Dziewczyny - czy Wasi faceci obmacują Wasze piersi na co dzień?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Frodo Baggins
    Perwers

    Wspomógł BT
    • Feb 2009
    • 1174

    #16
    Napisał siostrabasen
    wszyscy zawsze mieli totalnego fioła na punkcie moich cycków i w każdej sytuacji..zawsze..wszędzie
    na ile się pochwaliłaś (słownie i nieco wizualnie) - to ja zupełnie ich rozumiem

    Skomentuj

    • merry
      Ocieracz
      • Jul 2009
      • 100

      #17
      Mój facet cały czas maltertuje moje cycki oraz tyłek.
      Mój post = według mnie.

      Skomentuj

      • Mat.
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 521

        #18
        Jako facet .

        Nie przepuszczę , żadnemu cyckowi . Nie ważne czy to koleżanka z ławki , czy panienka uśmiechająca się do mnie w autobusie . W stałych związkach tarmoszę piersi mojej panny kilka razy dziennie .

        Lubię trzymać sutki między palcami Zboczenie zawodowe .
        Jak widzisz lubię szydzić .

        Skomentuj

        • leonard
          Świętoszek
          • Sep 2009
          • 20

          #19
          Piersi pieszczę zawsze wtedy gdy mam ku temu okazję, gdziekolwiek. Ostatnio zaczęło mi sprawiać przyjemność ich pieszczenie przez ubranie - niestety tylko tyle przez większość czasu moja partnerka ma za wrażliwe sutki, choć da się to wytrzymać lub bardzo delikatnie pieścić - nie ukrywam że czasem nie wytrzymuję, to jest jak narkotyk. Ogromną przyjemnością jest też wtulić się w nie i zasnąć.

          Skomentuj

          • Holy inquisitor
            Erotoman
            • Aug 2009
            • 756

            #20
            Ja nie popuszczam. Jak tylko znajdę się w pobliżu mojej partnerki i jest ku temu okazja to zachodzę od tyłu i dobieram się do jej piersi. A na deser zawszę pogłaszcze po pupce. I wracamy do naszych normalnych zajęć.

            Skomentuj

            • snedec
              Świętoszek
              • Aug 2009
              • 2

              #21
              ~Ten temat zasługuje na mojego pierwszego posta.

              Owszem, uwielbiam cycuszki, ale fajna pupcia tez nie pogardze.
              Co wiecej, wole lepsza pupcie niz lepsze cycuszki, no ale to juz kwestia gustu.

              Skomentuj

              • drevni_kocur
                Ocieracz
                • Aug 2009
                • 124

                #22
                mój poprzedni chłopak uwielbiał dobierać się do mojego biustu. miał bzika na jego punkcie. zawsze mnie śmieszyło, gdy się przekomarzaliśmy - "daj popatrzeć/dotknąć, na chwilę... proszęęęęę!" a ja krok w tył i zasłanianie się
                "Serce niewiasty to labirynt subtelności stanowiący wyzwanie dla szulerskiego umysłu prostackiego samca."

                Skomentuj

                • Zwyczajnie
                  Erotoman
                  • Jun 2009
                  • 412

                  #23
                  Każdy mój były miał bzika na punkcie moich piersi. Uwielbiali je macać, dotykać, całować. I nie tylko w łóżku. : ) Aktualnie nie mam nikogo ale zdarza się, że obcy faceci na dyskotekach próbują się do nich dobrać, z marnym skutkiem.
                  Forever young.

                  Złe języki obgadują,
                  dobre dają orgazmy.

                  Skomentuj

                  • Blue0

                    #24
                    Ja zdecydowanie wole pupe mojej dziewczyny. Ale piersi rowniez bardzo lubie dotykac, ssac, calowac, mietosic. Ach i po chwili te nabrzmiale, sztywne suteczki To nie ja! Raczki mam tutaj!

                    Skomentuj

                    • arbder
                      Ocieracz
                      • Aug 2006
                      • 108

                      #25
                      Ja mam bzika na punkcie piersi i pupy. Niestety, moja ukochana skąpi mi tych pierwszych, bo ma kompleksy, dla mnie nieuzasadnione. Musi być bardzo podniecona, żeby o nich zapomnieć.

                      Skomentuj

                      • jet-set
                        Ocieracz
                        • Oct 2006
                        • 117

                        #26
                        Dla każdego faceta kobiece piersi są niewątpliwym atrybutem seksualnym i większość lubi je dotykać lub tylko oglądać. Tak jak w tym dowcipie : Co byś zrobił gdybyś mógł być kobietą przez jeden dzień ? - Cały dzień bym siedział w domu i bawił się piersiami
                        Moja partnerka ma dosyć wrażliwe piersi i wiem, że ich dotykanie ją denerwuje, ale i tak kiedy mogę chętnie ją łapię w tym miejscu.
                        Jet-Set
                        lepiej żałować że się coś zrobiło niż żałować że się tego nie odważyło zrobić

                        Skomentuj

                        • Twilight
                          Świętoszek
                          • Sep 2009
                          • 6

                          #27
                          .

                          zazwyczaj jest zaineresowany w czasie seksu ale i " na co dzień" są dopieszczane, czasem myślę, ze bardziej kocha je a nie mnie

                          Skomentuj

                          • 3_grosze
                            Świntuszek
                            • Feb 2009
                            • 78

                            #28
                            Odpowiadam jako facet: tak, robię to na codzień. Tylko jedna uwaga: nie cierpię biustonoszy. Mogę pieścić przez ubranie, ale kształt musi być wyczuwalny, bo to o to chodzi.
                            A swoją drogą pieszczę i inne rejony, aż do prostackiego pakowania ręki po spódnicę. A ile w tym uroku, jak się okaże, że pod spódnicą nic nie ma :-)

                            Skomentuj

                            • misza
                              Świętoszek
                              • May 2006
                              • 20

                              #29
                              ja kocham piersi swojej kobiety(jak dla mnie są idealne!) takze poswiecam im bardzo duzo czasu dziennie

                              Skomentuj

                              • alexandra191
                                Świntuszek
                                • Jul 2007
                                • 45

                                #30
                                zawsze miałam duże piersi, rozmiar D i kazdy mój były dotykał mnie codziennie, teraz jestem z parterem który robi tak samo nie ma róznicy czy przy ogladaniu filmu, rozmawianiu czy uprawianiu seksu, maca cały czas

                                Skomentuj

                                Working...