W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Słówka....

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sedzia
    Ocieracz
    • Aug 2005
    • 107

    Słówka....

    Czy podczas miłosnych uniesień ( lub pettingu ) szeptacie sobie do ucha jakieś sprośne żeczy?????? Czy wogule coś do siebie muwicie ????? Jak tak to prosze o wyrażenie swoich preferencjii w tym Topicu!!!!!! co kto lubi !!!!!
  • ciern
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2005
    • 236

    #2
    ja lubie sprośne słówka. hmm
    w tej chwili nie potrafię niczego konkretnego napisać. to przychodzi razem z odpowiednią chwila i nastrojem.
    tak czy inaczej to sprawia że robię się coraz bardziej napalony.
    Tańczyłem z diabłem w świetle księżyca

    Skomentuj

    • Sama słodycZ
      Erotoman
      • Jun 2005
      • 482

      #3
      Sedzia juz byl taki temat oczywiscie ze lubimy... nie ma to jak mruczec do uszka to co tygryski lubia najbardziej...
      Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
      Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5249

        #4
        Słodka, zgadza się - taki temat już był, założyła go Galena.
        Można znaleźć go tutaj

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • Sama słodycZ
          Erotoman
          • Jun 2005
          • 482

          #5
          Rainie bombelku... wiem ze sie zgadza bo to co ja mowie to zawsze ma odzwierciedlenie w rzeczywistosci
          0statnio edytowany przez Sama słodycZ; 25-09-05, 13:34.
          Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
          Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

          Skomentuj

          Working...