W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pocałunek po seksie oralnym.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gosia85
    Świętoszek
    • Apr 2005
    • 33

    #16
    hmm nie rozumiem ludzi ktorzy sie tego brzydza no ale ok bywaja i tacy ja np dzisiaj jak mu to robilam to specjalnie wzielam na koniuszek jezyczka kawałek jego "slinki" i go pocalowałam zeby mogł sprobowac a nawet jak połykam czy tez nie to nie ma problemow zebym go pocałowała tak samo jak on całuje mnie skoro juz to robimy to czego sie brzydzic?

    Skomentuj

    • jeske
      Świntuszek
      • Mar 2005
      • 61

      #17
      a jakie sa lepsze sposoby?
      np. pieniadze
      a powaznie to trzeb uzyc wyobrazni. bo sam przyznasz ze dziekowanie caly czas pocalunkiem na dlusza mete robi sie nudne.
      0statnio edytowany przez jeske; 26-04-05, 21:27.
      "żyj bez bólu, ego-królu!"

      Skomentuj

      • Man
        Świntuszek
        • Apr 2005
        • 74

        #18
        hm... szczerze mówiąc, to jewśli masz na myśli, jakieś dalsze figle, to raczej nie, bo po wszystkim, to ja staje się na dłuższą chwile aseksualny . i zwykle to jest tak,że ja pierwszy się nia 'zajmuję' , bo w drugą strone to trzeba by było czekać... a tak po przerwie można jeszcze raz, albo cos innego
        Cały świat i wszystko na nim jest piękne, ale najpiękniejsza jest kochająca kobieta. - Mahomet

        Skomentuj

        • Diabelek
          Świętoszek
          • Mar 2005
          • 19

          #19
          ... niech moze dziewczyna kiedys da sprobowac dzemu perlowego jak to Xena nazwala ... ja tam sie nie brzydze tego chodz nigdy tego nie probowalem ... przeciez to tylko bialko prawie w czystej postaci ... polowe jak polknie dziewczyna a reszte chlopak to nic sie nie stanie pocalunek bedzie jeszcze lepszy ...
          milosci milosc co ty robisz z ludzmi serce dretwieje czlowiek szaleje ... dusza mu spiewa a kwiaty w dloni wiatr rozwiewa .. chwile te sa niezapomniane a minuta spedzona przy tobie jest wiecznoscia ... sekunda bez ciebie jest rokiem a serce pika pika pika jak zegar kurantowy w dworku przed laty ktory nakreca mlodzieniec pedzac do swej lubej

          Skomentuj

          • true_ann
            Ocieracz
            • Feb 2005
            • 111

            #20
            mnie tez to nie brzydzi

            Skomentuj

            • Swiety82
              Świętoszek
              • May 2005
              • 13

              #21
              Witam wszystki
              znam to forum od jakichs 2h i mi sie bardzo spodobało))
              A co do pocałunku....czemu nie....jak to mowia Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo))

              Skomentuj

              • ptyS
                Świntuszek
                • May 2005
                • 70

                #22
                ja nei mam oporow nei czuje smaku swojego w jej ustach

                Skomentuj

                • Falcon
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Mar 2005
                  • 369

                  #23
                  U mnie oporow brak i tak wiem jak smakuje sperma u dziewczyny tez oporow nie zauwazylem
                  Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                  Skomentuj

                  • ptyS
                    Świntuszek
                    • May 2005
                    • 70

                    #24
                    a tak z czystej ciekawosci skad wiesz ??

                    Skomentuj

                    • cherubin
                      Świętoszek
                      • May 2005
                      • 6

                      #25
                      pocałunek

                      Napisał mirakla
                      Mam takie pytanie zarówno do chłopaków jak i do dziwczyn.Czy nie brzydzicie się pocalować swoją kobietkę zaraz po tym jak zrobiła Wam loda i ma jeszcze na ustach smak Waszego penisa i spermy??? Dziewczyny czy całujecie się zaraz po tym jak chłopak zrobił Wam minekę i ma usta mokre od Waszych soków??? Czy to Was nie obrzydza???
                      Myślę że jak by mi zależało na dziewczynie to bym się nie brzydził

                      Skomentuj

                      • Bamboocha
                        Świntuszek
                        • May 2005
                        • 67

                        #26
                        Moja dziewczyna uwielbia mnie całować z języczkiem po minetce. Nawet jak zadowalam ją palcami to chce possać je po wszystkim. Taki już z niej mały świntuszek . Ja też osobiście nie mam oporów po oralu.
                        You`re essential to me
                        You`re the air I breathe
                        I believe if you ever leave me
                        I`d probably have no reason to be.

                        Skomentuj

                        • MobyDick
                          Świętoszek
                          • Apr 2005
                          • 2

                          #27
                          Znam smak mojej spermy z tej prostej przyczyny ze zawsze sie calujemy z moja kobieta, po tym jak zrobi mi loda i jest cala umorusana nasieniem, i nie mamy oboje nic przeciwko temu.

                          Skomentuj

                          • huh...
                            Świętoszek
                            • May 2005
                            • 2

                            #28
                            no jezeli ludzie sie nie brzydza tego robic wiec dlaczego mieli by sie nie pocalowac. nie powiem ze bym byl zadowolony jak dziewczyna naplula by mi moja sperme do geby, ale pocalunek po sexie oralnym to niC zelego!

                            Skomentuj

                            • peter30
                              Świętoszek
                              • Jun 2005
                              • 8

                              #29
                              nie widzę w tym nic złego... kiedyś jedna partnerka po seksie oralnym zbliżyła się ustami do moich ust ze słowami: tak właśnie cudownie smakujesz.... i było ok

                              Skomentuj

                              • Rindhart
                                Świętoszek
                                • Jun 2005
                                • 5

                                #30
                                Ludzie akurat jadłem jak znalazłem ten topic... :O

                                Skomentuj

                                Working...