W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ktoś mi doradzi?? (jak nie skończyć za szybko)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Różowa
    Ocieracz
    • Feb 2005
    • 171

    #46
    tak czytam o wszystkich ktorzy maja problemy z przedwczesnym wytryskiem.moj chlopak nie ma takiego problemu i to wlasnie od tego ze wczesniej trenowal ale wiecie co za dlugo tez nie jest niekiedy fajnie bo np ja juz jestem "wykonczona" i chcialabym juz sie swobodnie polozyc i odpoczac a on jeszcze i jeszcze.....moze to dziwne ale mi do szczescie nie ejst potrzebny wcale 30 minutowy seks..ja wole np 10 minut ;p
    ....::: całuj mnie to taka piękna gra :::....

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #47
      @rózowa
      To wiecej sportu trzeba - slaba kondycja
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • Różowa
        Ocieracz
        • Feb 2005
        • 171

        #48
        mozliwe...........moze jestem jakas inna ale wole krotko niz dlugo
        ....::: całuj mnie to taka piękna gra :::....

        Skomentuj

        • stokrotka
          Świętoszek
          • Mar 2005
          • 4

          #49
          durex performance??? szczerze??? nie polecam. Moj chlopak czul wszystko tak jak powinien podczas stosunku, natomiast ja... nie czulam nic, bo jego interes zaczal flaczec... Wiec odradzam takie eksperymenty bo roznie dzialaja. Jestem zdania ze lepiej krocej a dobrze bez krzywusa ze Ci opada bo Cie panienka nie kreci

          Skomentuj

          • jeske
            Świntuszek
            • Mar 2005
            • 61

            #50
            moim zdaniem co dwie glowy to nie jedna . jesli twoja kobieta jest doswiaczona to naprawde moze ci pomuc. ja napszyklad spuszczalem sie w srodek a moja dziewczyna pomagala mi zebym nie opadl, poniecala mnie sztuczkami ktore na mnie dzialaly, tak ze praktycznie nie wychodzilem z niej i robilismy to dalej. czasem nawet robilismy tak pare razy podczas jednego stosunku. problem odszedl szybko .
            "żyj bez bólu, ego-królu!"

            Skomentuj

            • Avery
              Seksualnie Niewyżyty
              • May 2005
              • 293

              #51
              Mnie sie wydaje ze facet nie powinien sie przygotowywac bo nie ma do czego
              Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

              Skomentuj

              • wisa
                Świętoszek
                • May 2005
                • 18

                #52
                jak najlepiej poznaju sie z partnerka! uprawiajcie peeting wczesniej i sex oralny! za wczesny wytrysk podczas pierwszego razu zazwyczaj jest spowodowany stresem wiec musisz po prostu przywyknac do swojej partnerki! mozesz tez zalozyc 2 gumy ale nie polecam! w koncu to pierwszy raz! mozna tesz sobie walnac szybko piwko! to odstresowywuje a jak kopnie troszke to i pomoze w intuicyjnym zachowaniu!
                ja swojego pierwszego razu nie pamietam bo bylem pijany strasznie! nie polecam nikomu!
                2,3,4,5,6 razu tez nie pamietam!

                no i oczywiscie odpowiednia ja rozgrzej! sex wcale nie musi byc długi zeby konczyl sie orgazmem! długa gra wstepna i jak najwiecej pieszczot(ale bez przegiecia) a kilka ruchów w srodku powinno jej wystarczyc
                0statnio edytowany przez sister_lu; 09-05-09, 15:40.
                To twoja walka twoje zycie nigdy na dnie zawsze na szczycie

                Skomentuj

                • MicheL
                  Świętoszek
                  • Nov 2005
                  • 5

                  #53
                  nO dzisiaj mial być moj pierwszy raz No ale niestety nawalilem strasznie Waliłem sobie przed stosunkem z 3 godziny wczescniej ... a gdy moja partnerka lezala juz zupelnie naga to sposcilem sie kolejny raz i potem nie chcial juz mi stanąć ( Wiec powiedzialem jej ze to nie ma sensu ( I jestem zalamany i na kolejny raz planuje wziac Viagre chyba .. Czy to dobry pomyśl ??

                  Skomentuj

                  • anduk
                    Koci administrator
                    • Jan 2007
                    • 3900

                    #54
                    potencja spadaj z reklamą. za sygnaturke powinnaś dostać bana z miejsca na forum.
                    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                    Skomentuj

                    Working...