W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja a ubrania

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sollat
    Erotoman
    • Feb 2010
    • 629

    Masturbacja a ubrania

    Witam. Co robicie z ubraniami podczas masturbacji? Rozbieracie się do przysłowiowego rosołu czy zdejmujecie tylko to, co konieczne? A może pewne ubiory dodają wg Was temu aktowi dodatkowej pikanterii?
    https://archiveofourown.org/users/DarkSollat
  • Michal_symp
    Banned
    • Aug 2013
    • 283

    #2
    Ja najbardziej lubię nago, zwłaszcza po depilacji. Ale najczęściej tylko zsunięte spodnie lub tylko nawet rozpięty rozporek.

    Skomentuj

    • Haster
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2009
      • 245

      #3
      W domu jestem zawsze nago, więc robię to nago, ale kiedy jest możliwość i najdzie ochota gdzie indziej, to często trzeba zostać w ciuchach.

      Skomentuj

      • bjslover
        Seksualnie Niewyżyty
        • Sep 2015
        • 202

        #4
        To wszystko zalezy jakie sa "okolicznosci przyrody" czy mozna sie calemu rozebrac bo tak najlepiej. A jak nie to czlowiek sobie radzi.

        Skomentuj

        • Frodo
          Świętoszek
          • May 2005
          • 48

          #5
          Napisał Sollat
          Witam. Co robicie z ubraniami podczas masturbacji? Rozbieracie się do przysłowiowego rosołu czy zdejmujecie tylko to, co konieczne? A może pewne ubiory dodają wg Was temu aktowi dodatkowej pikanterii?
          Nie będę oryginalny: poza domem prawie zawsze tylko rozpinam rozporek , w domu przeważnie całkiem nago, chociaż gdy jestem już w piżamie to nie chce mi się rozbierać i tylko trochę opuszczam spodenki, podciągam koszulę i spuszczam się na brzuch

          Skomentuj

          • 3_grosze
            Świntuszek
            • Feb 2009
            • 78

            #6
            Najlepiej nago. Zwłaszcza, jeżeli poza domem.

            Skomentuj

            • NuckyThompson
              Świntuszek
              • May 2013
              • 70

              #7
              Napisał Frodo
              Nie będę oryginalny: poza domem prawie zawsze tylko rozpinam rozporek , w domu przeważnie całkiem nago, chociaż gdy jestem już w piżamie to nie chce mi się rozbierać i tylko trochę opuszczam spodenki, podciągam koszulę i spuszczam się na brzuch
              Ta wypowiedź dała mi do myślenia. Uświadomiłem sobie, że od dawna przestałem się masturbować poza domem Czas to zmienić!

              Co do pytania głównego, to w domu zawsze nago. Za małolata oczywiście w ciuchach bo mieszkaliśmy w m3 więc nie było czasu na takie luksusy

              Skomentuj

              • TomaszCracow
                Ocieracz
                • Sep 2019
                • 149

                #8
                Najlepszym strojem dla mnie jest jego brak i tak najbardziej lubię się bawić, ale zależnie od sytuacji czasami tylko rozporek, czasami tylko spodnie do kolan.
                Carpe diem

                Skomentuj

                • agnieszka1
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Mar 2009
                  • 193

                  #9
                  Lubię nago tak jest zdecydowanie najwygodniej i najprzyjemniej aczkolwiek nie zawsze są ku temu sprzyjające warunki w takich sytuacjach najlepiej sprawdza się w moim przypadku sukienka zapewnia doskonały dostęp oraz dyskrecję i chciałam podkreślić że robię to tylko w domu

                  Skomentuj

                  • Scaramanga
                    Perwers
                    • Dec 2010
                    • 860

                    #10
                    Hym, twój wpis zdecydowanie poprawił mi nastrój. Dziękuję

                    Skomentuj

                    • Justyna9009
                      Świętoszek
                      • Apr 2019
                      • 37

                      #11
                      Sukienka!! Bez bielizny.

                      Skomentuj

                      • spódniczka
                        Banned
                        • May 2020
                        • 40

                        #12
                        Potwierdzam, jestem facetem ale też lubię do masturbacji nałożyć sukienkę albo spódniczkę, fajnie podnieca.

                        A w jakich nietypowych miejscach się masturbowaliście ?
                        Ja w pociągu w toalecie i raz w lesie podczas przejażdżki rowerem, tak mi się zachciało że musiałem wyjąć ptaszka i jazda. Pamiętam że w tedy jeszcze komary mnie cieły w fiutka i to też było fajne.

                        Skomentuj

                        • milymarcin
                          Świntuszek
                          • Jun 2020
                          • 56

                          #13
                          Dobry wieczór. Mam trochę za dużo chęci na samogwałt i najlepiej gdy jest się nago, w łóżku i zrelaksowanym.
                          Mam trochę nudną i odpowiedzialną pracę nigdy jestem sam to czasem wychodzę do WC (tam najczęściej roznieram się do rosołu).
                          W pokoju gdzie pracuję to za szafą i wtedy wyciągam fiuta nad spodniami. Najczęściej jednak po prostu przy biurku. Zazwyczaj tylko masuję przez spodnie. Nieraz wystaje główka to pieszczę wędzidełko. Kilka razy po prostu ściągnąłem spodnie do kostek i jazda.
                          Lubię zapach spermy gdy się spuszcze w majtki. Wtedy gdy ściągam spodnie np w toalecie od razu go wyczuwam.
                          Miejsca. Mobilnie to tylko w samolocie na fotelu pasażera nie próbowałem. Raz w tramwaju tylko ściskałem uda i doszedłem patrząc się na tyłek panny ktora stała koło mnie.
                          Plener, piwnica, klatka schodowa, dach, krzaki, szkoła kiedyś.

                          Skomentuj

                          • troll98
                            Ocieracz
                            • Apr 2015
                            • 101

                            #14
                            Ja różnie, często na łóżku z ręką w spodniach i idę skończyć w łazience, wieczorem to często jedynie opuszczę trochę bieliznę do tego i albo spuszczam się w chusteczki albo idę do toalety bo mniej sprzątania Ale generalnie zazwyczaj nie całkowicie nago, oczywiście nie wliczając masturbacji w kąpieli czy pod prysznicem bo wtedy to wiadomo

                            Skomentuj

                            • sliski_dresik
                              Ocieracz
                              • Apr 2012
                              • 103

                              #15
                              polecam masturbację ortakionową puchowa kurtką (taką śliską szeleszczącą, większość populacji nosi te kurtki) sa mniej i bardziej przyjemne w dotyku.

                              ale jak już macie taką ktora jest bardzo miła i przyjemna w dotyku to bardzo polecam masturbację takim gadżetem, jest świetnie.

                              można eksperymentować, na mokro, na sucho, z jakim żelem

                              Skomentuj

                              Working...