Strapon - co o tym sadzicie ??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sajana
    Perwers
    • Mar 2009
    • 852

    On jeszcze nie wie że to lubi
    ale jakby co wiem do kogo uderzać
    Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

    Skomentuj

    • brzydki27

      z Aska jesteśmy już po słowie, strap-on i rimming

      Skomentuj

      • Sajana
        Perwers
        • Mar 2009
        • 852

        ponownie poruszona tematem strap-ona postanowiłam poruszyć ten temat z facetem...

        skończyło się na mega awanturze i tym że On nie da poniżyć swojej męskiej godności... i że to upokarzające.
        ja w odwecie że seks oralny dla kobiety w takim razie też jest upokorzeniem. to ja dla niego swoje bariery przełamuje, a On tak no

        chyba się do tego źle zabrałam
        odczekać i rozpocząć nalot z innej strony
        Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

        Skomentuj

        • anduk
          Koci administrator
          • Jan 2007
          • 3900

          Napisał Sajana
          odczekać i rozpocząć nalot z innej strony
          Sajana najlepiej od dupy strony
          If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

          Skomentuj

          • Sajana
            Perwers
            • Mar 2009
            • 852

            tak też sądzę żeby postawić go przed faktem "poczekaj kochanie tylko wrzucę na siebie nowe ciuszki"

            ale po wczorajszym kotle to jest jednak pomysł do głębszej analizy
            Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

            Skomentuj

            • Motywatore
              Erotoman
              • Jun 2006
              • 639

              Napisał Sajana
              tak też sądzę żeby postawić go przed faktem "poczekaj kochanie tylko wrzucę na siebie nowe ciuszki"

              ale po wczorajszym kotle to jest jednak pomysł do głębszej analizy
              Prawie każdy facet broni swojej dupy jak niepodległości.

              Ja też bym się nie zgodził na takie zabawy.

              Możesz mu pokazać na jakie wrażenia może liczyć:

              http://fantasti.cc/videos/permalink/...5226&em=&kind=

              Na początku masaż prostaty- takie jakieś dziwne ruchy,
              na końcu doprowadzenie poprzez ruch posuwisty.


              Samo doprowadzenie- 3 razy góra-dół i efekt:
              http://fantasti.cc/videos/permalink/...0678&em=&kind=

              tyle że zamiast jakiegoś wibratora zaoferuj swoje palce.

              Wcześniej poszukaj w necie jak pieścić prostatę:
              wygoogluj:
              "masaż prostaty"

              Skomentuj

              • owl31
                Świętoszek
                • Apr 2009
                • 8

                Napisał Sajana
                ponownie poruszona tematem strap-ona postanowiłam poruszyć ten temat z facetem...

                skończyło się na mega awanturze i tym że On nie da poniżyć swojej męskiej godności... i że to upokarzające.
                ja w odwecie że seks oralny dla kobiety w takim razie też jest upokorzeniem. to ja dla niego swoje bariery przełamuje, a On tak no

                chyba się do tego źle zabrałam
                odczekać i rozpocząć nalot z innej strony
                Jak ja chciałbym trafić na taką kobietę, która by miała takie potrzeby . A nie na jakieś dziewice, dla których szczytem perwersji jest seks oralny........

                Skomentuj

                • Sajana
                  Perwers
                  • Mar 2009
                  • 852

                  Napisał Motywatore
                  Prawie każdy facet broni swojej dupy jak niepodległości.
                  aż sobie monitor oplułam jak parsknęłam śmiechem po tym zdaniu
                  strasznie mi sie podoba
                  Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

                  Skomentuj

                  • Arctor
                    Ocieracz
                    • Oct 2006
                    • 134

                    Sajana: niestety wielu facetów ma takie blokady psychiczne. Ja natomiast własnie bardzo chętnie bym się "otworzył" przed jakąś panią.

                    Skomentuj

                    • Sajana
                      Perwers
                      • Mar 2009
                      • 852

                      ale z czego te blokady wynikają?
                      bo mi się jednak wydaje że takie praktyki są częstsze właśnie wśród mężczyzn a nie kobiet, praktyki w sensie ingerencja w tyłek

                      że zostaną posądzeni o skłonności homo?
                      Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

                      Skomentuj

                      • Więcemił
                        Świętoszek
                        • Feb 2009
                        • 24

                        Napisał Sajana
                        że zostaną posądzeni o skłonności homo?
                        To pewnie też. Poza tym nagle z zapychającego stać się zapychanym?

                        U mnie nie ma szans, nie wyobrażam sobie leżeć z wypiętym dupskiem i czekać aż we mnie wejdzie gumowa pała - uła. Nic podniecającego. Mam ten przywilej posiadania pitola, a więc i zapychania - zmian nie potrzebuję.

