W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ile orgazmów????

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lukabazuka
    Świntuszek
    • May 2006
    • 65

    Ile orgazmów????

    Mam takie pytanie do dziewczyn ile orgazmow najwiecej przezyly???,znowu wkradl sie ten wielokrotny orgazm otoz moje kochanie opowiadalo mi ze zabawiajac sie sama potrafi dojsc 20 razy, ale razem nigdy nam sie to nie udalo bylo kilka ale nie 20 ostatnio jednak, po dwumiesiecznej rozlace tak sie rozkrecilismy ze wpadla w doslowny trans i naliczylem 68 a wiem ze bylo ich wiecej bo w pewnych momentach nie bylem w stanie sie skupic czulem sie doslownie jak na seansie filmowym chwila pieszczoty i nastepny i nastepny trwalo to jakies 2 godziny i bylo hym raczej niesamowite mysle ze jakby starczylo nam jeszcze sil to byloba i setka hehe no i wlasnie takie pytanie czy ktos osiagnal taka liczbe i jakie byly wrazenia
  • Margerita
    Ocieracz
    • Aug 2006
    • 174

    #2
    to chyba cały dzień się tak pieściliście.. jakieś dziwne to dla mnie, nie liczę orgazmów
    może na olimpiade idźcie, bo wygląda to u Was bardziej sportowo niż uczuciowo
    0statnio edytowany przez Margerita; 03-11-06, 13:03.
    rób co uważasz i uważaj jak robisz

    Skomentuj

    • Tilia
      Erotoman
      • Feb 2005
      • 560

      #3
      Właśnie po to używa się nazwy "wielokrotny", żeby nie trzeba było oprować liczbami.
      To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

      Kto ma cycki, ten rządzi!

      Skomentuj

      • Amaretsu
        Świętoszek
        • Jan 2007
        • 31

        #4
        Tak ten z kobiecym wytryskiem jest najlepszy - niestety trudno mi go osiagnąć - taki fenomen trafił mi sie tylko parę razy

        Nie zawsze mam -czasem jestem tak zmęczona, że wiem, że nie będzie. I cieszę sie z samych pieszczot

        Skomentuj

        • Szlajfka
          Perwers
          • Oct 2005
          • 1057

          #5
          Max to dla mnie 2-3 razy. Ale to bardzo trudno osiągnąć i każdy kolejny jest mniej przyjemny, więc nie praktykuję raczej, bo nie chce mi się męczyć dla jakiegoś słabiutkiego orgazmu Wole jeden porządny niż ileś tam beznadziejnych.
          Nadzieja umiera ostatnia....

          Skomentuj

          • hefalumpka
            Ocieracz
            • Jan 2006
            • 146

            #6
            ja wole jeden pozadny niz rozmieniac sie na drobne Zreszta po jednym jestem "nie tykalna" - bo zaczyna sprawiac mi to bol, dlatego u mnie jest tylk jeden
            Pokój bez ksiazek jest niczym ciało bez duszy...

            Skomentuj

            • Nicol
              Świętoszek
              • Oct 2006
              • 31

              #7
              ja przedwczoraj przezylam swoj pierwszy orgazm cociaz wspolzyje juz od 4 miesiecy a dzisiaj doszlam 3 razy

              Skomentuj

              • barbi
                Świntuszek
                • Jan 2007
                • 45

                #8
                podczas masturbacji starcza mi 1 bo mam takie mocne i długie ze nie wytrzymała bym jeszcze jednego leze sztywna przez pare minut i nie moge sie ruszyc moim zdaniem sa za mocne ale pisałam o tym w innym poscie

                Skomentuj

                Working...