W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nago wśród obcych mężczyzn...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rozyczka70
    Erotoman
    • Mar 2007
    • 656

    #46
    ...jeessuu, te portki normalnie przyćmiły mu mózg...
    Zadufanie w sobie to przywara, choć niewidoczna dla samego zainteresowanego. No ale każdy ma swój świat...
    Rozyczka
    vel
    Szukający Myśliciel

    Skomentuj

    • Frodo Baggins
      Perwers

      Wspomógł BT
      • Feb 2009
      • 1174

      #47
      nie wiesz jeszcze, że "brzydki upocony kozak" jest obrońcą wartości narodowych i moralnych, zwolennikiem tradycyjnego podziału ról kobiety i mężczyzny ?
      facet chodzi w portkach i nosi w nich (upocone) jaja, kobita nosi kieckę, a pod nią ma dziurę. tak było, jest i oby było dalej.

      Skomentuj

      • Inni
        Świntuszek
        • Feb 2009
        • 55

        #48
        Ciekawe czy byłabyś też taka rozochocona gdyby to on chciał podniecać inne kobiety i siedzieć nago przy 10 nagich kobietach.
        Dawniej CzemuTakJest & Freundin69

        Skomentuj

        • rozyczka70
          Erotoman
          • Mar 2007
          • 656

          #49
          ...dla takich ludzi jak upocone jajka świat doznań erotycznych, taki jak np opisała autorka postu, jest po prostu nieosiągalny (oceniając to jego postach)...i pewno nie przesadzę, że płytkość jego potrzeb/doznań jest naprawdę mierna...
          ....ale to tylko moje skromne zdanie...
          Rozyczka
          vel
          Szukający Myśliciel

          Skomentuj

          • upocone jajka
            Banned
            • May 2009
            • 5151

            #50
            no cóż nic na to nie poradze, pojeść popić po*******ić

            Skomentuj

            • Lubartowiak
              Erotoman
              • Oct 2006
              • 487

              #51
              Upocony prawdziwy chłop z Ciebie
              "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

              Skomentuj

              • Stela7
                Tygryska
                • Aug 2009
                • 985

                #52
                Jeśli mój mężczyzna nie widzi w tym problemu to nie mam nic przeciw w pozbyciu sie stanika w miejscu publicznym..Majtki jednak wole zachować
                "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

                Skomentuj

                • odwaZnaparka
                  Świętoszek
                  • Oct 2009
                  • 20

                  #53
                  moze reaktywujemy temat?

                  To ja Marta, rozpoczęłam ten temat prawie rok temu i chciałabym go reaktywować. Jesteśmy w środku sezonu, proszę napiszcie o Waszych doświadczeniach w pokazywaniu ciała, topless, stringi, a może naturyzm? Jeśli poczytacie temat, to poznacie moją historię. Mój mąż nadl jest tym jedynym w moim życiu, bardzo go kocham, natomiast w ciągu ostatnich 10 miesięcy ponad 70 mężczyzn oglądało mnie na żywo zupełnie nago... nie ukrywam że mnie kręci, gdy mi się przyglądają, jakie są Wasze odczucia i wrażenia?

                  Skomentuj

                  • upocone jajka
                    Banned
                    • May 2009
                    • 5151

                    #54
                    ja dopiero na zachodzie nabrałem manier, w Polandzie jak sie widziało gołą babe to tak jak by bylo juz po grze wstepnej

                    Skomentuj

                    • peter84
                      Ocieracz
                      • Feb 2009
                      • 174

                      #55
                      @up coś w tym jest Wg. mnie oglądanie to nie zdrada - pokazywanie tak niby przy okazji też nie

                      Skomentuj

                      • odwaZnaparka
                        Świętoszek
                        • Oct 2009
                        • 20

                        #56
                        ZAPRASZAM DZIEWCZYNY podzielcie sie swoimi emocjami wrazeniam i fantazjami

                        Skomentuj

                        • hazeme
                          Świętoszek
                          • Jul 2010
                          • 44

                          #57
                          ZAPRASZAM DZIEWCZYNY podzielcie sie swoimi emocjami wrazeniam i fantazjami
                          Z tymi tekstami wodzireja zapraszamy do poprowadzenia koncertu "Lata z Radiem", a nie na forum.

                          Co do tej fantazji to wystarczy wybrać się na plażę nudystów lub do jakiejś obleganej sauny.

                          Skomentuj

                          • upocone jajka
                            Banned
                            • May 2009
                            • 5151

                            #58
                            dla kochających saune polecam zajerzeć pod tą drewnianą kratke co sie po niej wchodzi, zaręczam że już nigdy wiecej nie wejdziecie do sauny

                            Skomentuj

                            • Farmaceutka
                              Świntuszek
                              • Feb 2009
                              • 55

                              #59
                              Hm..

                              Brzmi niezle! odwazna jestes! ja jak dotąd odwazylamsi e na topless i stringi we Włoszech mam ładną pupę i piersi wiec sie gapli... bylam kilka razy na krytych basenach w polsce w jednoczesciowym stroju ze stringiem, mocno wycięte z cieniutkim paskiem na cipce, to blo dla mnie b perwersyjne przezycie... czulam sie naga..
                              Napisał odwaZnaparka
                              To ja Marta, rozpoczęłam ten temat prawie rok temu i chciałabym go reaktywować. Jesteśmy w środku sezonu, proszę napiszcie o Waszych doświadczeniach w pokazywaniu ciała, topless, stringi, a może naturyzm? Jeśli poczytacie temat, to poznacie moją historię. Mój mąż nadl jest tym jedynym w moim życiu, bardzo go kocham, natomiast w ciągu ostatnich 10 miesięcy ponad 70 mężczyzn oglądało mnie na żywo zupełnie nago... nie ukrywam że mnie kręci, gdy mi się przyglądają, jakie są Wasze odczucia i wrażenia?
                              Chyba jestem dupodajką...

                              Skomentuj

                              • groteska
                                Świętoszek
                                • Aug 2011
                                • 11

                                #60
                                ja lubię chodzić po saunach naturystycznych i pokazać facetom co nieco. Lubię poczucie, że inni na mnie patrzą. Mojemu facetowi to nie przeszkadza
                                Yestem dziwcą

                                Skomentuj

                                Working...