PYTANIE ANKIETOWE!!! Wpadki z prezerwatywami PYTANIE ANKIETOWE!!!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • radzio_z
    Erotoman
    • Feb 2005
    • 496

    Prezerwatywy PYTANIE ANKIETOWE!!! Wpadki z prezerwatywami PYTANIE ANKIETOWE!!!

    Na poczatek sorry za te wykrzykniki, ale chciałem aby odrazu było widac że to nie kolejne pytanie w stylu "Wpadłem??" i że nie prosze was o wywróżenie odpowiedzi na ten temat.

    Pytanie jest następujące. Czy przy stosowaniu prezerwatyw, z zachowaniem wszystkich powszechnie znanych reguł, tj. prezerwatywe nakladamy odrazu bez poczatkowej "jazdy bez trzymanki", prezerwatywa nigdy nie pękła, po wytrysku szybko się wycofujemy, po stosunku przed następnymi zabawami myjemy ręce i oczywiście kondomka używamy tylko raz, możliwa jest wpadka? Czy ktoś z was słyszał z wiarygodnego źródła lub sam doświadczył takiego zjawiska, że własciwie wszystko było OK, a mimo to nie wiadomo skąd dzidzia i tak się pojawila.

    Wiem że współczynnik Pearla dla prezerwatyw wynosi 97 %. Dlatego właśnie zastanawiam się czy na mnie, jako człowieka naprawdę skrupulatnie przestrzegającego wszystkich wymienionych zasad, te 3% róznież czychają? Może te 3% wynika własnie z niedokladności stosowania/pęknięć kondoma?

    To na tyle, czekam na odpowiedzi
    Jestem niepokorny
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #2
    Mozliwa jest - nie ma 100%. Ale jesli masz dobry poslizg, zakldasz prawidlowo, gumki niezlezane a do tego dodasz marke to IMHO musialbys miec duzego pecha
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • Man
      Świntuszek
      • Apr 2005
      • 74

      #3
      Napisał Bender
      (..) musialbys miec duzego pecha
      czyli stać się częścią tych 3%....


      niby to mało.. ale dla mnie sama prezerwatywa jest jednak środkiem psychicznie nie wystarczającym. powinna byc raczej dodakiem, bo cięzko jest wyłączyc myślenie - co się stanie jeśli pęknie. szczególnie jest to nieprzyjemne, gdy już się z kims kochasz...
      Last edited by Man; 06-06-05, 00:02.
      Cały świat i wszystko na nim jest piękne, ale najpiękniejsza jest kochająca kobieta. - Mahomet

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5247

        #4
        Kup ciezarowke Postinoru i kaz partnerce lykac po kazdym stosunku.
        Kij, ze wyhodujesz sobie terminatora ;] Ale przynajmniej bedziesz czul sie bezpieczny w jego towarzystwie :>

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • radzio_z
          Erotoman
          • Feb 2005
          • 496

          #5
          Raine-> nie wiem czy to odpowiedź do mnie czy do Man-a. Jeśli o mnie chodzi to możliwość ciąży mojej dziewczyny nie jest dla mnie traumatyczną wizją. Podchodzę jednak do tego w ten sposób że dzieci narazie nie chcę mieć, więc się zabezpieczam. Skoro się zabezpieczam to wolę aby było to zabezpieczenie skuteczne.
          Jestem niepokorny

          Skomentuj

          • Man
            Świntuszek
            • Apr 2005
            • 74

            #6
            nieskromnie śmiem twierdzić,że uwaga Raine'a była skierowana do mnie

            swoją droga to jest jeszcze skuteczniejszy sposób antykoncecji 'po' . gdzieś czytałem,ze pewien władca brał sobie kochankę-dziewicę (prócz oczywiście prawowitych żon) na miesiąc... w tym czasie sobie używał. potem, by uniknąc nieślubnych dzieci władcy, owa kochanka była gładzona...

            znasz skuteczniejszy sposób? :o>
            Cały świat i wszystko na nim jest piękne, ale najpiękniejsza jest kochająca kobieta. - Mahomet

            Skomentuj

            Working...