W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Facet robi loda

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • domator911
    Świętoszek
    • Nov 2015
    • 2

    Facet robi loda

    Witam jestem facetam, w 100% hetero ale mam strasznie dużą ochote zrobić loda innemu facetowi i tylko to, bez zadnych analów pocałunków i innych rzeczy , bo to mnie nie kręci , zwykły prosty oral, z ew wytryskiem na twarz lub w buzi , czy nie uwazacie tego za zbyt perwersyjne fantazje ? czy ktoś inny ma również takie fantazje ?
  • ff_guy
    Świntuszek
    • Mar 2005
    • 65

    #2
    Nie jest to zbyt perwersyjne. Też tak mam.
    Moim zdaniem jest to całkiem normalne i nawet często spotykane - zajrzyj do działu "Mniejszości seksualne"
    YOU're behind the wheel... tonight

    Skomentuj

    • bjslover
      Seksualnie Niewyżyty
      • Sep 2015
      • 202

      #3
      Mysle ze.wielu facetow o tym mysli, fantazjuje ale boi sie o tym moiwc bo boi sie ze beda zle ocenieni. Ilu z nas walac sobie kutasa nie myslalo o tym ze super by bylo sobie obciagnac, wylizac. Ja uwazam ze warto sprobowac...tak jak strap on czy prawdziwy. Pozdrawiam

      Skomentuj

      • paraSzczecin
        Ocieracz
        • Feb 2015
        • 145

        #4
        Napisał domator911
        Witam jestem facetam, w 100% hetero ale mam strasznie dużą ochote zrobić loda innemu facetowi
        Tak sobie tłumacz i zaklinaj rzeczywistość powtarzając : jestem 100% hetero, jestem 100% hetero...

        koleś jesteś bi a nie hetero, hetero ludzie nie są zainteresowani ssaniem genitalii swojej płci!

        Skomentuj

        • hades81
          Świętoszek
          • Sep 2012
          • 12

          #5
          Też mam taką fantazję. Nie sądzę jednak, że kiedykolwiek odnajdę w sobie tyle odwagi by ją zrealizować

          Skomentuj

          • ogo.thai
            Ocieracz
            • Apr 2015
            • 134

            #6
            Napisał paraSzczecin
            Tak sobie tłumacz i zaklinaj rzeczywistość powtarzając : jestem 100% hetero, jestem 100% hetero...

            koleś jesteś bi a nie hetero, hetero ludzie nie są zainteresowani ssaniem genitalii swojej płci!
            po pierwsze genitaliów a po drugie polecam przeczytanie klasyfikacji Kinseya i komentarz do tego. To że ma fantazję nie czyni z niego bi, to dość umowna kwestia ale przyjmuje się, że dopiero regularność i chęć budowania relacji partnerskich określa preferncje. Inaczej każdy z nas byłby bi bo nawet masturbacja czyli autoerotyzm jest nastawiony na podniecenie wywołane własnym kroczem. takim jak ma reszta tej samej płci.

            Skomentuj

            • onneton
              Seksualnie Niewyżyty
              • Nov 2009
              • 311

              #7
              Chyba ktoś tu się za dużo nasłuchał piosenki Jacka Skubikowskiego "Lizak". Z tekstem "Weź to do buzi, weź, weź, weź, no proszę weź to do buzi, bo za chwilę się pobrudzisz (...) Przecież nie ma w tym nic złego, chwyć oburącz i ssij, mocno ssij!". (nawiasem mówiąc, to w 1992/1993 ta piosenka była emitowana w Teleranku, ale szybko została zdjęta z anteny po protestach rodziców).


              Skoro facet marzy o tym, żeby zrobić loda innemu facetowi, w dodatku z finałem w ustach lub na twarz, to nie jest w 100% hetero, tylko najwyżej w 95%.

              Co innego, gdy ktoś chciałby sam sobie zrobić loda, tak jak pewien nietoperz z wyspy Bali. Skoro masturbacja nie świadczy o homoseksualizmie, to autofellatio też nie.

              Skomentuj

              • ogo.thai
                Ocieracz
                • Apr 2015
                • 134

                #8
                Napisał onneton
                Co innego, gdy ktoś chciałby sam sobie zrobić loda, tak jak pewien nietoperz z wyspy Bali. Skoro masturbacja nie świadczy o homoseksualizmie, to autofellatio też nie.
                zapewniam Cię, że gdybyśmy dosięgali ustami do krocza to byśmy sobie obciągali. nawet w imię boga, honoru i ojczyzny.

