Rozmiar po raz kolejny - pytanie do kobiet

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Julietta
    Świętoszek
    • Jan 2017
    • 3

    Napisał Siarczan_Potasu
    Załóżmy, że spotykacie się z mężczyzną i podczas pierwszego razu okazuje się, że ma małego penisa. Bierzemy pod uwagę sam rozmiar, bez rozważania czy dobrze zarabia, czym jeździć, co jada i czy nie śmierdzi mu z ust. Załóżmy, że pozostałe kwestie są akceptowalne.

    Penis rozmiarów 13-14 cm i obwodu 12 cm.

    Kontynuujecie znajomość?
    Gość nadaje się do seksu bez zobowiązań?
    Może tylko i wyłącznie do związku pod warunkiem, ale musi spełnić szereg innych wymagań?
    Nie nadaje się do niczego?
    Rozmiar nie jest ważny, gdy facet ma finezje i umiejętności. A jak jest kłodą, to nawet może mieć mega duże przyrodzenie a i tak niewiele mu to pomoże

    Skomentuj

    • trimiks666
      Świętoszek
      • Feb 2017
      • 1

      Witajcie. powiem wam tak.... ja mam 21cm, moja kobieta swojego czasu powiadała ze takim sprzętem można ziemniaki tłuc.....nie wiem nie znam się na kuchni, ciężko mi ocenić nie będąc kobietą a i zmiany płci nie przewiduje.

      Skomentuj

      • nienastolatek
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2013
        • 334

        A probowaliscie?

        Skomentuj

        • barmetr
          Perwers
          • Feb 2009
          • 1399

          Napisał Motywatore
          Cieszcie się że nie mieszkacie np. w UK i wasze kobiety nie porównują was do BBC. Wtedy byłby dramat.
          Popatrzmy na wzbierającą falę murzyńskich młodzieńców, którzy zalewają obecnie Europę. Nie zatrzymamy tego. W zasadzie tymi uchodźcami władza już nas nie straszy, z kilku powodów: to nie są w większości muzułmanie, jest obawa przed oskarżeniami o rasizm, a obecny rząd pozowlił na przyjazd do Polski sporej grupy Hindusów, więc ciemnoskórzy imigranci to niewygodny temat.
          Część z tych murzyńskich imigrantów otrzyma status uchodźcy, będzie jeść i spać w ciepełku, a po krótkiej asymiliacji posuwać dziewczyny z północy Europy. Choć konkurencja z jeszcze większą falą legalnych imigrantów z Afryki będzie, to myślę, że również biedni uchodźcy z Afryki dostaną szansę od jakiejś blond "queen of spades".

          Pokolenie dziewcząt, które obecnie uczęszcają na nauczanie początkowe, chodzą do przedszkola albo są jeszcze młodsze, za 20 lat też będzie szukać seksu w necie.
          I wiecie co, one nie będa wybierać polskich, ani żadnych innych białasów na seksik. Nawet na tej zatęchłej ścianie wschodniej.
          Last edited by barmetr; 17-09-18, 18:49.

          Skomentuj

          Working...