Czucie sie kobieta

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Martintrans
    Banned
    • Mar 2012
    • 63

    Czucie sie kobieta

    Nie wiem czy ci z was ktorzy sa gejami tez tak maja ze jakby czuja sie kobietami tzn lubie sie ladnie ubrac zeby mnie podziwiano ach ale ty jestes ladnie ubrany itp i lubicie jak chlopaka dotyka was po pupie mimo ze jestescie teoretycznie chlopakami ,ja np czesto w fantazjach wcielam sie w role kobiety. Czy wy jako geje tez tak macie ze wyobrazacie siebie jako kobiete?
  • woda
    Świętoszek
    • Sep 2006
    • 13

    #2
    Rozróżnijmy dwie rzeczy, czuć się kobietą - przebieranki, malowanie, itp. i być pasywnym - bycie mężczyzną dla mężczyzny.
    Żeby życie miało smaczek...

    Skomentuj

    • Martintrans
      Banned
      • Mar 2012
      • 63

      #3
      Czucie sie kobieta

      Czyli czy gej pasywny penetrowany przez innego faceta lub robiac mu loda czuje sie kobieta, jak kobieta?

      Skomentuj

      • Xardas313
        Świętoszek
        • Nov 2010
        • 39

        #4
        hmm... nie? Jako biseksualista i znający wielu gejów, bi, stwierdzę dość jasno, że przebieranie i "czucie sie jak kobieta" to tylko i wyłącznie sprawa indywidualna i jak widzę, jest raczej rzadka. Czuję się w każdej sytuacji całkiem męsko :p Tak jak gdzies przeczytalem smieszny tekst, my po prostu lubimy penisy! Nie ma co szukać większej głębi :p

        Skomentuj

        • Martintrans
          Banned
          • Mar 2012
          • 63

          #5
          Czucie sie kobieta

          No ja w ogole nie wyobrazam sobie jak facet w trakcie jak go inny facet rucha ,lub facet ktory robi facetowi loda, jak taki facet moze czuc sie facetem, ja w takiej sytuacji jak mnie inny ruchal lub ja robilem loda czulem sie ewidentnie kobieta czy jak kobieta,tym bardziej ze ten ktory mnie ruchal mowil ze ze mna bylo jak z kobieta ,ze nawet jeczalem jak kobieta.

          Skomentuj

          • Narihen
            Świętoszek
            • Apr 2012
            • 5

            #6
            Robiąc loda z zamkniętymi oczami czułem się bardzo uległy, chyba tak smo czuje się kobieta. Podniecało mnie to.
            Myślę, że jestem bardziej pasywny. Ale zobaczymy

            Skomentuj

            • Rukio
              Świętoszek
              • Mar 2012
              • 28

              #7
              Yy, nie. Nie mam takiego odczucia.

              Skomentuj

              • Mięśniak
                Świntuszek
                • Apr 2007
                • 61

                #8
                Pff pasywny gej nie ma nic wspólnego z czuciem się kobietą . Może jesteś trans albo coś

                Skomentuj

                • TamiG
                  Świętoszek
                  • Nov 2012
                  • 9

                  #9
                  Jeśli lubisz być podziwianym, to możesz być narcyzem, ale niekoniecznie. Ja np. lubię sobie cyknąć fotkę w kobiecym ubranku i usłyszeć jaki to ładny jestem, ale nie jestem narcyzem. Uważam, że wyglądam jak wyglądam i tyle. Mam co pokazać to mogę i tyle. Równie dobrze mogę to wszystko potraktować po prostu z przymrużeniem oka. Jeśli chodzi o sam seks, to już u mnie zdecydowanie nie czuję potrzeby zostania kobietą dla faceta i nie czuję się kobietą. Natomiast pobawić się z inną kobietą w lesbijkę? Dlaczego nie.
                  Last edited by TamiG; 04-11-12, 23:32.

                  Skomentuj

                  Working...