Powstrzymywanie orgazmu...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DarkAngel
    Perwers
    • Nov 2006
    • 1020

    #16
    Napisał tacobell
    jesli sie kocham z dziewczyna i osiagne pewien wysoki stopien podniecenia to przestawanie nie wiele daje, tzn poziom spadnie,ale po restarcie wraca poziom sprzed zatrzymania albo jeszcze wyzszy )
    Widać nie jestem odosobniony .
    >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

    Skomentuj

    • tacobell
      Świętoszek
      • Dec 2006
      • 25

      #17
      i w tym momencie warto by wykazac sie umiejetnoscia wielokrotnego dochodzenia

      Skomentuj

      • Tilia
        Erotoman
        • Feb 2005
        • 560

        #18
        "i w tym momencie warto by wykazac sie umiejetnoscia wielokrotnego dochodzenia"

        A czemu by nie?
        To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

        Kto ma cycki, ten rządzi!

        Skomentuj

        • marcelinho
          Świętoszek
          • Feb 2007
          • 3

          #19
          Napisał Tilia
          "i w tym momencie warto by wykazac sie umiejetnoscia wielokrotnego dochodzenia"

          A czemu by nie?
          uwielbiam to,nieraz sam go masuje 2,3 godz co chwila powsrzymując orgazm.gdy sie spuszczam spermy jest bardzo dużo
          jest to super przyjemne

          Skomentuj

          • Lubartowiak
            Erotoman
            • Oct 2006
            • 487

            #20
            Napisał marcelinho
            uwielbiam to,nieraz sam go masuje 2,3 godz co chwila powsrzymując orgazm.gdy sie spuszczam spermy jest bardzo dużo
            jest to super przyjemne
            Potwierdzam, fajna sprawa...tylko czasu często na takie zabawy brak...
            "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

            Skomentuj

            • Lizolek
              Świętoszek
              • Mar 2006
              • 36

              #21
              Wiecie co ja nie muszę wyciągać ani przestawać ruszać jak czuje że zaraz eksploduje dlaczego a dlatego że każdy facet ma coś takiego jak mięsień PC inaczej zwany mięśniem KEGLA i odpowiednie wyćwiczenie tego mięśnia sprawia cuda.Czując że zaraz eksplodujesz wystarczy użyć tego cudownego mięśnia i po sprawie sam decydujesz kiedy chcesz wytrysnąć niestety jest mały problem żeby osiągnąć dobre wyniki trzeba poświecić na to co najmniej z 2 miesiące przy systematycznym ćwiczeniu ale warto
              Co tu dużo pisać czytajcie poniżej

              PC mięsień
              PC zwany tez mięśniem Kegla, to mięsień położony dookoła kości łonowej i prostaty.
              Aby go zlokalizować możesz wykonać dwie próby:
              - Podczas pełnej erekcji spróbuj poruszać penisem. Używasz do tego mięśnia PC.
              - Podczas oddawania moczu zatrzymuj dopływ moczu. Właśnie za pomocą PC.

              Możesz go wyczuć również podczas "zaciskania odbytnicy" (zwierasz swoją odbytnicę, kiedy napinasz mięsień). Podczas tych prób możesz wyczuć mięsień palcami dotykając obszaru pomiędzy odbytem i moszną. Ćwiczenie tego mięśnia nie powiększa penisa. Jednak zapewnia nieprawdopodobną kontrolę nad wytryskiem. Wzrasta również ilość i intensywność wytrysku. Pozwala też utrzymywać erekcje jak długo chcesz. Poprzez codzienne ćwiczenia możesz również pomóc swojej prostacie.


              Ćwiczenie PC:
              Ćwiczenie polega na napinaniu i rozluźnianiu mięśnia. Zacznij z zestawem 30 powtórzeń i zwiększaj do 100 lub więcej. Twój mięsień PC goi się szybko i każdego ranka będziesz budzić się z twardym i wyprostowanym penisem! Najlepiej wykonuj, co najmniej 300 PC Klamer codziennie do końca życia.
              Jeżeli nie jesteś w stanie wykonać jednej długiej serii, możesz wykonać kilka mniejszych serii przedzielonych odpoczynkiem. Mogą to być np. trzy serie po 30 klamer z przerwami po 30 sekund.


