Dyskusja: Za i przeciw homoseksualizmowi.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ardein
    Ocieracz
    • Oct 2005
    • 115

    #76
    z pewnego puntktu widzenia(vide LPR) jest to choroba - nie moga miec dzieci wiec nie przedluzaja gatunku. ALE jest to choroba tej samej miary co bycie stara panna, czy kawalerem. chociaz patrzac z innej perspektywy moze natura sama eliminuje osobniki, ktore maja mterial genetyczny niskiej jakosci - takie zabezpieczenie, aby przypadkiem tych genow nie przekazali dalej.

    Skomentuj

    • Księciunio
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2005
      • 348

      #77
      Jestem przeciw homoseksualizmowi, zostałem wychowany w pożądnej, normalnej rodzinie, gdzie podstawą do budowania rodziny były zwiąki mężczyn i kobiet a nie osób tej samej płci.Jestem przeciw i jestem za manifestacjami anty homo.
      Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

      Skomentuj

      • Ardein
        Ocieracz
        • Oct 2005
        • 115

        #78
        pamietaj, ze moglo pasc na CIEBIE. pamietajmy ze homoseksualizm niemal zawsze jest wrodzony. a wiec kazdy z nas mogl sie urodzic gejem/lesbijka. czy twoja "normalna", jak sam mowisz rodzina, zaakceptowalaby syna-geja? czy wyzywanie od dziwolagow i swatanie na sile? to jest normalne?

        Skomentuj

        • Księciunio
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jun 2005
          • 348

          #79
          To ze ich nie akceptuje nie oznacza ze ich dyskryminuje... to ze popieram anty homo manifertacje pochody itd nie swiadczy ze w nich uczestnicze !!
          Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

          Skomentuj

          • Ardein
            Ocieracz
            • Oct 2005
            • 115

            #80
            Łac. acceptatio oznacza dosłownie przyjmowanie, sprzyjanie przemianie jednostki. Poprzez akceptację rozumiemy umacnianie w drugiej osobie procesu stawania się, uczynienie wszystkiego, aby osoba ta realizowała swoje możliwości. Wyróżniamy: akceptację innych, odnoszącą się do innych jednostek bądź grup; akceptację norm grupy, czyli zgodę na realizację norm właściwych dla danej grupy; akceptację siebie, dotyczącą zgody z własną osobowością; akceptację własnego cyklu życiowego, tj. tego, co się musiało zdarzyć i czego nie dało się w żaden sposób zastąpić; akceptację własnej ograniczoności, czyli natury ludzkiej, warunków istnienia.

            przeczytaj i przemysl zanim napiszesz

            Skomentuj

            • Bender
              Administrator
              • Feb 2005
              • 3026

              #81
              Wy chyba bedziecie nastepna para, ktora bedzie sie klucic Ale poczekamy zobaczymy
              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
              Billy Crystal

              Skomentuj

              • Ardein
                Ocieracz
                • Oct 2005
                • 115

                #82
                klocic? gdzieee tam....to byla tylko wymiana argumentow na poziomie

                Skomentuj

                • M. Shine:)
                  Świętoszek
                  • Feb 2006
                  • 17

                  #83
                  A ja jestem ZA homoseksualizmem, bo sama jestem homo.
                  Nie w każdym przypadku homoseksualizm jest wrodzony. Miałam kiedyś lekcję na ten temat i dowiedziałam się, że mogą mieć na to wpływ różne sytuacje z dzieciństwa (brak ojca, niechciane doświadczenia seksualne, nienawiść do ojca itp.)
                  Ja zostałam wychowana w "normalnej" (pod względem zasad morlanych) rodzinie i powinnam być też "normalna" prawda? A jednak nie, bo w dzieciństwie wydażyło się COŚ co miało na mnie taki wpływ. Nie było to na zasadzie, że dzisiaj TO się stało, a od jutra podobają mi się tylko dziewczyny i tylko z nimi chce sie wiązać! Mimo to, że jestem jaka jestem cieszę się z tego i nie chce się zmieniać, jestem szczęśliwa
                  Patrząc pod swoim kontem chciałabym aby związki homoseksualne zostały zalegalizowane co jest niemożliwe za rządów Kaczyńskiego ale kto wie...
                  jednak co do adoptowania dzieci przez homoseksualistów uważam za przesadę- jestem przeciwko adopcji.

