W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Punkt G!! raz jeszcze

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DJHOP
    Świętoszek
    • Nov 2005
    • 6

    Punkt G!! raz jeszcze

    Napiszcie gdzie sie ten punkt znajduje. i komu idało sie do znaleźć??
    bo nie wszystkim podobno sie udaje czy to prawda a jak tak to dlaczego??
  • Man
    Świntuszek
    • Apr 2005
    • 74

    #2
    KLIKNIJ TUTAJ!!

    a tak na przyszłośc,to jest coś takiego jak Szukaj. i dam Ci rade, nawet nie próbuj szukac punktu g u kobiety, jesli nie potrafisz go znależć na tym forum... tylko ja zirytujesz bardziej niz nas tutaj... to jest juz Twój drugi temat. więc prosze daj sobie spokój.
    Cały świat i wszystko na nim jest piękne, ale najpiękniejsza jest kochająca kobieta. - Mahomet

    Skomentuj

    • DJHOP
      Świętoszek
      • Nov 2005
      • 6

      #3
      to juz znalazłem ale chodzi mi o to zeby ludzie pisali mormalnie a nie jaja sobie niektórzy robia widać ze przedszkolaki tu sa i tyle. A jak nie umiecie normalnie pisac to nie piszcie wogóle

      Skomentuj

      • TRS Broskow
        Perwers
        • Dec 2005
        • 961

        #4
        ...i przestańcie mnie denerwować bo się denerwuję, ja niebędę się powtażał że muszę sę powtażać, właśnie, właśnie...

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #5
          Chlopak sluchaj. Prosta piłka. Dostajesz dokladne instrukcje jak znalezc, temat gdzie uzyskasz odpowiedz na swoje pytanie. Czego wiecej oczekujesz?
          Pozatym jak Ci nie pasi to nikt Cie tu nie trzyma
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • Niki
            Ocieracz
            • Nov 2005
            • 109

            #6
            Ja go tam chyba wcale nie mam chłopaki... kto mi go poszuka ? hehe ...

            Skomentuj

            Working...