W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak wyglądał wasz ostatni lodzik?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bambiii
    Perwers
    • Feb 2009
    • 852

    W 69...ale nadal czekam, aż mnie przeleci w usta (najpierw mi się napisało "suta"). Czekam i wyję do księżyca.
    Eat shit.

    Skomentuj

    • atos
      Świętoszek
      • Oct 2009
      • 30

      Napisał Bambiii
      W 69...ale nadal czekam, aż mnie przeleci w usta (najpierw mi się napisało "suta"). Czekam i wyję do księżyca.
      To może mu powiedz, że tego chcesz. Czy ludzie ze sobą już nie potrafią ze sobą rozmawiać? Może on tego pragnie tak samo jak Ty, ale po prostu boi się żeby Ciebie nie urazić.

      Skomentuj

      • Nolaan

        Wyglądać to wyglądał normalnie, grunt że skończył się jak książka pisze. W końcu.

        Skomentuj

        • Malinka_a
          Perwers
          • Feb 2011
          • 1219

          mój ostatni wyglądał tak, że chwilę lizania, całowania i takich tam delikatnych rzeczy, parę razy wzięłam pomału do buzi i trzeba było już kończyć, bo koledzy się zaczęli zastanawiać, co my tak długo robimy sami w innym pokoju
          widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
          jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
          bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

          Skomentuj

          • VictoriiA
            Erotoman
            • Feb 2009
            • 683

            leżeliśmy rano, ja z głową na jego kroczu, droczyłam się, ocierałam, a gdy widziałam, że już jest mega nakręcony zaczęłam lizać z figlarnym wzrokiem jak loda, żeby szybko przejść do akcji własciwej, długo nie musiałam czekać aż zostałam poczęstowana kocham to !
            The ship is safest when it is in port, but that's not what ships were built for.

            Skomentuj

            • Alexandra
              Banned
              • Mar 2011
              • 382

              Był w pudełku, z napisem 'Algida'.

              Skomentuj

              • upocone jajka
                Banned
                • May 2009
                • 5151

                czyli poszło z połykim okej okej juz nie bede

                Skomentuj

                • probo
                  Świętoszek
                  • Jul 2011
                  • 28

                  Bardzo miła pobudka wczoraj rano... obudziłem się, rozstawiłem poranny namiot, a że leżałem przytulony do niej od tyłu, niewątpliwie poczuła fakt, że już nie śpię... sama musiała już tak sobie leżeć od jakiegoś czasu bo obróciła się do mnie całkiem rozbudzona. Dotknęła mnie przez bokserki i się uśmiechnęła po czym wsunęła rękę pod bieliznę i zaczęła dotykać... odsunęła kołdrę spojrzała na niego, ja zachęcająco oblizałem usta i bez słów zrozumiała o co mi chodzi... usiadła na mnie okrakiem i wzięła go do ust. Ssała, lizała, pieściła językiem, dłonią... odlot! Byłem tak nakręcony, ze niewiele mi trzeba było, w każdym razie zawsze staram się jej mówić kiedy JUŻ bo nie preferuje finału w ustach, ale wczoraj tak jakby nie zdążyłem, dopiero sama się odsunęła, jednak troszkę spermy odruchowo połknęła Dostałem w ucho, troszkę się pośmialiśmy i pod prysznic
                  "Bo człowiek nie wie co to życie, dopóki po raz pierwszy nie rozbierze kobiety..."

                  Skomentuj

                  • Malinka_a
                    Perwers
                    • Feb 2011
                    • 1219

                    muszę się pochwalić, że mój ostatni był chyba jednym z najbardziej udanych. a miało to miejsce dzisiaj. przyszedł taki pachnący, tuż po myciu i położył się na kanapie tak, że siedziałam między jego nogami. mieliśmy się bawić w coś innego, ale nabrałam takiej ochoty na loda, że od razu dobrałam mu się do spodni i zaczęłam lizać z góry na dół i dookoła. potem delikatnie wsadzałam do buzi poruszając językiem na boki, a na końcu kazałam mu przytrzymać moje włosy i wsadzałam go głęboko i dość szybko, tak że dotykałam go i ustami, i językiem, i podniebieniem... doszedł mi niemal w gardle, wszystko połknęłam i poczekałam aż wróci do siebie. aż spytał się mnie, skąd umiem takie rzeczy, więc wiem, że było mu dobrze. tylko nie wiem, co takiego szczególnego zrobiłam, że było jeszcze lepiej, niż zwykle. może chodzi o pozycję, a może o to, że trzymając mnie za włosy sam pod koniec narzucał tempo...?
                    widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
                    jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
                    bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

                    Skomentuj

                    • Grajam
                      Ocieracz
                      • Feb 2009
                      • 131

                      A ja już nawet nie pamiętam jak wyglądał ostatni lodzik szkoda gadać... ide sie napić piwa

                      Skomentuj

                      • marzenka5
                        Banned
                        • Jan 2011
                        • 239

                        to było w ostatnią niedzielę nad wodą. Oczywiście, nikogo nie było w pobliżu. Całowaliśmy się, a ja odpięłam mu rozporek i wyjęłam penisa na światło dzienne. on już był twardy.Następnie zaczęłam go pieścic dłonią, dopiero po chwili go całowałm i ssałam delikatnie. no i było coraz szybciej, więcej śliny, aż cały mi się schował w ustach, no i ... strzał! Prosto w usta...

                        Skomentuj

                        • ja_pytam
                          Ocieracz
                          • Feb 2009
                          • 102

                          Na basenie w saunie.

                          Skomentuj

                          • siatkareczka90
                            Banned
                            • Sep 2011
                            • 24

                            na tarasie:]
                            0statnio edytowany przez Astraja; 05-09-11, 07:15. Powód: pogrubienie

                            Skomentuj

                            • Czarny_Czarna
                              Świętoszek
                              • Aug 2011
                              • 20

                              Nasz ostatni lodzik był podczas naszej miłości urodzinowej. Ukochana przyodziana w seksowny gorsecik i pończoszki bawiła się nim tak jak lubię najbardziej

                              Skomentuj

                              • VictoriiA
                                Erotoman
                                • Feb 2009
                                • 683

                                nasze pierwsze głębokie gardło, podczas 69 kiedy on był na górze, głowa zwisała mi z łóżka, ładnie wchodziło, chociaż miałam wrażenie, że wypełnia mi całe gardło, na pewno zagości u nas na dłużej
                                The ship is safest when it is in port, but that's not what ships were built for.

                                Skomentuj

                                Working...