W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kleszcz na wacku - czym moge sie zarazic?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cabah1
    Świntuszek
    • May 2005
    • 87

    Kleszcz na wacku - czym moge sie zarazic?

    Rano się budze i jak codzień spoglądam na mojego wacka, a ty widze kleszcz siedzi w mosznie znaczy sie porzyczepił Poszedłem do mamy, mama umiejętnie go wyciągneła tak aby nic nie zostało szybko i wahowo(nieraz kotu wyciągała) i zdysenfykowalem czy jakos tak woda utleniana i co teraz mama kazala patrzeć czy nie zmienia koloru skóra na mosznie...Jakie maga byc choroby od kleszcza i czy musza byc pomocy! Mam 15 lat jak cos to zmienia.
    0statnio edytowany przez cabah1; 25-06-05, 10:14.
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    Może być borelioza z tego, co wiem.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • DajMiTęNoc
      Perwers
      • May 2005
      • 1153

      #3
      hehehehehe dobre kleszc na wacku to co ty robiłes?? hehehehehehe mama umiejetnie go wyciagneła <spadł z krzesła> poszedłes ztym do matki zeby ci kleszcza z małego wyciagneła:>??

      a co do kleszczy to trzeba obserwowac miejsce czy sie nie odradza bo kleszcz jak nie zostanie cały usuniety to sie odradza i trzeba jeszcze raz wyrywac najlepiej przed wyrywaniem kleszcza posmarowac to miejsce czyms tłustym np masłem i jest ok a puxniej przypalic spirytem albo woda utleniona przemyc
      Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

      Skomentuj

      • Kuba
        Świętoszek
        • Apr 2005
        • 12

        #4
        Wlasnie tluszczem nie, to jest bledny stereotyp!
        kleszcz pod wplywem tluszczu nie ma dostepu do powietrza, zatykaja mu sie pory i wymiotuje (zwraca) wszystkie substancje chemiczne miedzy innymi te trujace, ktore powoduja berlioze do naszego organizmu, tylko i wylacznie wykrecic i zdezynfekowac penseta rowniez odkazona najlepiej w plomieniu, albo isc do lekarza!
        Najdziwniejsze w miłości od pierwszego wejrzenia: że zdarza się ludziom, którzy widywali się codziennie od lat.
        (J. Anouilh)

        Skomentuj

        • Avery
          Seksualnie Niewyżyty
          • May 2005
          • 293

          #5
          haahahahahahhaah - kleszcz na wacku. kochales sie (lub onanizowales) w lesie czy co?? ja bym sam wyciagnal jak juz a nie do mamy poszedl
          Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

          Skomentuj

          • Jakub
            Perwers
            • Jun 2005
            • 702

            #6
            Jeżeli masz jakieś pytania czy niepewności to chyba wartalo by odwiedzić lekarza

            Skomentuj

            • cabah1
              Świntuszek
              • May 2005
              • 87

              #7
              dokladnie to na mosznie napisalem przeciez! a do kogo wole do mamy niz do lekaza a mam wkocu pare lat temu widziala mego wacka treraz obrosl i urusl ale to zawsze mama!! klesz caly wyciagniety wiem o tym bo widzialem go po wyciagnieciu
              tylko czerwone narazie mam wiec wszystko jak narazie ok!

              Skomentuj

              • esterka
                Świętoszek
                • May 2005
                • 37

                #8
                Hihi ... współczuję, ale mi by nie było do śmiechu. Poza tym mnie to nie śmieszy, że poszedł do mamy. Dobrze, że się w ogóle odważyłeś
                " Szampon wylany na podłogę grozi śmiercią lub trwałym kalectwem! Wylany na głowę jest bardzo pożyteczny! "

                Skomentuj

                • Jakub
                  Perwers
                  • Jun 2005
                  • 702

                  #9
                  No tak dobrze że wogóle to zgłosil. Chodz czy ja wiem czy poszedł bym do matki. Jeżeli nie sam do lekarza to raczej bym wspomniał ojcu (jak już) a potem i tak chyba poszedł do lekarza

                  Skomentuj

                  • DajMiTęNoc
                    Perwers
                    • May 2005
                    • 1153

                    #10
                    Napisał Jakub
                    No tak dobrze że wogóle to zgłosil. Chodz czy ja wiem czy poszedł bym do matki. Jeżeli nie sam do lekarza to raczej bym wspomniał ojcu (jak już) a potem i tak chyba poszedł do lekarza
                    hehehehehehe ale rozwiazania juz wolałbym żebyu matka go dotykała niz ojciec. nie lepiej isc odrazu do lekarza jesli to kleszcz?? i to w takim miejscu dosc kłopotliwe. wogole jak kleszcz jest w takkim miejscu bawiłes sie w dzieciola i waliłes drzewo:>??
                    Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                    Skomentuj

                    • cabah1
                      Świntuszek
                      • May 2005
                      • 87

                      #11
                      hehhe juz jest spox ale popatrze jeszcze pare tygodni na to miejsce ukoszenia ale raczej wszystko ok bedzie

                      Skomentuj

                      Working...