Czego nie tolerujecie u kobiet?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Różowa
    Ocieracz
    • Feb 2005
    • 171

    Czego nie tolerujecie u kobiet?

    czego nie tolerujecie (w zachowaniu i wygladzie)u kobiet??co was drazni??

    z gory oznajmiam ze nie wiedzialam gdzie umiescic ten topic wiec go wcisnelam tu
    ....::: całuj mnie to taka piękna gra :::....
  • Janko
    Ocieracz
    • Feb 2005
    • 146

    #2
    Nadmiernego owłosienia (tzn na nogach i twarzy absolutnie) a w reszcie to powinno byc schludnie (tzn. w rejonach intymnych to wedlug uznania dziewczyny ale powinno byc ladnie przystrzyzone jak dal mnie) :-D A w zachowaniu to nienawidze jak sa do bolu (bo czasami w malych dawkach to jest looz) infantylne...
    Last edited by Janko; 09-02-05, 19:46.

    Skomentuj

    • szlahta
      Świntuszek
      • Feb 2005
      • 75

      #3
      Hmm zbyt dużo makijażu , różowych ciuchów , solarium (takie co są podobne do mieszkańców Afryki ) , gdy dziewczyna nie ma swojego zdania.

      Skomentuj

      • fafulec
        Świntuszek
        • Jan 2005
        • 43

        #4
        taak zgadzam sie, bez przesady z makijazem (najlepiej wogole, choc to pewnie jest nie mozliwe ) i solarium i wlosami pod pachami
        a jesli o charakterek chodzi, to chyba najwazniejsza jest minimalna ilosc "oleju w glowie"

        i bezposredniosc we wszelkiej masci sprawach,
        i milutki usmiech

        Skomentuj

        • Nati
          Świntuszek
          • Jan 2005
          • 61

          #5
          u facetów nie toleruja nietolerowania jeżeli:
          wymagasz depilacji, jeżeli sam masz dwucentrymetrowe pazury u nóg
          dezedorantem załatwiasz nie kompanie się przez tydzień czasu
          BIELIZNA! kurde, to coś co zmienia się codziennie
          itd...

          Skomentuj

          • fafulec
            Świntuszek
            • Jan 2005
            • 43

            #6
            gdzie ty Nati takich facetow widzialas??
            na filmie??

            Skomentuj

            • szlahta
              Świntuszek
              • Feb 2005
              • 75

              #7
              Wow :eek: jestem pod wrażeniem... ,ale miałaś facetów...

              Skomentuj

              • Nati
                Świntuszek
                • Jan 2005
                • 61

                #8
                wpis usunięty
                Last edited by Nati; 14-02-05, 22:51.

                Skomentuj

                • szlahta
                  Świntuszek
                  • Feb 2005
                  • 75

                  #9
                  Napisał Nati
                  Udeż w stół, włochaci się odezwą
                  Hmm ,dobra zakładając ,że w/w nie byli Twoim partnerami tzn. ,że masz takich kolegów...,bo nie wierzę ,że wymyśliłaś sobie takie argumenty dla nabicia postów

                  Skomentuj

                  • Bender
                    Administrator
                    • Feb 2005
                    • 3026

                    #10
                    1. zeby nie wygladala na k...e (tapeta jak cholera i np miniuwa w srodku zimy -takie tam inne przegiecia)
                    2. Infantylizm (nadmierny)
                    3. Nie estetyczny wyglad (zarosnieta twraz, wlosy pod pachami, brudne wlosy, obrosmiete nogi (choc takie lekkie odrosty sa dopuszczalne)
                    4. Kiedy wlosy wychodza jej spod majtek
                    5.brak konkretyznu oraz "przecie wiesz"
                    6.wscipstwa, narzekania, nadmiernej ciekawosci, obgadywania, dwulicowosci. (tych cech ogolnie nie lubie)

                    Jak przypomne cos sobie to dorzuce
                    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                    Billy Crystal

                    Skomentuj

                    • tomekqs
                      Świntuszek
                      • May 2005
                      • 53

                      #11
                      1.Ostrego makijażu.
                      2.Kwadratowych paznokci.
                      3.Nadmiernego owłosienia w miejscach intymnych.
                      4.Kiedy używają perfum nie myjąc się.(a takie też znam)
                      5.Silikonowych piersi.(naturalne jest najpiękniejsze)
                      6.Nie lubię gdy kobieta trajkocze jak katarynka.
                      7.Nie lubię gdy się ubiera w coś co do niej nie pasuje(uda jak balerony + mini)
                      8.Kiedy udaje kogos kim nie jest.
                      Więcej grzechów nie pamiętam Jak sobie przypomne to dodam.

