W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nietypowa stulejka.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kubal
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 3

    Nietypowa stulejka.

    Gdy byłem mały, miałem stulejkę, jednak nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy, myślałem, że jest to normalne. Jednak gdy spostrzegłem, że coś jest nie tak (miałem wtedy ok. 12-13 lat) sam sobie poradziłem z tym problemem . Jakoże byłem nieśmiałym brzdącem i krępowałem się iść do lekarza czy choćby rodziców, ściągnąłem skórkę z żołędzia. Mój członek był wtedy we wzwodzie. Pamiętam, że trochę bolało, ale dało się wytrzymać. Następnego dnia wszystko było w porządku, skóra schodziła z żołędzia bez problemów, niezależnie od tego, czy mój penis był w wzwodzie czy też nie. Uznałem, że wszystko jest OK i zapomniałem o problemie. Jednak jakiś czas potem okazało się, że znowu nie mogę ściągnąć skóry z żołędzia, nawet wtedy, gdy członek był z spoczynku. Czy to możliwe, że ponownie mam stulejkę?
  • Avery
    Seksualnie Niewyżyty
    • May 2005
    • 293

    #2
    i jak ty to zrobiles??
    Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

    Skomentuj

    • Kubal
      Świętoszek
      • Jun 2005
      • 3

      #3
      Napisał Avery
      i jak ty to zrobiles??
      Co zrobiłem?

      Skomentuj

      • mirakla
        Perwers
        • Feb 2005
        • 805

        #4
        Napisał Kubal
        Jednak gdy spostrzegłem, że coś jest nie tak (miałem wtedy ok. 12-13 lat) sam sobie poradziłem z tym problemem
        Jemu chyba chodzi o ten fragment wypowiedzi
        I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

        Skomentuj

        • Kubal
          Świętoszek
          • Jun 2005
          • 3

          #5
          Jak już wcześniej pisałem. W czasie wzwodu ściągałem skórę na siłę. Trochę bolało, ale nie było żadnej krwi czy innych niepokojących objawów. Następnego dnia nie było najmniejszego problemu ze ściągnięciem napletka, nawet podczas wzwodu .

          Skomentuj

          Working...