W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Odstawienie tabletek yasmin-brak okresu.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pipuszka7
    Banned
    • Mar 2009
    • 50

    Tabletki Odstawienie tabletek yasmin-brak okresu.

    Witam moje drogie....Mam pytanie odstwiłam yasmin jakis miesiac temu czekam na okres i nie przychodzi w tym tygodniu kiedy miał przyjsc okres kochałam sie z moim mezem bez zadnego zabezpiecznia i okresu nie mam poszłam do lekarza ginekologa wykrył u mnie grzybice i przepisal nowe tabletki harmonet i jak mam dostac okres to wiadomo zaczas brac ale go nie mam przepisala mi luteine na wywolanie okresu biore dwa dni juz i nie przychodzi moze coś z tego być???czy jeszcze zaczekac aaa zapomniałam powiedziec lekarzowi ze wspolzyłam bez zabezpieczenia?????
  • Bujda
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 725

    #2
    zrób test. To po pierwsze. A po drugie u mnie okres po luteinie pojawił się po ponad tygodnie, więc spokojnie. Ale na chwilę obecną to zrób test. Wyjdzie negatywny to czekaj na okres. Jak kilka dni po odstawieniu luteiny go nie dostaniesz to idź ponownie do ginekologa.
    Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

    Skomentuj

    • pipuszka7
      Banned
      • Mar 2009
      • 50

      #3
      Ale czy na robienie testu nie jest jeszcze za wczesnie?to było jakies 1,5temu od momentu wspolzycia...

      1,5 tygodnia miało byc
      0statnio edytowany przez Kata; 01-10-09, 20:20. Powód: Edytuj posty!

      Skomentuj

      • Gitarzystka
        Wspomogła BT

        SexFotograf
        • Jun 2007
        • 23

        #4
        test można robić już po 6ciu dniach.

        Skomentuj

        • krzysztof122354
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 14

          #5
          przepraszam że się wtrące, ale na jak długi okrez masz zamiar odstawić tabletki?? bo moja dziewczyna już 3 miesiace odstawiła yasminelle i też ma problemy z okresem (pisałem wątek o odstawieniu tab), zresztą chodzi oto że tak przyzwyczailiśmy sie do swobody tabletek że sex w gumie jest dużo gorszy i żadziej sie kochamy przez to. Chciałbym poprostu spytać kiedy po jakiej przerwie najlepiej znowu zacząć brać.

          Skomentuj

          • pipuszka7
            Banned
            • Mar 2009
            • 50

            #6
            Najlepiej jak by twoja dziewczyna poszła do lekarza ale zawsze mozna zaczac brac z powrotem tabletki od momentu pierwszej miesiaczki ja odstawilam tabletki bo sie zle czułam poszłam do lekarza i zapytal sie mnie czy dalej chce sie zabezpieczac tabletkami a ja ze tak to jak dostaniesz okres to zacznij juz znasz procedure przyjmnowania leków... a ja mam problemy z okresem bo jakies 3 lata temu w ogole mialam zanik miesiaczki wiec wszystko sie zagmatwalo u mnie i doktor leczył mnie luteina pozniej diana a na koncu yasmin i je odstawiłam teraz mam harmonet tak jak wyzej napisalam....wiec moze brac spokojnie kiedy wystapi jej krwawienie....

            mam jakies dziwne objawy brzuch mnie tak boli a nie mam okresu,i do tego jestem cały czas głodna czy to moze byc .....?
            0statnio edytowany przez Kata; 02-10-09, 15:07. Powód: Edytuj posty!

            Skomentuj

            • krzysztof122354
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 14

              #7
              do lekarza to swoją drogą pójdzie, ale jak pisałem w własnym wątku, moja dziewczyna zaczeła brać tabletkiw młodym wieku 16 lat (ma 22)i poprostu nie chcemy zeby sie okazało że przez te wszytskie lata sobie coś poniszczyła w organiźmie i troche przerwy. Planujemy tak ok pół roku przerwy, ale tak jak mówie jest to cieżej jak sie do niech było przyzwyczajonym.

              Skomentuj

              • pipuszka7
                Banned
                • Mar 2009
                • 50

                #8
                Zrobiłam test wynik negatywnya okresu dalej nie mam mimo ze juz minał tydzien po luteinie?juz mnie jakies szare mysli nachodza ze to moze byc jakas choroba ze nie mam okresu np cos zlego...martwie sie a brzuch mnie boli tak jak bym miała miec okres...a go nie ma

                Skomentuj

                Working...