                      Skomentuj

                      • dziabag
                        Ocieracz
                        • Apr 2005
                        • 97

                        #12
                        Napisał Nati
                        u facetów nie toleruja nietolerowania jeżeli:
                        wymagasz depilacji, jeżeli sam masz dwucentrymetrowe pazury u nóg
                        dezedorantem załatwiasz nie kompanie się przez tydzień czasu
                        BIELIZNA! kurde, to coś co zmienia się codziennie
                        itd...
                        NO racja wkoncu od 2cm pazurow niszcza sie buty a duza ilsoc latwopalnego dezodorantu moze stanowic niebezpieczenstwo dla zycia (i powieksza dziure ozonowa !!!) A o bieliznie juz nie wspomne : po wejsciu do UE nasz rynek zostal zalany tania odzieza chinska wiec bielizna doslownie jest JEDNODNIOWEGO uzytku
                        A wracajac do tematu czego nie lubie u kobiet hmmmm... jak staraja zmieniac sztucznie swoj wiek tzn mlode lafiryndy wychodzac na dyske ubieraja sie jak dziwki z 10-letnim stazem przy niemieckiej autostradzie albo gdy stare babsztyle robia sobie tapeta ala Picasso i ubieraja sie jak 20 parolatki z dodatkowymi faldami po bokach. Aha i jak kobieta narzeka na wage choc wyglada zajefajnie to dostaje kur.. no tzn denerwuje sie
                        "Żyje w kraju na politycznym haju.... 3xTak dla Marihuany "

                        Skomentuj

                        • Bart
                          Świętoszek
                          • Jun 2005
                          • 38

                          #13
                          ja u kobiet nie toleruje gdy sa wulgarne , bardzo mnie to razi , a spotyka sie to czesto zwlaszcza u mlodych dziewczyn

                          Skomentuj

                          • dragon
                            Ocieracz
                            • May 2005
                            • 90

                            #14
                            Nie lubie gdy: Kobieta pali, te żółte zęby i wieczny smród z paszczy mnie przeraża !! nie lubie gdy kobieta pije alkohol w takich dawkach że nie w pół nieprzytomna wraca do domu !! Stanowczo nie toleruje wulgarności u kobiet !! Długich paznokci bo wtedy już niczego nie zrobi w życiu nadmiernego owłosienia w miejscach intymnych i nie tylko tam Nie toleruje także kobiet które wyglądają jak lalki barbi ( a przynajmniej jej imitacje ) prowokującego ubioru U kobiet nie lubie także gdy narzekają na swój wygląd !! np. popatrz jaka je jestem gruba ... i płacz i gdy gada jak nakręcona o ciuchach, kosmetykach itp.


                            O bym zapomniał !! Nie nawidzę gdy kobieta obgryza paznokcie !! U rąk a co zwinniejsze u nóg a potem się całują to wywołuje u mnie odruchy wymiotne
                            - Numer raz człowieku - Tak na serio tak nad wyraz .... -

                            Skomentuj

                            • Bender
                              Administrator
                              • Feb 2005
                              • 3026

                              #15
                              Dragon - zgadzam sie w 95% procentach. Tylko co do przeklinania... Nie lubie ogolnie przeklinania w nadmiarze (****a zamiast znakow interpunkcyjnych np), jednak jest to jakies tam bogactwo jezyka i przeklnac mozna. Tez nie podoba mi sie dziewczyna ktora klnie jak szefc, jednak taka nie klnaca...za pozadna jak dal mnie. Nie klnie chociaz jak jest wkurzona, moze czasem tak poprostu, z ras na godzine. (czyli tak jak moja choc z ona to raczej raz/dzien ;P)
                              Kiedys jak miala na mase zly humor, chciala cos rozwalic, wogole taka agresja w nia wstapila (a na mnie sie wyzyc nie chciala) to tak klela - niezly ubaw mialem
                              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                              Billy Crystal

                              Skomentuj

                              Working...