zdarza ze sie mi robi ale to tylko po godzinnej zabawie z dziewczyna bez spuszczenia sie z mojej strony ale to i tak malutka ilosc plynu ktory sie wydostaje
    i powoduje ze moj penis jest u gory wilgotny
    objawy ktore napisalas wskazuja ze on naprawde bardzo zadko uprawia seks i raczej sie nie masturbuje
    wlasciwie to nie wiem czy płyn przedejakulacyjny moze byc az tak obfity ... swoja droga musialas go niezle podniecic

    Skomentuj

    • bruk tejlor
      Perwers
      • Feb 2006
      • 825

      #3
      moim skromnym zdaniem to raczej on nie wie o czym mowi bardziej niz ty..

      Skomentuj

      • glizdziarz
        Banned
        • Sep 2005
        • 1981

        #4
        Napisał bruk tejlor
        moim skromnym zdaniem to raczej on nie wie o czym mowi bardziej niz ty..
        Pewnie tak. Ewentualnie facio może mieć dość intensywne wydzielanie płynu przedejakulacyjnego -taki bezbarwny śluz, który - przypominam - może zawierać plemniki. Taki objaw mieści się w granicach normy.

        Skomentuj

        • Luk
          Erotoman
          • Feb 2006
          • 427

          #5
          a moim zdaniem to klasyczny przyklad problemu debilowatych 14?-latkow ktorzy podniecaja sie intelektualnie

          Skomentuj

          • Topek
            Banned
            • Oct 2006
            • 148

            #6
            No jasne, pociąga cię intelektualnie xD Nie wiedziałem, że tak można A co do jego ''mokrości'' to całkiem możliwe, że po prostu wydziela mu się tyle śluzu...Zdarza się;]

            Skomentuj

            • marigold
              Świętoszek
              • Jan 2007
              • 15

              #7
              zdecydowanie nie mam juz nastu lat i głupich problemów seksualnych czy emocjonalnych...ah napisałam bowiem nigdy nie spotkałam się z przypadkiem tak obwitego kilku krotnego wytrysku przy czym ponoć nie doszło do orgazmu...co do ?"podniecania sie intelektualnego" kobiecy "osrodek podniecenia" jest w mozgu i nie wiem za bardzo co chciałeś przez to powiedzieć...powiedziałam tylko że ten chłopak jest dla mnie interesujący mentalnie (lubie z nim rozmawiac!) a nie fizycznie...
              mysle ze są na tym forum ludzie, którzy obojętnie kto co by napisał muszą przypiąć mu łatke 14 latka albo skrytykować co by podnieść własne wyimaginowane ego pozdrawiam

              Skomentuj

              • glizdziarz
                Banned
                • Sep 2005
                • 1981

                #8
                marigold nie jorgej się tak. gdybyś zapodałe, że faktycznie nie masz tych lat i napisała bardziej przejżyście swój post to pewnie nikt by cię nie zjechał. Wybacz ale towja wypowiedź pierwsza wygląda jak za przeproszniem siusiumajtki z gimnazjalnej

                Skomentuj

                • Szlajfka
                  Perwers
                  • Oct 2005
                  • 1057

                  #9
                  Może ściemnił że nie miał orgazmu? Może cierpi na przedwczesny wytrysk i głupio mu było się przyznać? Albo rzeczywiscie to był tylko płyn przedejakulacyjny. Mój facet nieraz wydziela tego baaaardzo duużo, zwłaszcza na początku naszej znajomości zdarzało się że miał całe bokserki mokre a nawet go nie dotykałam Gdzieś kiedyś czytałam, że duża ilość tego płynu świadczy o silnym podnieceniu i silnym zaangażowaniu emocjonalnym do partnerki. Może mu się bardzo podobasz po prostu?
                  Nadzieja umiera ostatnia....

                  Skomentuj

                  • marigold
                    Świętoszek
                    • Jan 2007
                    • 15

                    #10
                    może i wyglądał jak sisiusiumajtki nie takie wrażenie chciałam wywrzeć w zasadzie nie wiem no w każdym razie nie miałam nigdy z tym do czynienia i troche mnie to wybiło byłam zdziwiona i wiem że był bardzo podniecony i niestety chyba faktycznie zanagażował się bardzo... dziękuje za podpowiedz szlajfka tak też to sobie wyjaśniałam że przedwczesny wytrysk albo, że po prostu wydziela więcej płynu chodziło mi właśnie o to wyjaśnienie z czym to jest związane i faktycznie może wynikać z tego iż on nie uprawia często sexu i że go musiałam bardzo podniecić...dzieki i sorki za zakrecenie

                    Skomentuj

                    • glizdziarz
                      Banned
                      • Sep 2005
                      • 1981

                      #11
                      No to co? Po problemie i temat do zamknięcia?

                      Skomentuj

                      • Szlajfka
                        Perwers
                        • Oct 2005
                        • 1057

                        #12
                        Miło, że mogłam pomóc
                        Nadzieja umiera ostatnia....

                        Skomentuj

                        • Gratis
                          Świętoszek
                          • Jan 2007
                          • 22

                          #13
                          A moze ten koles to Forrest Gump ?

                          Skomentuj

                          Working...