Kącik dla ludzi po rozstaniu...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dark priest
    Seksualnie Niewyżyty

    Naczelny Zgrywus BT
    • Mar 2009
    • 204

    #16
    No właśnie widzisz, u Ciebie był to krótki okres czasu, a im on dłuższy tym cierpi się mocniej Jednak to nie tak hop siup z tym zapomnieniem, męczące to jest, ale wiem, że nie chce już do tego wracać. Napisała mi dziś esa, z pytaniem, że była taka miłość i jak mogła tak szybko wygasnąć... widocznie nie była taka wielka.
    Brak Sygnatury. Miejsce na Twoją reklamę.

    Skomentuj

    • piok
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 45

      #17
      hahaha bo milosci nie ma... mozna przezyc cos namietnego po czym rozejsc sie czem predzej zanim ktos sie od kogos uzalezni.

      Skomentuj

      • Dark priest
        Seksualnie Niewyżyty

        Naczelny Zgrywus BT
        • Mar 2009
        • 204

        #18
        No ja tak nie uważam piok, według mnie miłość istnieje i bardzo fajnie jest być z osobą w związku, tylko żeby wszystko dobrze układało się po dwóch stronach.

        Ech kolejny dzień, kolejny dzień pełen przemyśleń, kolejny dzień w którym zastanawiam się czy dobrze zrobiłem ...
        Brak Sygnatury. Miejsce na Twoją reklamę.

        Skomentuj

        • Chalky
          Świętoszek
          • Jul 2011
          • 34

          #19
          doszedłem do wniosku, że chyba jednak zmarnowany szmat czasu.
          Ja bym nie powiedział, że zmarnował te 5 lat. Szmat czasu, fakt. Ale myślę, że wiele się też nauczył, nabrał doświadczenia. Z czasem nabierze do tego wszystkiego dystansu, a w nowym związku jeśli wyciągnie odpowiednie wnioski - będzie wiedział czego unikać i jak wiele sytuacji rozegrać.

          Co do decyzji - nie oceniam. Czy dobrze zrobiłeś czy źle - może kiedyś czas pokaże.

          W każdym razie życzę powodzenia. Tobie i jej. I zapraszam do działu 'humor', szczególnie do tematu http://beztabu.com/showthread.php?t=27528

          Z dobrej muzyki polecam pocieszny Dragonforce, zwariowany Primus i mroczny Dagoba.

          A tak w ogóle to mam kaca
          Last edited by Chalky; 17-07-11, 12:02.

          Skomentuj

          • Dark priest
            Seksualnie Niewyżyty

            Naczelny Zgrywus BT
            • Mar 2009
            • 204

            #20
            Dzięki Chalky, dobre słowa.

            Wiadomo, że nie były to zmarnowane lata, ponieważ było w nich mnóstwo wspaniałych i cudownych chwil, więc nie można mówić o całkowitym zmarnowaniu 5 lat. Bardzo dużo się nauczyłem w tym związku, cały czas uświadamiam sobie nowe fakty, co robić, czego nigdy nie robić w przyszłości. A zsumować wszystko na zimno będę mógł dopiero jak wyleczę się z tego stanu w jakim teraz jestem.
            Brak Sygnatury. Miejsce na Twoją reklamę.

            Skomentuj

            • Faber
              Świętoszek
              • May 2011
              • 15

              #21
              I Ja dołożę się do wsparcia bo sam wiem jak boli rozstanie ale też innych okolicznościach(jej zdrada gdy byłem za granicą w pracy).Ale pamiętaj że każdy koniec jest początkiem czegoś nowego, innego świeżego i czesto o wiele lepszego.Trzymaj się chłopie i nie załamuj się.Po każdym sztormie przychodzi spokój.

              Skomentuj

              • Sz0p3n
                Świntuszek
                • Mar 2009
                • 62

                #22
                oj chlopie no niestety tak to wyglada, jednego dnia masz za******y humor i wszystko jest super, a drugiego dopadaja mysli i nie ma zmiluj.. Sam jestem jakies poltora miesiaca po rozstaniu, zapijam bo swiadomosc tego ile rzeczy s*******ilem mi zyc nie daje..

                Skomentuj

                • Dark priest
                  Seksualnie Niewyżyty

                  Naczelny Zgrywus BT
                  • Mar 2009
                  • 204

                  #23
                  Jeny, 650 wyświetleń tematu...

                  Wydaje mi się, że zdradę byłoby mi łatwiej przyjąć (znaczy się, łatwiej znosiłbym te rozstanie) a u nas chodziło o różnicę zdań i poglądów, mimo, że niby znaliśmy swoje obydwoje, ale gdy zaczęło się robić na poważnie to nie dało się dojść do porozumienia.

                  Sz0p3n ja tam nic nie zapijam, bo nie mam czego, niczego nie spieprzyłem w tym związku, ale nie zapijaj tyle, bo się w nałóg wpierdzielisz i nie będzie dobrze.

                  W weekend mam zamiar sobie ostro przybalować z kumplami Dziś mam ten dzień, w którym humor mam za******y, w sumie to od wczoraj, gdzieś tak od 14 jest już całkiem pozytywnie, chociaż wiem, że to jeszcze nie koniec.
                  Brak Sygnatury. Miejsce na Twoją reklamę.

