W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Aaaaauuuuuć!!! - artykuł

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • itakpowiem
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2009
    • 215

    #16
    Tak ale Twoje "nie wiem czego chcę" może skończyć się co najwyżej siniakiem, a tam z tego co pisało była ostra jazda i mógł jej naprawdę zrobić krzywdę. Męzczyzna często nie zdaje sobie sprawy ze swojej siły i jak krucha może być kobieta (czy dziewczyna w tym przypadku), zwłaszcza jak adrenalina i inne hormony buzują, mógł ją konkretnie urządzić.
    Głupota z jej strony decydować się na coś takiego z obcym facetem a nie z kimś kogo się troche przynajmniej zna, można przecież obudzić się w kajdankach i na łasce jakiegoś skończonego psychola.

    Skomentuj

    • Misiunia3
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 462

      #17
      A skąd ta pewność, że i ja nie skończe w rękch jakiegoś psychola? Nikt nie ma takiej pewności. Można człowieka znać a jednak może okazać sie zupełnie inną osoba po paru latach znajomości i co potem, beret, bo jednak osoby nie znalismy tak dobrze jak nam się wydawało. Szczerze mówiąc w tym całym artykule doczytałam się, że miała tylko sianiaki więc aż takiej krzywdy to on jej znowu nie wyrządził.
      Grzesznica...

      Skomentuj

      • itakpowiem
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2009
        • 215

        #18
        Napisał Misiunia3
        A skąd ta pewność, że i ja nie skończe w rękch jakiegoś psychola? Nikt nie ma takiej pewności.
        to się nazywa zaufanie

        Skomentuj

        • Misiunia3
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 462

          #19
          Ona też mu zaufała i jakos straszliwie nie skończyła. Nie mozna mieć pewnosci co do tego co się stanie. Trzeba ufać ale i trzeba mieć swiadomość, ze nie wszystko jest takie na jakie wygląda.
          Grzesznica...

          Skomentuj

          • Jeronimo_
            Erotoman
            • Feb 2010
            • 393

            #20
            Moim zdaniem jeśli zgodziła się na to. I nie protestowała w trakcie, ani potem. A tylko rodzinna nie akceptuje jej upodobań. Sprawa nie powinna znaleźć się w sądzie. Dla mnie granica przebiega trochę dalej niż w takiej sprawie, ale jednak gdzieś tam jest.
            "purposelessness is my purpose"

            Skomentuj

            • veinylover
              Świętoszek
              • Sep 2014
              • 6

              #21
              W przypadku osób młodocianych, powiedzmy do 18, a może nawet 21 roku życia widzę rzecz, jako kontrowersyjną. Takiej osobie może się wydawać co innego, a w zetknięciu z realiami może swojej decyzji żałować. W sumie ma czas, by dojrzeć i upewnić się, czego naprawdę chce.
              Napisał Misiunia3
              Ja jestem od niej nieco starsza i sama często nie wiem czego chcę, czy to ma oznaczać, że jestem niedojrzała emocjonalnie? Wiek akurat w tym wypadku nie ma tutaj znaczenia według mnie.
              No właśnie ta wypowiedź świadczy o tym, że jesteś niedojrzała emocjonalnie, skoro "nie wiesz, czego chcesz". Wiek zatem na ogół ma znaczenie, w przeciwnym razie kopulacje z pięciolatkami byłyby dopuszczalne. Musi być postawiona jakaś uzasadniona granica wieku i tyle.

              Co do osób dojrzałych uważam, że nie żyjemy w kraju osobistej wolności, ani tolerancji. Toleruje się tylko to, co ładnie wygląda i estetycznie. Wcale nie chodzi więc o normy moralne, tylko estetyczne. I to jest podłe.
              Jako osoba pragnąca relacji femdom chciałbym żyć w kraju, gdzie zawieram formalną umowę (przed notariuszem, czy przed sądem), że zgadzam się na torturowanie przez Kobietę, nawet gdy to doprowadzi do śmierci przypadkiem czy umyślnie. Moje ciało jest moją własnością, a nie państwa, więc wara im od tego. Bez zasady "chcącemu nie dzieje się krzywda" nie ma prawdziwej wolności.
              A co do tego faceta zjedzonego przez innego w Niemczech, to w pierwszej instancji tego kanibalistycznego uniewinniono. Ale podniósł się krzyk i potem go skazali. Nie widzę żadnego innego powodu, jak wrzask nietolerancji o podłożu estetycznym. To ohydny wyrok.
              0statnio edytowany przez veinylover; 27-09-14, 17:37.
              GG: 6760009

              Skomentuj

              Working...