                        Skomentuj

                        • mar1usz
                          Świętoszek
                          • Mar 2009
                          • 5

                          Napisał Sajana
                          ale z czego te blokady wynikają?
                          bo mi się jednak wydaje że takie praktyki są częstsze właśnie wśród mężczyzn a nie kobiet, praktyki w sensie ingerencja w tyłek

                          że zostaną posądzeni o skłonności homo?
                          Sajanko, w otwartej rozmowie (nie mówie tu o forum gdzie jest anonimowość) raczej facet się nie przyzna do tego ze lubi takie zabawy ale myśle ze to jest taka tajemnica skrywana przed otoczeniem... ja z wlasnych niemałych doswiadczeni wiem ze stymulowanie w ten sposob daje dużoooo radochy, choc w towarzystwie nie ujawniam tego bo zbyt wielu ludzi ma średniowieczne poglady i zaraz przyklejli by takiej osobie etykiete "homo" a swoja drogą na sex oralny nikt tak nie patrzy a przeciez geje tez robia sobie "loda" rownie dobrze mozna powiedziec ze facet uprawiający miłosć oralną ze swoja dziewczyną tez ma sklonnosci homo co jest bzdurą .

                          Skomentuj

                          • Sajana
                            Perwers
                            • Mar 2009
                            • 852

                            to nie fair i wychodzicie na egoistów w takich tematach które wam - mężczyznom nie leżą!

                            wystarczy tekst w stylu "U mnie nie ma szans, nie wyobrażam sobie leżeć z wypiętym dupskiem i czekać aż we mnie wejdzie gumowa pała" i koniec rozmowy, ale jak laska się nie zgadza na oral to temat ma 20 stron i wszyscy pocieszają gościa i mówią że ma pecha strasznego i że współczują z całego serca. Albo mówią żeby ją zachęcał, że laska sie rozkręci i on dostanie to co będzie chciał prędzej czy później. są tu tematy w których można przeczytać że dziewczyny od stanowczego "nie" dla orala czy anala dochodzą do "tak" i z całą pewnością nie są to ich własne przejścia, ale właśnie pod namowami partnera, czy ludzi z forum.

                            nie zależy mi jakoś ogromnie na tym straponie, ale złoszczę się ze względu na samą formę rozmowy o tym i prywatnie i tu na forum.
                            Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

                            Skomentuj

                            • mar1usz
                              Świętoszek
                              • Mar 2009
                              • 5

                              Napisał Sajana
                              to nie fair i wychodzicie na egoistów w takich tematach które wam - mężczyznom nie leżą!

                              wystarczy tekst w stylu "U mnie nie ma szans, nie wyobrażam sobie leżeć z wypiętym dupskiem i czekać aż we mnie wejdzie gumowa pała" i koniec rozmowy, ale jak laska się nie zgadza na oral to temat ma 20 stron i wszyscy pocieszają gościa i mówią że ma pecha strasznego i że współczują z całego serca. Albo mówią żeby ją zachęcał, że laska sie rozkręci i on dostanie to co będzie chciał prędzej czy później. są tu tematy w których można przeczytać że dziewczyny od stanowczego "nie" dla orala czy anala dochodzą do "tak" i z całą pewnością nie są to ich własne przejścia, ale właśnie pod namowami partnera, czy ludzi z forum.

                              nie zależy mi jakoś ogromnie na tym straponie, ale złoszczę się ze względu na samą formę rozmowy o tym i prywatnie i tu na forum.
                              Sajanko zaskakujesz mnie i to bardzo pozytywnie. Widzisz są ludzie dla których to co mówią inni jest ważniejsze niż ich własne zdanie , często ukrywane... ale bywają tez tacy dla których tematy tabu nie istnieja i wolą probować nowych rzeczy, a jeszcze co sie tyczy tematu to paradoksalnie jest to przekleństwo gdyz taka osoba dajamy np. ja ma ograniczone mozliwosci co do wyboru partnerki poniewaz facet ktory lubi cos wiecej niz oral i pozycje klasyczna to zboczeniec i deviant dziewczynom jest latwiej bo jezeli lubi jakies "warjactwo" w lóżku to ma co najwyzej "łatke" ostrej laski a facet moze dostac z liscia jak to sie mowi za to ze mu takie swinstwa w glowie... kazdy kij ma dwa konce...(tylko proca ma 3 ) ale co do jednego sie zgadzam czesto gesto bywa tak ze partnerki poswiecaja sie i robia cos tylko i wyłacznie dla przyjemnosci faceta natowmiast w druga strone to juz ciezko bo nie wypada i tak dalej nie mowie tylko o konkretnej preferencji ale ogolnie o traktowaniu fantazji kobiet przez facetow. Może czas zmienić kryteria w doborze partnera

                              Skomentuj

                              • Sajana
                                Perwers
                                • Mar 2009
                                • 852

                                Napisał mar1usz
                                Może czas zmienić kryteria w doborze partnera
                                Nie no raczej nie
                                jak już pisałam nie zależy mi akurat na tym jakoś szalenie, tak z ciekawości chciałabym spróbować, nie kręci mnie patrzenie na takie akcje, więc nie wiem czy by mi sie wogóle spodobało...

                                ale nawet nie usłyszałam czegoś w stylu "dobrze, spróbujmy, ale jak się któremuś z nas nie spodoba to nie będziemy tego powtarzać".
                                ani nawet "spróbujemy, ale nie teraz, muszę sie z ta myślą oswoić"

                                i tak się dlatego troche zdołowałam jesli chodzi o wypowiadanie swoich 'potrzeb'.
                                Możesz czuć się nieszczęśliwy z wielu powodów, ale nie potrzebujesz powodu, żeby być szczęśliwym.

                                Skomentuj

                                Working...