Miesiaczka a w nim wspolżycie / moze ciaza ?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • handy-man
    Świętoszek
    • Mar 2006
    • 7

    Miesiaczka a w nim wspolżycie / moze ciaza ?

    mam ptyanie :

    kochałem sie z moją partnerką podczas jej miesiaczki (krwawienia) zapomniałem sie i skonczylem w "srodku." ja nie używam zabespieczeń, partnerka uzywa tabletek.

    i jak to wyglada.

    wczesniejsza parterka definitywnie niechciala sie kochac podczas jej miesiączki poniewaz mowila ze zajdzie w ciaze .

    aktualna parterka mowi ze tebletki i tak dzialaja podczas jej miesiaczki .


    moze ktoś mądry mi to wyjaśnić ?
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    Podczas POPRAWNEGO przyjmowania pigułki kobieta nie ma normalnego cyklu: nie jajeczkuje i nie ma "normalnej" miesiączki. Nie może więc zajść w ciążę.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • handy-man
      Świętoszek
      • Mar 2006
      • 7

      #3
      tak troche nie rozumiem co to znaczy normalny cykl . " mormalna miesiaczka .

      tabletki sie bierze przez 21 dni konczą sie po 3-4 dniach przyjezdza "cicia" 5 dni siedzi i wyjezdza. to jest moim zdaniem normalny cykl z moja wczesniejsza partnerka mogłem zegarek ustawiac z jej przyjsciem okresu . z aktualna jest podobnie + - 2 dni . czyli mniej reguralny . aktualna partnerka stosuje tabetki od 4 miesięcy.


      czyli nie ma mozliwoscie jak kobieta bierze tabletki dostaje okres a podczas okresu partnerzy kochaja sie a dojdzie do wytrysku w srodku. to nie ma mozliwosci zapłodnienia?

      Skomentuj

      • handy-man
        Świętoszek
        • Mar 2006
        • 7

        #4
        dziekuje !!!

        Skomentuj

        Working...