                Skomentuj

                • domator911
                  Świętoszek
                  • Nov 2015
                  • 2

                  #9
                  Moze ktoś powiedzieć ze jestem bi lub nie jestem hetero w 100% nie przeszkadza mi to , wiem tyle ze poprostu kiedyś napewno tego spróbuje zeby zaspokoic swoje fantazje , bo czemu nie ? nie chce na starość siedzieć w fotelu i załować czegoś czego sie nie zrobiło , bo tak by było napewno

                  Skomentuj

                  • ogo.thai
                    Ocieracz
                    • Apr 2015
                    • 134

                    #10
                    Napisał domator911
                    Moze ktoś powiedzieć ze jestem bi lub nie jestem hetero w 100% nie przeszkadza mi to , wiem tyle ze poprostu kiedyś napewno tego spróbuje zeby zaspokoic swoje fantazje , bo czemu nie ? nie chce na starość siedzieć w fotelu i załować czegoś czego sie nie zrobiło , bo tak by było napewno
                    na starość, patrząc na rozwój medycyny będziesz mógł sobie przeszczepić penisa bliżej ust lub odwrotnie

                    Skomentuj

                    • paraSzczecin
                      Ocieracz
                      • Feb 2015
                      • 145

                      #11
                      Napisał ogo.thai
                      po pierwsze genitaliów a po drugie polecam przeczytanie klasyfikacji Kinseya i komentarz do tego. To że ma fantazję nie czyni z niego bi, to dość umowna kwestia ale przyjmuje się, że dopiero regularność i chęć budowania relacji partnerskich określa preferncje. Inaczej każdy z nas byłby bi bo nawet masturbacja czyli autoerotyzm jest nastawiony na podniecenie wywołane własnym kroczem. takim jak ma reszta tej samej płci.
                      Wiesz przestarzałe teorie i pseudo badania sprzed 50 czy 100 lat Kinseya czy innych Freudów mnie nie interesują. Biseksualizm może mieć wiele odcieni, ale bycie 100% hetero ma tylko jedną barwę. Polecam szczere rozmowy twarzą w twarz ze 100% kobietami hetero i 100% mężczyznami hetero czego oni chcą a czego definitywnie nie.
                      Temat dla mnie jest zakończony

                      Skomentuj

                      • josefszwejk
                        Świętoszek
                        • Nov 2015
                        • 1

                        #12
                        Napisał paraSzczecin
                        Wiesz przestarzałe teorie i pseudo badania sprzed 50 czy 100 lat Kinseya czy innych Freudów mnie nie interesują. Biseksualizm może mieć wiele odcieni, ale bycie 100% hetero ma tylko jedną barwę. Polecam szczere rozmowy twarzą w twarz ze 100% kobietami hetero i 100% mężczyznami hetero czego oni chcą a czego definitywnie nie.
                        Temat dla mnie jest zakończony
                        kolego, kolezanko, paro...
                        zycie to nie system zero-jedynkowy. Mam fatazje poleciec w kosmos jestem juz kosmonauta ? A co z tymi co chcieliby ale sie boja ?
                        skoro sie boja wiec nie sa. No ale przeciez chca.
                        A teorie maja co prawda swoj wiek ale nie sa przestarzale a i poparte sa latami studiow, czego bez urazy nie mozesz/cie zapewne sami przedstawic.
                        sorrki ale bardzo ograniczone Wasze myslenie.

                        Skomentuj

                        • paraSzczecin
                          Ocieracz
                          • Feb 2015
                          • 145

                          #13
                          jesteśmy parą w której oboje jesteśmy mniej czy więcej bi - nie zarzucaj mi więc ograniczonego myślenia czy braku doświadczenia.
                          Jeśli ktoś z naszych seks znajomych mówi zdecydowanie, że nie ma i nie miał(a) ochoty na żadne kontakty seksualne ze swoją płcią to są to dla mnie (jak i wg nich) osoby 100% het*******ualne. I takich osób jest sporo.

                          Jeśli ktoś ma fantazje ze swoją płcią, chęci ale i obawy to NA PEWNO nie jest 100% hetero. Gdyby był 100% hetero to by nie miał takich fantazji czy chęci - to jest proste jak budowa młotka!

                          Jeśli ktoś w imię poprawności rodzinno-środowiskowej boi się nazwać siebie osobą o skłonnościach(czy nawet fantazjach) biseksualnych, nie akceptuje tego u siebie i będzie uparcie twierdził że jest 100% hetero marząc jednocześnie by obciągnąć komuś to dla mnie jest śmieszny i tyle. I tym bardziej nie urośnie w moich oczach zasłaniając się Kinseyem, który wg własnego widzimisie podzielił heteryków na większych i mniejszych..
                          0statnio edytowany przez paraSzczecin; 21-11-15, 11:48.

                          Skomentuj

                          • coco jumbo
                            Ocieracz
                            • Sep 2015
                            • 105

                            #14
                            Dajcie chłopu co chce. Niech ktoś podjedzie do niego na 5 minut i tryśnie mu prost do gardła i temat będzie skończony . Bez dywagacji o Kinseyu.
                            Zapraszam do rozmów...

                            Skomentuj

                            • onWponczochach
                              Ocieracz
                              • May 2022
                              • 143

                              #15
                              Wielu facetow o tym fantazjuje zwyklych het*******ualnych jednak odwaznych jest niewielu.

                              Skomentuj

                              Working...