Problem z owłosieniem

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cziłała
    Świntuszek
    • May 2005
    • 55

    Problem z owłosieniem

    mam nietypowy problem, który polega na tym że obrzydza mnie nadmierne owłosienie u mężczyzn.tzn. kiedy uprawiałam petting z moim chłopakiem, i w pewnej chwili on zdjął koszulkę i zobaczyłam jego owlosienie na klacie to momentalnie moje podniecenie opadło , nie mówiąc już o owłosieniu na członku. Nie mówię tu że chcę by facet był wydepilowany ale u niektórych owłosienie jest przerażające. Nie wiem jak powiedzieć to swojemu chłopakowi. Czy wam też się coś takiego kiedyś zdarzyło??? Błagam pomóżcie!!
    Ja mam dynamit wypełniony miłością!!!!!!!! Ja mam dynamit 3,2,1 PAL!!
  • rafi171
    Świntuszek
    • May 2005
    • 74

    #2
    cziłała ja akurat się gole na członku i dużo ludzi tak robi więc powiedz mu zeby tez się ogolił bo będzie wyglądął bardziej seksi no ale z klatką to bedzie problem bo wątpie żeby cos z tymi włosami zrobił no ale przyzwyczaj się bo karzdy no prawie karzdy facet tak ma
    KaŻdy patrzy na to inaczej ale ja zawsze tolerancyjnie...............

    Skomentuj

    • cziłała
      Świntuszek
      • May 2005
      • 55

      #3
      A czy golenie się w miejscach intynych nie jest dla faceta zbyt nie przyjemne, bo nie chcę krępować mojego chłopaka i narażać go na nieprzyjemności????
      Ja mam dynamit wypełniony miłością!!!!!!!! Ja mam dynamit 3,2,1 PAL!!

      Skomentuj

      • e-rotmantic
        Perwers
        • Jun 2005
        • 1556

        #4
        Twoje odczucia na pewno nie są nienormalne. Wiele dziewczyn odczuwa dyskomfort z powodu nadmiernego lub zbyt skąpego owłosienia u partnera. Cóż... bez golenia czy tam depilacji chyba się nie obejdzie. Rozmowa na ten temat musi się odbyć z Twoim partnerem.

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #5
          To niech sie pozbedzie nadmiaru np trimmerem. Wtedy bedzie taki lekko wlochaty a nie bedzie mial problemu np z wrasataniem wloskow
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #6
            Nie trzeba depilować te na klacie może? Może wystarczy rozjaśnić?
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • muchacha
              Świntuszek
              • May 2005
              • 80

              #7
              Porozmawiaj z chłopakiem i razem wybierzcie metodę usunięcie lub ukrycia owłosienia. on na pewno bedzie za, bo przecież żaden chłopak niechciałby brzydzić swojej dziewczyny!
              vanitas vanitatum et omnia vanitas...

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #8
                Muchacha,
                zawsze się znajdzie młotek, który stwierdzi, że "przecież nie jest pedałem!!!"
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • muchacha
                  Świntuszek
                  • May 2005
                  • 80

                  #9
                  Napisał rojze
                  Muchacha,
                  zawsze się znajdzie młotek, który stwierdzi, że "przecież nie jest pedałem!!!"
                  Mam nadzieje że cziłała z młotkiem nie chodzi
                  vanitas vanitatum et omnia vanitas...

                  Skomentuj

                  • cziłała
                    Świntuszek
                    • May 2005
                    • 55

                    #10
                    o nie, w zadnym wypadku, rozmawiam z bardzo kochanym i kochajacym facetem i juz od jakiegos czasu mialam zamiar z nim pogadac bo to napeno nie zmaci spkoju naszeej milosci tylko chcialam wiedziec czy to nie jest zbyt nieprzyjemne dla faceta
                    Ja mam dynamit wypełniony miłością!!!!!!!! Ja mam dynamit 3,2,1 PAL!!

                    Skomentuj

                    • e-rotmantic
                      Perwers
                      • Jun 2005
                      • 1556

                      #11
                      Napisał cziłała
                      o nie, w zadnym wypadku, rozmawiam z bardzo kochanym i kochajacym facetem i juz od jakiegos czasu mialam zamiar z nim pogadac bo to napeno nie zmaci spkoju naszeej milosci tylko chcialam wiedziec czy to nie jest zbyt nieprzyjemne dla faceta
                      Myślę, że do zniesienia. Tym bardziej, że bujne owłosienie wynika z wysokiego poziomu testosteronu, a więc nie chodzi tutaj o kwestie "braku męskości", a wręcz przeciwnie.

                      Skomentuj

                      Working...