Duze wargi sromowe

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tomalski
    Świętoszek
    • May 2007
    • 12

    No i jakoś temat nam wygasł a tak go lubiłem

    Dziewczyny długie wargi są naprawdę super a jeszcze można je połączyć z pompką nawet własnej roboty (kola 2L)

    Skomentuj

    • newnick
      Świętoszek
      • Sep 2006
      • 2

      dziewczyny... obydiwe (toffy i malinka) macie wspaniale piescidelka i tym sie nalezy tylko chwalic, a nie ukrywac przed swiatem;]

      Skomentuj

      • Anhell
        Świętoszek
        • Jan 2006
        • 26

        Nie rozumiem czym się przejmować... małe duże, nie zwracam na to uwagi - każde mi się podobają i każde dają możliwość zabawy w inny sposób...

        Skomentuj

        • rainboksik
          Seksualnie Niewyżyty
          • Feb 2007
          • 199

          moja M ma podobne i nie narzekam w pieszczotach i w baraszkowaniu to nie przeszkadza

          Skomentuj

          • Zone
            Świętoszek
            • Jun 2007
            • 5

            A ja miałem dziewczynę z większymi wargami i mnie to odrzucało a po czasie to nie chciało mi się kochać jak na nie patrzyłem. Każdy jest inny. Cipka z wystającymi wargami nie jest dla mnie w ogóle pociągająca. Nie wspominając nawet orala. Wolę takie piekne muszelki, bułeczki bez zbędnego mięsiwa- wtedy można się skupić na pieszczotach a nie na odgarnianiu fusów...
            Każda potwora znajdzie swego amatora

            Skomentuj

            • malinkaa7
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2006
              • 242

              "Każda potwora"?ale porównanie. To co każda kobieta z dużymi wargami jest dla Ciebie"potworem", nieatrakcyjną kobietą? śmieszne. Ile Ty masz lat chłopcze? Chyba wogóle się nie znasz na cipkach. Dużo jest kobiet z troszkę większymi wargami a nie schowanymi -tak jak u dziewczynki! Rozumiem może Ci się nie podobać, ale bez przesady.

              Skomentuj

              • podziwiacz
                Świętoszek
                • Jun 2007
                • 1

                Malinkaa7 nie denerwuj sie jakimś idotycznym komentarzem. Odrazu widać że koleś nie ma pojęcia o czym pisze Mi sie twoje wargi bardzo podobają. Oj co ja bym z nimi zrobił jakbym je dostal w swoje ręce ]:->

                Skomentuj

                • Zone
                  Świętoszek
                  • Jun 2007
                  • 5

                  Ale Wy jesteście śmieszni... Pewnie widząc, że mam 1 post traktujecie mnie jako młodego. Otóż pewnie jestem starszy od Ciebie malinko i znam się trochę na cipkach chociaż śmiesznie powiedzieć, że się można na tym znać. Wytłumacz mi co to znaczy znać się? Poprostu są gusta i gusta a ja w wielkich wargach nie gustuję i basta..
                  Jesli chodzi o "Każdą potworę" to Ty wykazałaś się niedojrzałością, gdyż to jest tylko powiedzenie a nie chodzi tutaj o potwory, a stosuje się to w każdej sytuacji...
                  Czy ten temat był założony tylko po to, abo popierać autorkę? Raczej nie więc wyraziłem swoje zdanie. Ale oczywiście urażone osoby muszą zabrać głos i wyzwać od dzieciaków- to jest dopiero dowód na to, że macie po parę lat.
                  A więc wybaczcie o fachowcy od cipek...

                  Skomentuj

                  • malinkaa7
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jun 2006
                    • 242

                    Nie mam ochoty z Tobą dyskutować. To, że się "nie znasz na cipkach" chodziło mi o to, że chyba prawie żadnej nie widziałeś bo dojrzałe kobiety w większości mają lekko lub bardziej wystające wargi a nie schowane, niewidoczne jak u małej dziewczynki. Rozumiem, może Ci sie nie podobać, ale poprostu Twój post wydał mi sie bardzo nie miły i złośliwy. A to przysłowie dobrze znam, ale nie jest ono trafnie użyte. Każda kobieta jest piękna a nie tylko ta bez widocznych warg :/ Pozatym nie wyzwałam Cię od dzieciaków..już nie ubarwiał. Żegnam Pana Dorosłego
                    Last edited by malinkaa7; 27-07-07, 11:04.