                  Skomentuj

                  • Belaya
                    Banned
                    • Mar 2006
                    • 92

                    #84
                    Wg mnie homoseksualiści powinni mieć takie same prawa, jak hetero - śluby, adopcja, dziedziczenie etc. Wiem, że teraz jest to nie do pomyślenia, ale 50 lat temu fakt, że kobieta ma głosować czy mieć takie same prawa jak mężczyzna też był absurdalny.

                    Skomentuj

                    • Ardein
                      Ocieracz
                      • Oct 2005
                      • 115

                      #85
                      Napisał Belaya
                      Wg mnie homoseksualiści powinni mieć takie same prawa, jak hetero - śluby, adopcja, dziedziczenie etc. Wiem, że teraz jest to nie do pomyślenia, ale 50 lat temu fakt, że kobieta ma głosować czy mieć takie same prawa jak mężczyzna też był absurdalny.
                      niech maja rowne prawa, ale wydaje mi sie ze adopcja to troche za duzo.
                      wyobraz sobie takie dziecko. nie twierdze ze tez bedzie homo. twierdze ze bedzie mialo problem osobwosciowy przez to ze bedzie sie czulo inne. moze jeszcze dojsc bycie wysmiewanym w szkole przez kolegow, a moze i nauczycieli.
                      rozumiem ze homoseksualisci chca zyc jak inni, ale wydaje mi sie ze adopcja to bardzo egoistyczne podejscie do sprawy.

                      Skomentuj

                      • gucio5tys
                        Perwers
                        • Dec 2005
                        • 1075

                        #86
                        czemu na wf'ie chłopcy i dziewczyny mają osobne szatnie? aby nie dochodziło do prowokacji? molestowania wzrokowego lub fizycznego? może to wina wstydu?

                        dlaczego gej miałby dzielić szatnie z facetami? trzeba by było go odizolować
                        homoseksualiści to społeczny problem
                        Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                        "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                        Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                        Skomentuj

                        • Belaya
                          Banned
                          • Mar 2006
                          • 92

                          #87
                          gucio - bo 15-letni chlopacy mogli by zaczac sie rozbierac (ostatnio widzialam przez przypadek jak sie chwalili palkami :/), molestowac (eh, ilu to chlopakow z mojej klasy dostalo w ryj za obmacywanie...), albo sie podniecac na sam widok prawie golej dziewczyny (niezbyt mile uczucie - stoisz gola, a na ciebie sie patrzy karlowaty brzydal ktoremu nagle zaczynaja sie gatki wybrzuszac...). Dlatego chlopcy i dziewczeta maja osobne szatnie.
                          Homoseksualisci wydaja sie byc bardziej opanowani i "panujacy nad swoim kroczem". Zreszta, wyobrazasz sobie sytuacje, ze podchodzi do ciebie w szatni kolega z klasy i zaczyna obmacywac po wacku? Gdybys ty byl homo - zachowalbys sie tak? pewnie nie.

                          Skomentuj

                          • gucio5tys
                            Perwers
                            • Dec 2005
                            • 1075

                            #88
                            bez komentarza
                            Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                            "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                            Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                            Skomentuj

                            • Ardein
                              Ocieracz
                              • Oct 2005
                              • 115

                              #89
                              Napisał Belaya
                              Homoseksualisci wydaja sie byc bardziej opanowani i "panujacy nad swoim kroczem".
                              Jak ja nienawidze kiedy ktos pisze stereotypami. ludzie! to JAKI jestes zalezy tylko od ciebie, a nie od orientacji czy plci.

                              Skomentuj

                              • Raine
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 5246

                                #90
                                Dokładnie, Ardein.

                                Zachowanie nie jest uwarunkowane orientacją seksualną. Nie każdy gej jest zmanierowany, tak jak nie każdy heteryk jest w swoim zachowaniu męski ;]

                                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                                Regulamin Forum.

                                Skomentuj

                                Working...