              Długie ściśnięcie:
              Po rozgrzaniu ćwiczeniem PC dobrze jest wykonać kilka długich ściśnięć. Napręż mięsień PC najmocniej jak możesz i trzymaj licząc do 20. Następnie puść i odpocznij 30 sekund. Powtórz to 5 razy. Po miesiącu takich ćwiczeń powinieneś być w stanie ścisnąć i trzymać kilka minut. Ostatecznym celem jest dojście do 10 zestawów z trzymaniem przez 2 minuty. To może wydawać się dużo, ale poczekaj, aż zobaczysz rezultaty. Będziesz rujnował pokój, kiedy wytryśniesz!
              Możesz ćwiczyć mięsień PC zawsze i wszędzie, gdy stoisz np. na czerwonym świetle przed przejściem dla pieszym. Możesz to robić podczas jazdy samochodem, w trakcie rozmowy itp.. Ćwicz swój mięsień PC przy każdej okazji!!!
              Ćwiczenie mięśnia PC można połączyć z rozciąganiem. Chwytasz penisa za głowę i ciągniesz do góry a jednocześnie na zmianę, napinasz i rozluźniasz mięsień. Ćwiczenie to nie powinno być wykonywane na początku całego cyklu, ale dopiero wtedy, gdy mięsień Kegla zostanie już trochę wzmocniony, po kilku tygodniach treningu, najlepiej wtedy gdy będziesz potrafił utrzymać skurcz PC przynajmniej 5 sekund.

              Przy okazji coś dla pań

              Ćwiczenia mięśni Kegla u kobiet.
              Wejście do pochwy jest kontrolowane przez miesień łonowo-guziczny zwany również - od nazwiska twórcy ćwiczeń poprawiających jego kondycje - mięśniem Kegla. To właśnie ten mięsień (który zarówno u mężczyzn jak i u kobiet służy do kontrolowania oddawania moczu) kurczy się w bolesnej chorobie kobiecej zwanej pochwicą. Podczas porodu lub po zbyt intensywnym uprawianiu seksu, kiedy partnerka ma do czynienia z ogromnym członkiem, mięsień może się rozciągnąć. Aby przywrócić go do poprzedniego rozmiaru, kobieta powinna wykonywać kilka łatwych ćwiczeń. Wzmocnienie mięśni pomaga także stosunkach seksualnych z partnerem z małym członkiem lub mającym problemy z utrzymaniem sztywności podczas stosunku. Przede wszystkim należy ustalić, który z mięśni jest mięśniem łonowo guzicznym. To proste. To ten mięsień, którego używa się by powstrzymać wydalanie moczu.
              Ćwiczenia:
              1. Napnij i rozluźnij mięsień dwadzieścia razy.
              2. Napnij mięsień i utrzymaj go w tym stanie przez trzy sekundy, po czym rozluźnij. Ćwiczenie powtórz 10 razy.
              3. Napnij mięsień podczas wdychania powietrza. W trakcie tego ćwiczenia należy się starać nie napinać mięśni brzucha. Na początku będzie to trudne, lecz w miarę zdobywania większej praktyki stanie się łatwiejsze. Jednorazowo zrób 10 powtórzeń.
              Ćwiczeniom tym można się oddawać w dowolnym czasie i w obecności innych ludzi. Kobieta, która będzie wykonywała podane ćwiczenia trzy, cztery, pięć razy dziennie, szybko zaobserwuje rezultaty. Ćwicząc mięśnie Kegla kobiety poprawiają w ten sposób napięcie wejścia do pochwy i zwiększają przyjemność, którą mogą doznać dzięki niezbyt dużemu członkowi. Mogą także dostarczyć partnerowi większych wrażeń a ściskając penisa po wytrysku opóźnić jego sflaczenie a nawet utrzymując jego erekcję pozwolić na następny seans, po kilkuminutowym odpoczynku, bez wyjmowania członka z pochwy. Oczywiście, żeby osiągnąć taki efekt, treningi mięśni Kegla muszą być prowadzone dosyć długo - przynajmniej kilkanaście miesięcy.

