W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wieczorny spacer

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dama2001
    Świętoszek
    • Dec 2019
    • 2

    Wieczorny spacer

    Mieszkam w bardzo małej miejscowości, w grudniu zeszłego roku robiłyśmy z przjaciółką mają imprezke, fajnie było ale zakończyło się jeszcze lepiej. Wpadłyśmy na szalony pomysł żeby się wybrać na spacer, to był wieczór koło 20.30 godziny temperatura też nie była za niska! A więc postanowiłyśmy żeby się wybrać na ten spacer zupełnie nago, bez ubrania, bez majteczek i to zrobiłyśmy, oczywiście poszłyśmy w te miejsca co były mało uczęszczane przez ludzi. Najtrudniejsze dla nas było wyjście z bloku, 2 pietra, ja mieszkam właśnie na tym drugim ale żeśmy się odważyły i jakoś poszło! Tak żeśmy spacerowały i oczywiście się rozglądałyśmy czy nikt nas nie widzi i czy nikt za nami nie idzie. Byłyśmy zupełnie nagie, ja założyłam wysokie kozaczki i wziełam ze sobą tak zwaną nerke na pasku i założyłam sobie na bioderka. Moja przyjaciółka Anita tak ma imie mówiła że sexy wyglądam i szłyśmy, nasza gołe cipeczki, gołe pupy i nasze smartfony!!! Bardzo podniecająco to wyglądało. Ale niestey, stety spotkałyśmy na naszej drodze starszego kolege Dawida z dziewczyną Kamilą, myślełyśmy że nam serca do gardła podskoczą jak się okazało że ktoś idzie na przeciwko nas, nie było gdzie uciec i mówimy sobie idziemy dalej!! Po tym myślałam że się gdzieś wygadają jak to w małej miejscowości, znam Dawida od wielu lat i wiem że się nie nikomu nie powiedzieli, Dawid z Kamilą zawsze wiedzieli że jestem szalona. I tak na tym spacerze co spotkałyśmy Dawida z Kamilą chwile porozmawialiśmy, oni byli wpatrzeni na nas i nie spodziewali się że spotkają tutaj dwie nagie dziewczyny, na koniec rozmowy powiedzieli nam że super wyglądamy i mamy ładne tyłeczki ale widziałam po koledze Dawidzie że zerkał na nasze cipki, pewnie jak doszli do domu to pewnie był jakiś seksik. Na widok dwóch nagich lasek każdy by się podniecił. Było miło z nimi tak porozmawiać, my nagie oni ubrani i zaskoczeni i chyba podnieceni!! Spacerowałyśmy tak prawie godzine i trzeba było wracać bo nam już powoli pupy marzły i jakoś wróciłyśmy podniecone do domu. Po tym spacerze trzeba było się rozgrzać i troche z Anitą się podotykaliśmy po naszych cipkach i takie tam. Zeby nie było że jestem lejsbijką, po prostu się bardzo lubimy, lubimy spędzać ze sobą czas, po prostu adrenalina i podniecenie ze względu na super spacer. Było super, musimy wymyśleć jakiś szalony pomysł jeszcze! i tak jakoś zleciał wieczór. Polecam taki spacer.
    0statnio edytowany przez Dama2001; 21-01-20, 15:43.
  • proximus
    Banned
    • Sep 2009
    • 36

    #2
    pozalowania godne

    Skomentuj

    • przyjaciel40
      Perwers
      • Jul 2010
      • 1116

      #3
      Cóż nie wiesz co to ekshibicjonizm
      Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

      Skomentuj

      Working...