W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co się stało z miłymi facetami? Szowinistyczne ale prawdziwe ;)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • glizdziarz
    Banned
    • Sep 2005
    • 1981

    #16
    Samo życie.

    Skomentuj

    • Nolaan

      #17
      Dokładnościowo, Gliździarzu.
      Ja od siebie dodam jeszcze jedną wersję metamorfozy bohatera:
      W****i się i po całości wypnie na kobiety, związki i cały ten shit, i będzie szedł przez życie sam z przeświadczeniem że lepiej tak niż ciągle tylko słyszeć "fajny kumpel z Ciebie".

      Skomentuj

      • swawolna_n
        Erotoman
        • Nov 2009
        • 503

        #18
        To ja napiszę inaczej: co za bzdury.

        Chyba nie przestanie zadziwiać mnie ten typ człowieka: poświęcający się, dający z siebie wszystko, niewymagający nic w zamian, a potem dziwiący się, że wzięto od niego i zostawiono z niczym. Niby gdzie taka postawa jest fajna i atrakcyjna? Takich mężczyzn i kobiety i mężczyźni i kobiety traktują per noga.

        Jakbym miała wybór tylko pomiędzy pieskiem-podnóżkiem a dupkiem, to wybrałabym lesbijkę.

        I tu nie umiejętność wysłuchania, gotowania, okazania czułości itp. jest problemem, bo to bardzo pozytywne i pożądane cechy, tylko nieumiejętność zrównoważenia dawania i brania. Jak się daje, to się też powinno wymagać wzajemności na podobnym poziomie.

        Panów "pocieszę", że kobiety też to spotyka i płaczą potem: "Tyle mu dałam, wszystko dla niego poświęciłam, a on mnie zostawił/zdradził/uderzył/olał." Jak ktoś się wystawia i daje wykorzystywać, to niech się potem nie dziwi, że go/ją wykorzystano. I tyle. Choć oczywiście o wykorzystujących pozytywnie to nie świadczy.
        "Mężczyźni myślą o seksie co 5 minut,
        a kobiety cały czas, tylko mają podzielną uwagę."

        Skomentuj

        • spirit_of_orb
          Seksualnie Niewyżyty
          • Aug 2007
          • 397

          #19
          Napisał swawolna_n
          To ja napiszę inaczej: co za bzdury.
          a ja się podpiszę bardzo to wszystko wzruszające ale jakoś mało wiarygodne. I on teraz raczej nie jest w łóżku z inną tylko ciąga skórę pod najnowsze produkcje branży
          przez pryzmat dialektyki sado maso

          Skomentuj

          Working...