                    Skomentuj

                    • Zone
                      Świętoszek
                      • Jun 2007
                      • 5

                      Po prostu każdy woli coś innego. Zgadzam się z Tobą, że każda kobieta jest piękna. Nie o to tutaj chodzi bo wargi nie stanowią o całym pięknie kobiety. I dziewczyny, które takie wargi mają nie powinny robić żadnych operacji bo nie o to tutaj chodzi. Jednego będą drażniły małe piersi, innemu nie będzie pasował kolor włosów- takie życie. Jeśli mój post wydał się niemiły- fakt, przepraszam- za mocno to wyraziłem.
                      Jak widzimy każdy jest inny, każdy woli coś innego i dlatego życie jest piękne i kolorowe
                      peace

                      Skomentuj

                      • Edycia
                        Świętoszek
                        • Jul 2007
                        • 6

                        Malinkaa7 nie przejmuj się złośliwymi komentarzami. Twój chłopak napewno Ciebie akceptuje i równie pewne jest to że podobją mu się Twoje wargi sromowe. Ja mam większe wargi od Ciebie i nigdy nie miałam kompleksów wywołanych ich wielkością. Mój chłopak je akceptuje i wręcz uwielbia. Gdy je tak bieże do ust i soczyście liże języczkiem i przeciąga to się rozpływam i trafiam do siódmego nieba. Pozdrowionka =D Mogę Ci polecić, że z dłuższymi wargami świetnie komponuje się kolczyk w łechtaczce. Serdecznie polecam Ci zrobienie takiego zabiegu. Buziaki

                        Skomentuj

                        • anduk
                          Koci administrator
                          • Jan 2007
                          • 3899

                          Napisał Edycia
                          Mogę Ci polecić, że z dłuższymi wargami świetnie komponuje się kolczyk w łechtaczce.
                          O rany, tak centralnie w samym środku? Aż mnie jajka zabolały na samą myśl
                          If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                          Skomentuj

                          • Edycia
                            Świętoszek
                            • Jul 2007
                            • 6

                            Noo mam tak na środku kolczyk, ale w przeciwieństwie do Ciebie nic mnie nie boli

                            Skomentuj

                            • Kasia&Phil
                              Świętoszek
                              • Jul 2007
                              • 1

                              jezeli naprawde zle sie z tym czujesz (osobiscie uwazam ze nie masz powodu....sa gusta i gusciki...mi tam sie podobaja ) mozesz sie zdecydowac na operacje plastyczna....sa takie...poszperaj w internecie...i z tego co wiem to nie sa jakies tam ogromne koszta...
                              pozdrawiam
                              Kasia&Phil

                              Skomentuj

                              • grzyb
                                Świętoszek
                                • Jul 2007
                                • 1

                                Napisał smutaska20
                                Ludzie pomocy ...
                                Co ja mam z tym zrobic?
                                Okropnie to wyglada...mam przez to ogromne kompleksy...
                                dlaczego ja jestem jakas inna:/
                                Przez to wstydze sie isc do lekarza a o pokazaniu tego czegos chlopakowi nie ma w ogole mowy...jestem kaleka ((...

                                Mam ochote to sobie uciac sama.

                                Nigdzie jescze u nikogo nie widzialam czegos takiego...dlaczego ja tak mam,moze to jakas choroba?!

                                Jak to fajnie Wygladea. Nie przejmuj sie tym !!!!!!!!!

                                Napisał anita
                                Kiedyś napisałam że wysle zdjęcia mojej pisi... oto one:
                                PATRZ KILKA POSTÓW NIŻEJ - ZDJĘCIA W trochę większej rozdzielczości

                                Świeżo po goleniu


                                Ta 2 fotka jest sexy. Ohhhh... jak bym....

                                Napisał anita
                                na prośbe prezesa oto one:
                                [ATTACH]366[/ATTACH]
                                [ATTACH]367[/ATTACH]
                                [ATTACH]368[/ATTACH]
                                [ATTACH]369[/ATTACH]

                                miłego ogladanaia
                                2 i 4 fotke by ładował.... ;P


                                Fajna cipka. Nie przejmuj sie...
                                Last edited by sister_lu; 09-11-09, 18:08.

                                Skomentuj

                                Working...