                  Skomentuj

                  • Maniaczek
                    Świętoszek
                    • Jul 2011
                    • 3

                    #24
                    Mamy bardzo podobna sytuacje.Dziś się rozstaliśmy po 5 latach.Od roku sie wszystko psuło-nie ta komunikacja,inne poglady,inne uczucia dawaliśmy sobie kilka szans przez kilka dni jest dobrze a potem znów to samo.Od 3 godziny jestesmy osobno tesknie ale wiem że to nie ma sensu.
                    Widze nie jestem sam życzę powodzenia w wytrwałośći

                    Skomentuj

                    • piok
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 45

                      #25
                      hahaha ta .... pol swiata tego kwiata... a 3/4 ch*ja warte... i wpadamy w sidla bo ktos narobil bydla ;]

                      Skomentuj

                      • Maniaczek
                        Świętoszek
                        • Jul 2011
                        • 3

                        #26
                        Napisał sexy wariatka
                        Rany! Chłopaki trzymajcie się cieplutko. Dacie radę. Nie ta, to będzie inna. Świat jest pełen pięknych kobiet. Blondynki, brunetki, rude, ze sterczącymi cycuszkami, zgrabnymi nóżkami, z odstajcymi pupciami, a przy tym mają wysokie IQ, są otwarte, życiowo zaradne, mają pasje i wciąż potrafią zaskakiwać swojego faceta. Takie, które rzadko strzelają focha, zawsze mają ochotę na seks i potrafią sklejać pierogi Takich przyszłych Wam życzę. Powodzenia)))


                        Ps. Tylko na Boga! Nie każcie im sypiać w staniku!
                        Fajnie napisane ''sterczacymi cycuszkami'' Dzieki

                        Skomentuj

                        • Sexy_man
                          Perwers
                          • Feb 2007
                          • 1163

                          #27
                          Chłopaki, dużo siły i pozytywnej energii Wam przesyłam. Trzymajcie się ciepło.

                          A wpis sexy_wariatki jest bardzo pozytywny, brawo!
                          Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa.

                          Skomentuj

                          • muzyk20
                            Świętoszek
                            • Jul 2011
                            • 17

                            #28
                            Czasami sam się zastanawiam ,że lepszym rozwiązaniem jest gdy mamy w młodości przykładowo 20 partnerów/partnerek rocznie nie wkladajac w to uczuć, aby tylko sprawdzić kogo tak naprawde szukamy. Najwazniejsze w tym wszystkim to być sobą i nie zastanawiać sie wiele jak to będzie, wiele osob mówi zobacz jaki teraz mamy świat młodzież się k666rwi po kątach z byle kim ,,, ale tak było zawsze od wieków Pzdr piok -IC_ zapal i sie wyluzuj

                            Skomentuj

                            • Dark priest
                              Seksualnie Niewyżyty

                              Naczelny Zgrywus BT
                              • Mar 2009
                              • 204

                              #29
                              Napisał sexy wariatka
                              Rany! Chłopaki trzymajcie się cieplutko. Dacie radę. Nie ta, to będzie inna. Świat jest pełen pięknych kobiet. Blondynki, brunetki, rude, ze sterczącymi cycuszkami, zgrabnymi nóżkami, z odstajcymi pupciami, a przy tym mają wysokie IQ, są otwarte, życiowo zaradne, mają pasje i wciąż potrafią zaskakiwać swojego faceta. Takie, które rzadko strzelają focha, zawsze mają ochotę na seks i potrafią sklejać pierogi Takich przyszłych Wam życzę. Powodzenia)))


                              Ps. Tylko na Boga! Nie każcie im sypiać w staniku!
                              Hehehe, bardzo fajnie napisane Maniaczek, przed Tobą trudny czas, przede mną z resztą też, ale jeżeli na serio czeka na nas jeszcze tyle kobiet o których napisała koleżanka wyżej, to ... Bosz, żeby mi się taka sztuka kiedyś trafiła, piszę kiedyś, bo teraz to muszę odpocząć, ale wiem, że ta przyszła musi być starsza ode mnie (albo może bardziej doświadczona) poprzednia była młodsza o rok, ale nie była zbyt dojrzała, znajomi teraz mi powiedzieli, że ja to twardo stąpam po ziemi, jestem ogarnięty, życiowo zorganizowany, a jej zachowanie określali jako infantylne. Wydaje mi się, że ja to jej zachowanie widziałem, lecz starałem się tego nie dostrzegać, sami wiecie o co chodzi.
                              Brak Sygnatury. Miejsce na Twoją reklamę.

                              Skomentuj

                              • Maniaczek
                                Świętoszek
                                • Jul 2011
                                • 3

                                #30
                                Napisał muzyk20
                                Czasami sam się zastanawiam ,że lepszym rozwiązaniem jest gdy mamy w młodości przykładowo 20 partnerów/partnerek rocznie nie wkladajac w to uczuć, aby tylko sprawdzić kogo tak naprawde szukamy. Najwazniejsze w tym wszystkim to być sobą i nie zastanawiać sie wiele jak to będzie, wiele osob mówi zobacz jaki teraz mamy świat młodzież się k666rwi po kątach z byle kim ,,, ale tak było zawsze od wieków Pzdr piok -IC_ zapal i sie wyluzuj
                                Ja na ten moment myślę że to jest najlepszy rozwiązanie...Samemu sie dowiedzieć czego szukam -bląd/czarna/róda/poważna/szalona/oszczedna/skromna i można tak wymieniać.Sam nie wiem czego oczekuje od niej
                                Last edited by Maniaczek; 19-07-11, 15:15.

                                Skomentuj

                                Working...