              Mam nadzieje że komuś się to przyda i zapewniam że to nie jakieś wymysły ale że sprawdza się to w praktyce.

              Pozdrawiam i życzę miłej lektury
              Dar życia , narodziny osoby której się tak pragnęło której nie można było się już doczekać to coś czego nie da sie opisać słowami

              Skomentuj

              • evika
                Perwers
                • Nov 2006
                • 1083

                #22
                to prawda, warto poćwiczyć..

                Skomentuj

                • HAXIOR
                  Świętoszek
                  • Jan 2007
                  • 3

                  #23
                  Ktoś z was już tak trenował ?

                  Skomentuj

                  • Lizolek
                    Świętoszek
                    • Mar 2006
                    • 36

                    #24
                    Napisał HAXIOR
                    Ktoś z was już tak trenował ?

                    JA trenowałem i trenuje a efekt porażający zapewniam po parokrotnym wstrzymaniu jak tryśniesz to czujesz jak by ci miały jajka zaraz wystrzelić i partnerka tez czuje to ciśnienie
                    Dar życia , narodziny osoby której się tak pragnęło której nie można było się już doczekać to coś czego nie da sie opisać słowami

                    Skomentuj

                    • meahev
                      Świętoszek
                      • Sep 2006
                      • 10

                      #25
                      mam pytanie, ja zacząłem gdzieś 2 tygodnie temu, czy przy napinaniu tego mięśnia wy też czujecie jednocześnie napięcie dolnych mięśni brzucha?
                      ja jak dotąd zawsze kiedy próbuje rozluźnić mięśnie brzucha to mięsień Kegla też mi się rozluźnia. Czy tak ma być??

                      na razie efekty są ale dość niewielkie, raczej podczas sexu niewiele by mi przynoisło
                      mogę powstrzymać wytrysk ale to chyba nie o to chodzi, może to kwestia wyczucia momentu

                      zachęcam do dzielenie się doświadczeniami
                      pozdrawiam!

                      Skomentuj

                      • Lizolek
                        Świętoszek
                        • Mar 2006
                        • 36

                        #26
                        Dość dobrze czuć te mięśnie podczas zwodu członka wystarczy na stojącym członku położyć otwartą dłoń kierując go ku dołowi i wtedy napinać ten mięsień poczujecie wtedy jak członek napiera na dłoń chcąc ją podnieść do góry jest to dobre ćwiczenie na początku żeby upewnić się że dobrze jest wykonywane ćwiczenie

                        Pozdrowionka
                        Dar życia , narodziny osoby której się tak pragnęło której nie można było się już doczekać to coś czego nie da sie opisać słowami

                        Skomentuj

                        • Vaniliowy_Joe
                          Ocieracz
                          • Jul 2006
                          • 156

                          #27
                          Lizolek,, dzięx.. super sprawa od dziś zaczynam ćwiczenia

                          Skomentuj

                          • dreamysky

                            #28
                            Ćwiczę już około misiąca i już widzę mało choć odczuwalne róznice.. Jak jest u was?

                            Skomentuj

                            • zbigi
                              Ocieracz
                              • Nov 2006
                              • 127

                              #29
                              Napisał evika
                              to prawda, warto poćwiczyć..


                              święta prawda ćwiczenia ćwiczenia ćwiczenia...

                              Skomentuj

                              • liqueur
                                Świętoszek
                                • Apr 2007
                                • 29

                                #30
                                kiedyś to ćwiczyłem i efekty były przerażająco pozytywne później zaprzestałem.. ale teraz znów zacznę ćwiczyć

                                Skomentuj

                                Working...