PMS horror stories

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Knchocolate
    Seksualnie Niewyżyty
    • May 2012
    • 210

    PMS horror stories

    Nie wiem czy był już taki temat, szukajka mi nie dziala z jakiegos powodu.

    Czesc babeczek doswiadcza ostrych wachan nastroju przed miesiączką. Zeby sie lepiej poczuc czy posmiac proponuje podzielic się najwiekszymi rozstrojami emocjonalnymi ktore mozna powiazac wlasnie z napieciem przedmiesiaczkowym.

    Dzis na przyklad rano zobaczylam na yt filmik z uroczymi sniadankami do spakowania dzieciom do szkoly, więc moja rozregulowana gospodarka hormonalna rykneła placzem bo nie mam takiego slicznego 7 latka ktoremu moglabym robic nalesniczki w ksztalcie myszki mickey.

    Chlop zobaczyl ze baba ryczy, pogadalismy o dzieciach i takich sprawach, ale podswiadomie nie chcialam przestac ryczec wiec znalazlam argument. Otoz swiat jest zly i nie bede wychowywac dzieci w smogu, wiec bede ryczec dalej bo nie moge miec malego dzieciatka. Bo smog.

    Chlop wyszedl do pracy a ja postanowilam ze kanapa jest zla i trzeba wywalic, bo stara i ma plamy i niewygodna i nigdy nie siadamy na tej kanapie. Koniecznie teraz, boli mnie obecnosc tej kanapy w moim domowym zaciszu. Znioslam cholerna kanape z 4 pietra i wystawilam pod smietnik. Zamowilam nowa kanape. Chlop wrocil do domu i pyta gdzie jest kanapa. A ja co? W ryk bo chlop zly niedobry teraz bedzie krzyczec ze kanape wywalila glupia baba.

    W zyci takiego pmsu nie mialam. Teraz ogladam wzory do dziergania bo czuje potrzebe wydziergania spioszkow.
    "I'm short, fat & proud of that!"
    Winnie the Pooh
  • Kalilah
    Demoniczna Bogini
    • Mar 2012
    • 2689

    #2
    Hahaha dobre niestety opcja, że mam dość jakichś sprzętów, wywalam je i kupuję nowe to u mnie totalna codzienność więc nie mogę zwalić tego na pmsa, a chciałabym

    Rzeczywiście robię się bardziej wrażliwa w te dni, potrafię płakać na filmach, co nie zdarza mi się tak normalnie. Ostatnio uspokoiłam się dopiero gdy mój P przytulił mnie i wytłumaczył, że pani na filmie nie umarła na serio, że to aktorka i ona nadal żyje
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • Goldie
      Erotoman
      • Apr 2012
      • 505

      #3
      Możemy być chorymi psycholkami i wszystkie odchyły tuszować PMS'em. Jak dobrze być kobietą
      _____ _____ ___ _

      Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

      Skomentuj

      • wiarus
        SeksMistrz
        • Jan 2014
        • 3264

        #4
        Czy zastanawiałyście się kiedykolwiek:
        co może czuć facet, w którego uderzają takie odchyły?
        "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
        James Jones - Cienka czerwona linia

        Skomentuj

        • Knchocolate
          Seksualnie Niewyżyty
          • May 2012
          • 210

          #5
          Moj sam dostaje pmsu. Wyszedl po papierosy jeszcze nie wrocil i jutro bedzie szczelac humorki.

          Ale rozni sa faceci i rozne maja reakcje.
          "I'm short, fat & proud of that!"
          Winnie the Pooh

          Skomentuj

          • Goldie
            Erotoman
            • Apr 2012
            • 505

            #6
            Wiarus... A co ma czuć? że jego kobieta jest wyjątkowa, niezastąpiona, cudowna i kocha tylko ją

            Na męski peemes jest chociaż lekarstwo... Na nasz nie ma.
            Pomaga rzucenie we faceta czymś ciężkim... Ale tylko na chwile :/
            _____ _____ ___ _

            Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

            Skomentuj

            • lee
              Erotoman
              • Sep 2005
              • 567

              #7
              "Rzucenie czymś ciężkim"?
              A to już zwykły seks nie pomaga?

              Skomentuj

              • Kalilah
                Demoniczna Bogini
                • Mar 2012
                • 2689

                #8
                Seks akurat bardzo pomaga w moim przypadku, w sumie na wszystko: na pmsa, ból głowy i inne dramaty życiowe, polecam!
                My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                Regulamin forum

                Skomentuj

                • benawentura
                  Świntuszek
                  • Mar 2013
                  • 56

                  #9
                  Znam osobę która 4 dni przed budzi się z nieodpartą świadomością że musi kupić drugą kołdrę. Co miesiąc.

                  Skomentuj

                  • lee
                    Erotoman
                    • Sep 2005
                    • 567

                    #10
                    Mnie osobiście to zjawisko jest obce ale do końca nie wiem czy kobiety, które znałem nie miały go wcale... czy permanentnie.

                    Skomentuj

                    • wiarus
                      SeksMistrz
                      • Jan 2014
                      • 3264

                      #11
                      Napisał Goldie
                      Na męski peemes jest chociaż lekarstwo... Na nasz nie ma.
                      Pomaga rzucenie we faceta czymś ciężkim... Ale tylko na chwile :/

                      Jakie? Co prawda jeszcze nie miałem, ale kto wie? Może mnie kiedyś trafić.

                      Oj, masz szczęście, żeś na mnie nie popadła z tym rzucaniem
                      "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                      James Jones - Cienka czerwona linia

                      Skomentuj

                      • lee
                        Erotoman
                        • Sep 2005
                        • 567

                        #12
                        Na męski PMS najlepsze jest jakiekolwiek lekarstwo byle rozcieńczone alkoholem - co najmniej 40%.

                        Na pewno zadziała rozkurczowo.
                        Na łeb...
                        Na bank

                        Skomentuj

                        • Kalilah
                          Demoniczna Bogini
                          • Mar 2012
                          • 2689

                          #13
                          Napisał benawentura
                          Znam osobę która 4 dni przed budzi się z nieodpartą świadomością że musi kupić drugą kołdrę. Co miesiąc.
                          A ile razy kupiła tę drugą kołdrę? Bo może to nie pms tylko zwykła potrzeba zakupowa
                          My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                          Regulamin forum

                          Skomentuj

                          • Goldie
                            Erotoman
                            • Apr 2012
                            • 505

                            #14
                            Napisał wiarus

                            Jakie? Co prawda jeszcze nie miałem, ale kto wie? Może mnie kiedyś trafić.

                            Oj, masz szczęście, żeś na mnie nie popadła z tym rzucaniem
                            Tak jak napisał lee; ponoć każdy nerw puści faceta, kiedy jego naga kobieta zrobi mu drinka. I loda, oczywiście

                            Od dłuższego czasu bliżej mi do histerycznego płaczu niż do rzucania talerzami, więc bez stresu wiarus
                            _____ _____ ___ _

                            Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

                            Skomentuj

                            • lee
                              Erotoman
                              • Sep 2005
                              • 567

                              #15
                              Napisał Goldie
                              ... ponoć każdy nerw puści faceta, kiedy jego naga kobieta zrobi mu drinka. I loda, oczywiście
                              A czy zrobienie facetowi drinka z lodem pomoże też kobiecie na jej PMS?
                              Czy byłoby to raczej ryzykowne niczym wkładanie głowy do paszczy wku*wionego lwa?

                              Skomentuj

                              Working...